Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
A run time error was occured
STRANA 1 OD 1
pajapatak A run time error was occured 05.09.2007. 00:21 T5495

status: user
broj poruka: 29

MOlim pomoć.
Pri ulasku na neke sajtove mi se pojavljuje
A run time error was occured. Do you wish to de bug? Ja dva puta kliknem no, no
Posle toga ide.
A internet explorer has problem and need to be closed.
It will be closed now
Send , dont send
tako nekako i puf ode explorer tj. zatvori se.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 05.09.2007. 00:59 #26799

status: user
broj poruka: 12057

Prvo odgovor da počnem pitanjem: Why the hell are you using Internet Explorer ?!?!?!?

Ako već ne možeš da se navikneš na Firefox ili Operu, postaraj se da imaš sve zakrpe (hotfixes) za IE, naročito ako je IE 7! Taj program tako ne radi......pre bi pokušao da idem na net u DOS-u nego preko IE-a.

P.S. Srećno sa IE......

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajapatak RE 05.09.2007. 01:19 #26800

status: user
broj poruka: 29



otkud znam sto idem se ie na net. taj mi instalirali u servisu pre tri god, a ja totalis laik. nego gde da nadjem operu ili firefox...i inače mislim da je ie6.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: RE 05.09.2007. 01:48 #26801

status: user
broj poruka: 9384
nego gde da nadjem operu ili firefox...


http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html

odaberi english
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djole002 Painfully slow 05.09.2007. 09:38 #26813

status: user
broj poruka: 7

Znaci taj Firefox je bolno spor.. Opera, OK, ali da koristis ono cudo (Firefox) da te usporava???

https://www.kbcnet.co.yu
imas u downloads/internet sve browsere
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Painfully slow 05.09.2007. 10:32 #26815

status: user
broj poruka: 4506



::
:: Znaci taj Firefox je bolno spor.. Opera, OK, ali da koristis ono cudo (Firefox) da te usporava??
::
:: https://www.kbcnet.co.y
:: imas u downloads/internet sve browser


ahahha gde si to cuo zivota ti ??? firefox brzi od novog ie7 99 puta ...sporiji ti je ako imas dial up..jos kad se twikuje firefox LETI bukvalno, ucitava mi bar 2-3 puta brze nego ostali,samo treba znati
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajapatak Re 05.09.2007. 10:51 #26818

status: user
broj poruka: 29

Hvala na odgovorima. instalirao sam fire fox sa onog mozzila sajta. Da izbirsem ie 6 ili da je ostavim na kompu? znam da je pitanje extra glupo, ali me interesuje zbog toga, sto ne znam koliko ce da me uspori dodatni program. konfiguracija mi je sledeca 256mb ram memorije 80 gb hard i 2.14Ghz mi je procesor. Ostalo ne znam. I sta mislite o njihovom mail klijentu. pozz i hvala punoooooooooo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re 05.09.2007. 12:30 #26823

status: user
broj poruka: 9384
Ostavi. Postoje neke retke aplikacije koje zahtevaju IE. mozda ti zatreba jednom godisnje, pa cisto da se ne kajes sto ga nemas :))

Oprosti boze Djoletu with two zero`s two, nema pojma pa lupa.
BTW dobra je i opera.

::
:: Hvala na odgovorima. instalirao sam fire fox sa onog mozzila sajta. Da izbirsem ie 6 ili da je ostavim na kompu? znam da je pitanje extra glupo, ali me interesuje zbog toga, sto ne znam koliko ce da me uspori dodatni program. konfiguracija mi je sledeca 256mb ram memorije 80 gb hard i 2.14Ghz mi je procesor. Ostalo ne znam. I sta mislite o njihovom mail klijentu. pozz i hvala punoooooooooo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Mozilla Thunderbird? 05.09.2007. 12:41 #26825

status: user
broj poruka: 729
:: Hvala na odgovorima. instalirao sam fire fox sa onog mozzila sajta. Da izbirsem ie 6 ili da je ostavim na kompu? znam da je pitanje extra glupo, ali me interesuje zbog toga, sto ne znam koliko ce da me uspori dodatni program. konfiguracija mi je sledeca 256mb ram memorije 80 gb hard i 2.14Ghz mi je procesor. Ostalo ne znam. I sta mislite o njihovom mail klijentu. pozz i hvala punooooooooo

Prvo, Firefox je brži, jednostavniji i u svemu bolji od Internet Eksplorera. A zašto na mreži ima preko 70% korisnika Internet eksplorera?? Odgovor je jednostavan: najveći broj korisnika interneta dolazi iz Amerike, zapadne evrope i krajnjeg istoka azije, tako da velika većina ljudi ne žele da se petljaju sa Firefox-om ili Operom, kad su, već, uz operativni sistem, koji su platili, dobili IE, pa ih dalje ne zanima. Druga stvar je što, recimo u Nemačkoj, fiksni broj možeš da dobiješ za par sati (ovde u Valjevu ima ljudi koji čekaju na broj od 1999. godine) i da, pride, uz broj, za iste pare, dobiješ i 1Mbit-ni DSL (ne ADSL, već nešto brža i pouzdanija veza), što će se u Srbiji desiti za oko 200 godina, kada tamo na internet budu išli putem telepatije...
Uf, malo odlutah i udavih. Što se tiče `njihovog mail klienta` ako misliš na Mozilla Thunderbird i on je veoma dobar, ali nema najbolju podršku na naša slova, što, meni lično, veoma smeta, ima malo zeznutija podešavanja za početnike, tako da bih ti preporučio da ostaneš na Outlook Express-u. Ne opterećuje sistem i dovoljno je brz i jednostavan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajapatak re 05.09.2007. 13:06 #26827

status: user
broj poruka: 29
firefox nije los, ali primetih da kada slusam muziku na windows media player 10 prekida mi se pesma kada prelazim sa strane ne stranu. Stalo zastajkuje, a kod ie ne. whyyyyyy?:)))))

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB A Winamp 05.09.2007. 13:33 #26828

status: user
broj poruka: 729
:: firefox nije los, ali primetih da kada slusam muziku na windows media player 10 prekida mi se pesma kada prelazim sa strane ne stranu. Stalo zastajkuje, a kod ie ne. whyyyyyy?:))))

Pusti muziku na WinAmpu, WMP 10 je teško njesra...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs