Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
koji dvd i divx player
STRANA 1 OD 1
donvitoo koji dvd i divx player 06.09.2007. 10:57 T5510

status: user
broj poruka: 64

Zna li neko koji je najbolji dvd i divx player za gledanje filmova
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB A ko to zna... 06.09.2007. 12:28 #26908

status: user
broj poruka: 729
...koji je DVD Divx plejer najbolji?? Možda neki Sony od 700€ ili neki Pioneer od oko 950€...
Šala. Od onoga što može da se nađe kod nas malo toga ZAISTA valja. Uostalom, za oko 50-ak evra cene, ako će da ti radi duže od godinu dana, na konju si. Baš juče sam sa ortakom isprobavao Xvawe 9500 (košta oko 4.600) i baš smo se iživljavali na njemu. Nije pročitao samo jedan cd koji je više ličio na gramofonsku ploču (mislim na zareze, ne na boju). Ali je odlično što se sjajno snalazio sa titlovima i što možeš svašta da im radiš (uvećanje slova, postavljanje na stranu, itd...).
Dakle, to bi bila moja preporuka...

`Grešiti je ljudski, ali da se stvarno zabrlja potreban je kompjuter.`
Marfijev zakon

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
donvitoo Moja greska 06.09.2007. 12:50 #26909

status: user
broj poruka: 64


Treba mi program za gledanje dvd i divx filmova za komp
Moja greska sto nisam naveo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Moja greska 06.09.2007. 12:56 #26911

status: user
broj poruka: 9386
Imas gomilu. Svako ce ti reci subjektivnu ocenu plejera koji koristi, svi ce ti reci kako je bas taj savrsen, ali cinjenica jke da svi oni rade. Ja koristim MV2 player godinama, ne menjam ga ne zeto sto mislim da nema boljeg, vec zato sto jednostavno radi i to je to. Ima funkcija koliko hoces a ja sam za sve vreme korscenja koristio open cd i open file :))

Izbegni samo RedLight, on vecito sa sobom vuce neke viruscice i spajvere.

::
::
:: Treba mi program za gledanje dvd i divx filmova za kom
:: Moja greska sto nisam naveo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB E, sad pa... 06.09.2007. 13:40 #26914

status: user
broj poruka: 729
::Treba mi program za gledanje dvd i divx filmova za kom
Moja greska sto nisam naveo

Heh, jbg... .)

:: Imas gomilu. Svako ce ti reci subjektivnu ocenu plejera koji koristi, svi ce ti reci kako je bas taj savrsen, ali cinjenica jke da svi oni rade. Ja koristim MV2 player godinama, ne menjam ga ne zeto sto mislim da nema boljeg, vec zato sto jednostavno radi i to je to. Ima funkcija koliko hoces a ja sam za sve vreme korscenja koristio open cd i open file :)
::
:: Izbegni samo RedLight, on vecito sa sobom vuce neke viruscice i spajvere

Upravo tako. Ili MV2 Player ili BS Player, ali PRO verzija (mislim da na https://www.9down.com) imaš verziju sa crackom.

`Grešiti je ljudski, ali da se stvarno zabrlja potreban je kompjuter.`
Marfijev zakon
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Preporuka iz iskustva 06.09.2007. 14:24 #26917

status: user
broj poruka: 4227
Za divx BS Player 1.37 zadnja besplatna edicija ili pro 1.0.810 ili 812ili mv2 Player 0.7RC2 ili Crystal Player 1.98 Pro.
Za DVD Power DVD 7 oko 34 MB ili WinDVD 5 zadnje stabilne verzije ovih player-a, a mozes i sa Crystal Player-om 1.98 Pro.


Kodeci AC3 v 1.11,Koepi`s XviD Codec 1.1.3,FFD Show 10.08.2007 MMXza AMD ili FFD Show 29.07.2007 SSE za Intel,QuickTime Alternative (QT7) 1.81,Real Alternative 1.52 bez DivX kodeka. Sve radi stabilno i nema nikada problema
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ... 06.09.2007. 15:38 #26924

status: user
broj poruka: 5696
Tacno je sto ti VMARC kaze, ceski MV2 jeste najbolji DivX/AVI player a RadLight najgori. Ja bih jedino za DVD koristio posebno PowerDVD ili WinDVD, mada vecina playera pusta oba fomrmata ja ipak koristim M2Vplayer i PowerDVD


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
donvitoo Thnx 06.09.2007. 16:04 #26927

status: user
broj poruka: 64

Hvala na odgovorima

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub predpostavka je... 06.09.2007. 16:06 #26928

status: user
broj poruka: 1006



... da ce se pcberzashi sloziti i oko media player classic-a... moja preporuka


ali, pre svega, preporucujem KM player (svima)... korejski vunderkind... ima u sebi integrisane sve moguce kodeke - provereno na `goluzdravom` win-u. sve je pustio... plus MASA opcija koje nikad nisam video nigde drugde (mv2 player ima dosta, ali ovaj ga je usio za xyz duzina...)

...ladno ima i `capture audio/video` opcije, krajnje funkcionalne... bejah zacudjen kako ok radi - sa obzirom na to da je ipak samo player...

i free je...

guglaj malo, lako se nalazi...

preporuka svima, makar probajte... mada, navika je chudo :))



e da, i power dvd je ok...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Provereni su 06.09.2007. 22:03 #26947

status: user
broj poruka: 4163
MV2 PLAYER za DVX
POWER DVD (VERZIJE 5 6 I 7) za DVD

Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs