Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Zvanična tema za svađe, rasprave, fanbojisanje i napušavanje
STRANA 1 OD 1
Blueberry Zvanična tema za svađe, rasprave, fanbojisanje i napušavanje 06.10.2013. 23:59 T54958

status: user
broj poruka: 1272

Smatram da je jednom ovakvom sajtu ovakva tema izuzetno neophodna, i da može imati višestruka blagonaklona terapijska dejstva na raspoloženje i mentalno zdravlje korisnika.

Takođe bih predložio da ova tema dobije `sticky` status, tako da svima bude primetna i lako dostupna.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Inicijativa je dobronamerna, ali, ne verujem da je (ne samo ovde)... 07.10.2013. 00:13 #518781

status: user
broj poruka: 10988
primenljiva - previse se toga dogadja u hardveru i softveru, sto je predmet razmimoilazenja nekolicine kolega (medju koje i sam spadam). Tokom tih suceljavanja navode se mnogi podaci, informacije...citiraju se mnogi izvori itd., sto dovodi do preobimnih post-ova, pa bi grupisanje istih u jedan jedini, smanjilo preglednost pojedinih vesti/clanaka/izvestaja koji su predmet javljanja tih kolega i predmet rasprava. Bolje je svaki takav post (kad vec mora da ih bude) imati pred sobom kao ``nezavistan`` i izdvojen...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Inicijativa je dobronamerna, ali, ne verujem da je (ne samo ovde)... 07.10.2013. 00:20 #518784

status: user
broj poruka: 3730

Ovde ce da obitavaju Zelenbaci ,Plavci,Crvendaci... Mada glavnu rec ce imati Zelenbaci ipak kad se konzumira zelena travica znamo svi sta se desava....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: primenljiva - previse se toga dogadja u hardveru i softveru, sto je predmet razmimoilazenja nekolicine kolega (medju koje i sam spadam). Tokom tih suceljavanja navode se mnogi podaci, informacije...citiraju se mnogi izvori itd., sto dovodi do preobimnih post-ova, pa bi grupisanje istih u jedan jedini, smanjilo preglednost pojedinih vesti/clanaka/izvestaja koji su predmet javljanja tih kolega i predmet rasprava. Bolje je svaki takav post (kad vec mora da ih bude) imati pred sobom kao ``nezavistan`` i izdvojen..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 A, jok kolega! Neće to da može! 07.10.2013. 00:24 #518787

status: user
broj poruka: 6089
Zašto da napušavamo Sajka i ekipu u samo jednoj temi, kad možemo u svakoj drugoj.


http://www.youtube.com/watch?v=uPzMWU8ZUXU http://www.youtube.com/watch?v=TUc3WXCzAbE http://www.youtube.com/watch?v=5e2ATpV5IKA



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: A, jok kolega! Neće to da može! 07.10.2013. 00:31 #518789

status: user
broj poruka: 3730

+ 1 :D :D :D


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Zašto da napušavamo Sajka i ekipu u samo jednoj temi, kad možemo u svakoj drugoj
::
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=uPzMWU8ZUXU http://www.youtube.com/watch?v=TUc3WXCzAbE http://www.youtube.com/watch?v=5e2ATpV5IKA
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ssh Re 07.10.2013. 01:27 #518794

status: user
broj poruka: 90
Da vam pravo kažem, dugo pratim sadržaje ovog foruma, ponekad napišem nešto, ako će to nekom pomoći, ili kad ne mogu da prećutim nešto... Izostanak gotovo svake vrste kontrole sadržaja i tema je koliko dobar, toliko i loš. Ubedljivo najlošije, bar iz mog ugla, je sve manja količina korisnih informacija i objektivnosti u diskutovanju različitih tema. Nasuprot tome, jednostranih pogleda na stvari, izvlačenja činjenica iz konteksta, psovki, `pljuvanja` i sličnih pojava ima sve više. Novi članovi će mnogo brže naučiti čitav dijapazon uvreda koji postoji u našem jeziku, nego li pronaći neku korisnu informaciju.

Gotovo svaka druga tema, ma o čemu bila (a da je na naslovnoj strani), vrlo brzo preraste u prepucavanje ko je u pravu - najbolje je ovo, sve ostalo je đubre. Pa kad se krene sa `obračunom`, zaraćene strane zauzmu rovove, pa udri po protivniku sa svime što imaš na raspolaganju. Brend u koji su spremni da se kunu je najbolji i tačka. To je jedina i apsolutna istina u glavama pripadnika zaraćenih strana, a cilj je na svaki način ubediti protivnika u to. Ako ne možeš, izvređaj ga ili iznerviraj. Na taj način u očima istomišljenika dobijaš status vođe. Što više primitivizma, to bolje! Sledi unapređenje!!! Pojedini istaknuti članovi verovatno imaju status vojvode kod svojih saboraca. Maršala još nema, poziva na `IT džihad` takođe, ali borba nikako nije gotova! :)

Mnogo toga može čoveku može biti omiljeno, na sve načine mogu da se razlikuju i dele, ali da to bude brend, to mi je potpuno neverovatno. Kao da će bilo ko od dobiti neku medalju ili nagradu od omiljenog mu proizvođača hardvera. Kako neko odrastao (imam utisak da je većina članova to jeste), razuman, inteligentan (nebitno koliko), i pomisli da se upušti u tako neko bespredmetno prepucavanje? Studiju o ponašanju bi neko mogao da napiše, samo iz tekstova sa berze. Zaključci ne bi bili nimalo prijatni...

Puno puta sam čitao pisanja pojedinih članova koji govore o kvalitetu jednih čipova i nekvalitetu drugih. Pitam se koliko li istih radi u kontroli kvaliteta nekog od proizvođača, pa da može da govori o tome? Ili, koliko detaljno poznaje konkretan proizvodni proces i njegove prednosti i mane u odnosu na neki drugi? Svi se oslanjaju na `sopstveno iskustvo` i internet izvore. kamo lepe sreće da se takve izjave baziraju na stručnosti i znanju - eto nama nove fabrike čipova za par meseci i dobar deo potrebnih kadrova ovde na forumu!

Dajte, manite se inata, lečenja kompleksa i nadmenosti! Odrasli ste ljudi, počnite da se ponašate u skladu s tim!


@Tortojed
:: ...previse se toga dogadja u hardveru i softveru, sto je predmet razmimoilazenja nekolicine kolega..

Ne, u pitanju je tvrdoglavost najgore vrste, često i potpun izostanak mere u pokazivanju ispravnosti sopstvenih tvrdnji, samokritičnosti i sumnje u tačnost istih.


@Dejzan
:: ...Mada glavnu rec ce imati Zelenbaci ipak kad se konzumira zelena travica znamo svi sta se desava..

Lepše je sa kulturom


@DmasteRNo1
:: ...Zašto da napušavamo Sajka i ekipu u samo jednoj temi, kad možemo u svakoj drugo

A zašto da se ne dogovorite kao razumni ljudi - slažete se ili ne slažete oko nečega, to kažete i na tome zaustavite, umesto da bockate i provocirate jedni druge?

Ssh
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re 07.10.2013. 01:57 #518795

status: user
broj poruka: 3730

Koja kultura ???? malo prolistaj forum i donesi zakljucak po pitanju kulture....
da ne imenujem sad jedno 5 clanova koji su po kultrui da ne kazem sta.....
Korisne informacije ovde neces dobiti barem sto se tice konfiguracija...
Decko se javi oce komp odmah krene 780 EVGA pa 4770K da se uzme i sl..... Kad se da neka sredina ili ti drugi predlog tu krece rokanje...
Kazem ti prolistaj malo teme ... vidi recimo temu o pokojom Steve Jobs koju sam ja napravio... sve ce ti biti jasno...
a to nije nista....

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Da vam pravo kažem, dugo pratim sadržaje ovog foruma, ponekad napišem nešto, ako će to nekom pomoći, ili kad ne mogu da prećutim nešto... Izostanak gotovo svake vrste kontrole sadržaja i tema je koliko dobar, toliko i loš. Ubedljivo najlošije, bar iz mog ugla, je sve manja količina korisnih informacija i objektivnosti u diskutovanju različitih tema. Nasuprot tome, jednostranih pogleda na stvari, izvlačenja činjenica iz konteksta, psovki, `pljuvanja` i sličnih pojava ima sve više. Novi članovi će mnogo brže naučiti čitav dijapazon uvreda koji postoji u našem jeziku, nego li pronaći neku korisnu informaciju.
::
:: Gotovo svaka druga tema, ma o čemu bila (a da je na naslovnoj strani), vrlo brzo preraste u prepucavanje ko je u pravu - najbolje je ovo, sve ostalo je đubre. Pa kad se krene sa `obračunom`, zaraćene strane zauzmu rovove, pa udri po protivniku sa svime što imaš na raspolaganju. Brend u koji su spremni da se kunu je najbolji i tačka. To je jedina i apsolutna istina u glavama pripadnika zaraćenih strana, a cilj je na svaki način ubediti protivnika u to. Ako ne možeš, izvređaj ga ili iznerviraj. Na taj način u očima istomišljenika dobijaš status vođe. Što više primitivizma, to bolje! Sledi unapređenje!!! Pojedini istaknuti članovi verovatno imaju status vojvode kod svojih saboraca. Maršala još nema, poziva na `IT džihad` takođe, ali borba nikako nije gotova! :
::
:: Mnogo toga može čoveku može biti omiljeno, na sve načine mogu da se razlikuju i dele, ali da to bude brend, to mi je potpuno neverovatno. Kao da će bilo ko od dobiti neku medalju ili nagradu od omiljenog mu proizvođača hardvera. Kako neko odrastao (imam utisak da je većina članova to jeste), razuman, inteligentan (nebitno koliko), i pomisli da se upušti u tako neko bespredmetno prepucavanje? Studiju o ponašanju bi neko mogao da napiše, samo iz tekstova sa berze. Zaključci ne bi bili nimalo prijatni..
::
:: Puno puta sam čitao pisanja pojedinih članova koji govore o kvalitetu jednih čipova i nekvalitetu drugih. Pitam se koliko li istih radi u kontroli kvaliteta nekog od proizvođača, pa da može da govori o tome? Ili, koliko detaljno poznaje konkretan proizvodni proces i njegove prednosti i mane u odnosu na neki drugi? Svi se oslanjaju na `sopstveno iskustvo` i internet izvore. kamo lepe sreće da se takve izjave baziraju na stručnosti i znanju - eto nama nove fabrike čipova za par meseci i dobar deo potrebnih kadrova ovde na forumu
::
:: Dajte, manite se inata, lečenja kompleksa i nadmenosti! Odrasli ste ljudi, počnite da se ponašate u skladu s tim
::
::
:: @Tortoje
:: :: ...previse se toga dogadja u hardveru i softveru, sto je predmet razmimoilazenja nekolicine kolega..
::
:: Ne, u pitanju je tvrdoglavost najgore vrste, često i potpun izostanak mere u pokazivanju ispravnosti sopstvenih tvrdnji, samokritičnosti i sumnje u tačnost istih
::
::
:: @Dejza
:: :: ...Mada glavnu rec ce imati Zelenbaci ipak kad se konzumira zelena travica znamo svi sta se desava..
::
:: Lepše je sa kulturo
::
::
:: @DmasteRNo
:: :: ...Zašto da napušavamo Sajka i ekipu u samo jednoj temi, kad možemo u svakoj drugo
::
:: A zašto da se ne dogovorite kao razumni ljudi - slažete se ili ne slažete oko nečega, to kažete i na tome zaustavite, umesto da bockate i provocirate jedni druge
::
:: Ss
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed @ssh: ne vredi - dzabe se trudis. Nasa deviza glasi: 07.10.2013. 02:22 #518796

status: user
broj poruka: 10988
Ćeraćemo se još! (Matija Bećković). To je ono što se tiče samih tema - oni koji poznaju (ili misle da poznaju) odredjenu problematiku, i to upravo na osnovu svojih i tudjih iskustava, neka ta sazznanja, umišljena ili stvarna slobodno ovde objavljuju. Zato ovo i jeste FORUM - trg, okupljalište svih, svakakvih i kojekavih...
Podvlačim: na osnovu iskustava, jer nismo mi ovde (a svakako, barem ne svi ovde prisutni) inženjeri i doktori elektronike itd., pa da se u proizvodne procese razumemo onoliko koliko bi ti hteo. Ali zato ima nas nekolicina sa malo (malo više!) ``staža`` u ovome o čemu pričamo, pa iako ne znamo iz čega se zapravo sastoiji ``kutija koja svira``, u stanju smo da ocenimo da li ova lepo zvuči ili falšira...

Što se tiče kulture ophodjenja prema kolegama, tu se slažem sa tobom i moram da podsetim-napomenem kako sam veoma dugo održavao visok nivo iste, kada su u pitanju (bile) moje replike. Beše to prvih godinu dana (moga) javljanja na Forumu. Avaj, pojedinci (neki od njih se više i ne javljaju, barem ne pod nick-ovima ``Dautović`` i td.) su bili toliko iritirani mojom nepokolebljivošću i ukazivanjem na pomanjkanje pismenosti kao i upozoravanjem na nedopustiva etiketiranja na nacionalno-verskoj osnovi) da su počeli da me napadaju, vredjaju, psuju...pripisujući moju navodnu tvrdoglavost dejstvovanju droga, duševnom obolenju i tome slčno, pa sam i ja u jednom trenutku ``obrnuo ćurak naopako`` i uzvratio im istom merom - počeo sam da karikiram njihove nadimke itd...
Ne odustajem, medjutim, od namere da, u slučaju promene tona kojim mi se neke kolege obraćaju i sam sebe korigujem (obrati samo pažnju na Dejzanovu ``zelenu travicu i njen uticaj``, kao i na DMasterovo ``napušavanje``, onda uporedi to sa mojim prvim javljanjem u ovoj temi i biće ti jasno o čemu pričam kada pominjem problem kulture medjusobnog obraćanja).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: @ssh: ne vredi - dzabe se trudis. Nasa deviza glasi: 07.10.2013. 03:03 #518797

status: user
broj poruka: 3730

Pazi ako nas lupam 5 imamo nesto zajednicko a to je tebe da podjebavamo znaci da nije problem u nama nego u tebi ? zar ne ? Mislim Ti i Vlada ste mrtva trka zar ne ? Sto se tice travice zelene to vidim da ti je jasno kao dan...
Nisam video to jest procitao da ti je neko reko da si psihicki bolesnik i ostale uvrede ....
To nije u duhu zajebancije vec prostakluka....
Ako ceo svet kaze AMD je najjaci u domenu Gaming industrije (nisam to ja reko vec milioni rubrika i sajtova ) ti kazes da je propao i da je nestabilan ???
Koga ti zavitlavas ? Sto iritiras ljude ?? Sto tako ne govori Dex ,Blueberry Dmasterno1,Adzem ,Alard ,Nemanja 21 i mnogi drugi... Sto ljudi to ne rade ? Zasto i ako rade neki u duhu zezanja ne iritiraju ? ???
zapitaj se i budi mi pozdravljen

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Ćeraćemo se još! (Matija Bećković). To je ono što se tiče samih tema - oni koji poznaju (ili misle da poznaju) odredjenu problematiku, i to upravo na osnovu svojih i tudjih iskustava, neka ta sazznanja, umišljena ili stvarna slobodno ovde objavljuju. Zato ovo i jeste FORUM - trg, okupljalište svih, svakakvih i kojekavih..
:: Podvlačim: na osnovu iskustava, jer nismo mi ovde (a svakako, barem ne svi ovde prisutni) inženjeri i doktori elektronike itd., pa da se u proizvodne procese razumemo onoliko koliko bi ti hteo. Ali zato ima nas nekolicina sa malo (malo više!) ``staža`` u ovome o čemu pričamo, pa iako ne znamo iz čega se zapravo sastoiji ``kutija koja svira``, u stanju smo da ocenimo da li ova lepo zvuči ili falšira..
::
:: Što se tiče kulture ophodjenja prema kolegama, tu se slažem sa tobom i moram da podsetim-napomenem kako sam veoma dugo održavao visok nivo iste, kada su u pitanju (bile) moje replike. Beše to prvih godinu dana (moga) javljanja na Forumu. Avaj, pojedinci (neki od njih se više i ne javljaju, barem ne pod nick-ovima ``Dautović`` i td.) su bili toliko iritirani mojom nepokolebljivošću i ukazivanjem na pomanjkanje pismenosti kao i upozoravanjem na nedopustiva etiketiranja na nacionalno-verskoj osnovi) da su počeli da me napadaju, vredjaju, psuju...pripisujući moju navodnu tvrdoglavost dejstvovanju droga, duševnom obolenju i tome slčno, pa sam i ja u jednom trenutku ``obrnuo ćurak naopako`` i uzvratio im istom merom - počeo sam da karikiram njihove nadimke itd..
:: Ne odustajem, medjutim, od namere da, u slučaju promene tona kojim mi se neke kolege obraćaju i sam sebe korigujem (obrati samo pažnju na Dejzanovu ``zelenu travicu i njen uticaj``, kao i na DMasterovo ``napušavanje``, onda uporedi to sa mojim prvim javljanjem u ovoj temi i biće ti jasno o čemu pričam kada pominjem problem kulture medjusobnog obraćanja)
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pre svega, da bi ``podjebavao`` (ti tako napisa!) mene, morao bi 07.10.2013. 04:01 #518798

status: user
broj poruka: 10988
da imas mnogo, mnogo vise duha, znanja, stila, pismenosti. Svega onoga sto - nemas. Nemas dovoljno, nemas onoliko koliko je potrebno. Jer, nije isto ``podjebavati`` (citiram te) nekog ko je po svemu sto malopre pomenuh, iznad tebe i isto to raditi nekome inferiornijem od tebe. Ali, mozes da UMISLJAS ili da smatras da nekoga podjebavas. To, da - masta moze svasta, treba samo malo volje, da se deca zadovolje...

Dalje: ako ja tvrdim to za sta ti tvrdis da tvrdim, ako sam cak i nesnosno uporan u tome, to nije razlog da mi se kace bilo kakve etikete. Niko nikoga ovde ne primorava da iscitava bilo cije postove, a jos manje da ih komentarise. Ne svidja ti se neciji stav, necija opredeljenja? Slobodno zaobidji taj post. Osim ako te je neko eksplicitno pomenuo i na taj nacin te i protiv tvoje volje uvukao u prepisku (izazvao). Evo, na primer, upravo ova ``tema`` - ja sam izneo svoje misljenje APSOLUTNO izbegavajuci bilo kakvu konfrontaciju sa bilo kime (ni sa kime se, zapravo, nisam konfrontirao). Ogradio sam se od svega sto svi mi ovde, barem u nacelu, osudjujemo, i nisam pomenuo nikoga poimenice, niti sam pravio bilo kakve aluzije na bilo koga, pa ni na tebe. I sta se desava potom? Ti se javljas, citiras moj odgovor i unosis elemente ``podjebavanja`` (koliko god ono bilo jadno i otrcano) i obracas se meni. Ponavljam: obracas se meni, a da te ja nisam ni pomenuo niti pravio aluzije na tebe. Zamisli se nad tom cinjenicom (znam, nece ti biti lako ali, veruj: koristice ti).

U ovom prethodnom odgovoru, pominjes mene i ``Vladu`` na taj nacin sto izmedju njega i mene stavljas znak jednakosti (``mrtva trka`` izmedju nas dvojice). Zapitaj se (a znam da ti ni to nece biti lako), da nisi ti veci Vlada od Vlade...

DMaster-ov komentar je barem, koliko-toliko duhovit (iako pomalo skaredan). On je, ako nista drugo, u poredjenju sa tobom, manji Vlada od Vlade...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Pre svega, da bi ``podjebavao`` (ti tako napisa!) mene, morao bi 07.10.2013. 04:47 #518800

status: user
broj poruka: 3730

Odakle tebi pravo da bilo kome govoris ista ? Jos vise ko je ispod a ko iznad ? Vazis za tezak slucaj kao i jos neki ovde. Znanja imam daleko vise od tebe budi siguran u ostalom ko jos uzima 770 kartu kad za mesec dana izlazi AMD paleta sto ne uporedis ? a jok corav si i zaslepljen kod ociju..... ali svi znamo tvoj slucaj...
Nema tebi spasa...
Svi koji su te iole postovali (1% berze) se pitaju sta ti se desilo... vazio si za nekog ko ume da daje savete i odlicne predloge sad pisas uz vetar....
Milion postova ja ignorisem sto ti nalupetas ali kad predjes granicu (kod vecine nas ) mora da krene ...
Kacice se tebi dosta stvar jos ako nastavis ovako... Forum je mesto za parlamentaran razgovor nesto sto je tebi totalna nepoznanica....
I zapitaj se sto si meta podsmeha ....
Nemam nista licno protiv tebe jer te ne poznajem niti imam zelju da te upoznam jer ljudi poput tebe nadobudni i uobrazeni ,pritom zatucani nemaju sta samom da razgovaraju...
Pre neki mesec i jace me Sky zamolio da te postedim cackanja zbog tvojih godina i sl nisam te ni tako bukvalno vec zezancija... a sta si ti sad izreko ....
razmisli malo broj ljudi koji te podjebavaju u svakom smislu raste.... ja niti pripadam njima niti cu pripadati ikom dajem ti savet promeni nacin komunikacije ovo ti je dobro namerni savet .

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: da imas mnogo, mnogo vise duha, znanja, stila, pismenosti. Svega onoga sto - nemas. Nemas dovoljno, nemas onoliko koliko je potrebno. Jer, nije isto ``podjebavati`` (citiram te) nekog ko je po svemu sto malopre pomenuh, iznad tebe i isto to raditi nekome inferiornijem od tebe. Ali, mozes da UMISLJAS ili da smatras da nekoga podjebavas. To, da - masta moze svasta, treba samo malo volje, da se deca zadovolje..
::
:: Dalje: ako ja tvrdim to za sta ti tvrdis da tvrdim, ako sam cak i nesnosno uporan u tome, to nije razlog da mi se kace bilo kakve etikete. Niko nikoga ovde ne primorava da iscitava bilo cije postove, a jos manje da ih komentarise. Ne svidja ti se neciji stav, necija opredeljenja? Slobodno zaobidji taj post. Osim ako te je neko eksplicitno pomenuo i na taj nacin te i protiv tvoje volje uvukao u prepisku (izazvao). Evo, na primer, upravo ova ``tema`` - ja sam izneo svoje misljenje APSOLUTNO izbegavajuci bilo kakvu konfrontaciju sa bilo kime (ni sa kime se, zapravo, nisam konfrontirao). Ogradio sam se od svega sto svi mi ovde, barem u nacelu, osudjujemo, i nisam pomenuo nikoga poimenice, niti sam pravio bilo kakve aluzije na bilo koga, pa ni na tebe. I sta se desava potom? Ti se javljas, citiras moj odgovor i unosis elemente ``podjebavanja`` (koliko god ono bilo jadno i otrcano) i obracas se meni. Ponavljam: obracas se meni, a da te ja nisam ni pomenuo niti pravio aluzije na tebe. Zamisli se nad tom cinjenicom (znam, nece ti biti lako ali, veruj: koristice ti)
::
:: U ovom prethodnom odgovoru, pominjes mene i ``Vladu`` na taj nacin sto izmedju njega i mene stavljas znak jednakosti (``mrtva trka`` izmedju nas dvojice). Zapitaj se (a znam da ti ni to nece biti lako), da nisi ti veci Vlada od Vlade..
::
:: DMaster-ov komentar je barem, koliko-toliko duhovit (iako pomalo skaredan). On je, ako nista drugo, u poredjenju sa tobom, manji Vlada od Vlade..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drcika re 07.10.2013. 07:45 #518803

status: user
broj poruka: 30


_______ ____________ ________ ________ __________ svima!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan @Blueberry 07.10.2013. 12:08 #518818

status: user
broj poruka: 1577
Ova tema, koliko vidim već funkcioniše jer se neki već raspravljaju, fanbojišu, a bogami tu je i par svađa i napušavanja.

Samo bi bilo dobro da ovde i ostane :)

Kako Electronic Arts pravi igre

http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Siroti Dejzane, vidim da si malo tezi slucaj nego sto sam pretpostavljao 07.10.2013. 18:27 #518854

status: user
broj poruka: 10988
pa cu se uzdrzatii od daljih komentara, ovom prilikom i povodom (tema). Znanja, velis, imas i previse - pitam se samo, u kojoj to oblasti? No, u osnovnom obrazovanju i poznavanju maternjeg jezika, svakako veoma mnogo zaostajes za drugima:

-sa mnom - pise se odvojeno (a ne ``samnom`` ili ``samom``, kako si ti napisao)
-uostalom - pise se zajedno (u ovom slucaju)
-``slep kod ociju`` (a ne ``zaslepljen kod ociju``)
-dobronamerni - pise se zajedno (kovanica)

Eto, pocni odande odakle je najbolje poceti - od pocetka. I javi se kada (pri)stignes, kada uhvatis korak sa generacijom koja raste...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Siroti Dejzane, vidim da si malo tezi slucaj nego sto sam pretpostavljao 08.10.2013. 00:11 #518925

status: user
broj poruka: 3730

Pravopis je najmanji problem sobziom das e kuca sa tableta (ako znas da radis na njemu..) Sto se tice obrazovanja i znanja nemam sta vise sa tobom da polemisem...
zivi u svom svetu ...


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: pa cu se uzdrzatii od daljih komentara, ovom prilikom i povodom (tema). Znanja, velis, imas i previse - pitam se samo, u kojoj to oblasti? No, u osnovnom obrazovanju i poznavanju maternjeg jezika, svakako veoma mnogo zaostajes za drugima
::
:: -sa mnom - pise se odvojeno (a ne ``samnom`` ili ``samom``, kako si ti napisao
:: -uostalom - pise se zajedno (u ovom slucaju
:: -``slep kod ociju`` (a ne ``zaslepljen kod ociju``
:: -dobronamerni - pise se zajedno (kovanica
::
:: Eto, pocni odande odakle je najbolje poceti - od pocetka. I javi se kada (pri)stignes, kada uhvatis korak sa generacijom koja raste...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Eto, najzad se u necemu slazemo: nemas, tako je - nemas nista 08.10.2013. 01:07 #518946

status: user
broj poruka: 10988
od onoga sto ti je potrebno da bi sa mnom polemisao. Doduse, nesto drugo, ipak, imas - imas priliku da nesto naucis... Besplatno (online casove ne naplacujem).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Zvanična tema za svađe, rasprave, fanbojisanje i napušavanje 08.10.2013. 09:27 #518974

status: user
broj poruka: 1330

Čemu takva tema ?. Pa skoro sve se tako i završe, ako i ne počnu tako.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 10.10.2013. 04:48 #519509

status: user
broj poruka: 9459
Treba da uzmem novu konfiguraciju, pa me interesuje vase misljenje... Sta uzeti, AMD ili Intel?

Ja licno mislim da je AMD bolji procesor, a plus je i znatno jeftiniji od Intela... Komsija mi je rekao da AMD ima i naprednije instrukcije od Intela i kaze da Intel dosta stedi na tome, zato sto ce prosecnom korisniku zavrsiti posao instrukcije stare gotovo jednu deceniju... Ne znam zasto su toliko skupi ti procesori???

I ne znam zasto su svi testovi, koji se mogu naci na netu, lazirani??

Ja sam testirao AMD Barton 2GHz i Intel celeron 2.8Ghz i AMD je 39.5% bolji u svim segmentima. Ne znam kakva je situacija sa novijim procesorima, ali kontam da je isto...


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count E ako ovo ne opravda naziv 11.10.2013. 11:31 #519791

status: user
broj poruka: 1330
` Zvanična tema za svađe, rasprave, fanbojisanje i napušavanje` ništa neće !!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @gilopile 11.10.2013. 11:32 #519793

status: user
broj poruka: 17086
Ne vredi kad je neozbiljno, samo ozbiljne svadje dolaze u obzir :)

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646180.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs