Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Najveci svetski tenor je otisao u vecna lovista!
STRANA 1 OD 1
SkyFire Najveci svetski tenor je otisao u vecna lovista! 06.09.2007. 16:16 T5515

status: user
broj poruka: 18472
Luciano Pavarotti operski pevac,najveci svetski tenor svih vremena umro je od teske bolesti od Cancera pankreasa.Eto sta znaci zivot,nikakve pare ni slava ni moc te ne moze spasiti ako ti je takva sudbina,ako te ne daj Boze napadne takva i sl. bolest.Ovo je tuzna vest za sve ljubitelje i poznavaoce kvalitetne muzike,za celu naciju!Zaista zalosno!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE C`est la vie 06.09.2007. 16:31 #26929

status: user
broj poruka: 5696
Pa dobro, i takve i slicne bolesti je moguce pobediti. Ipak je on dogurao skoro do evropskog starosnog proseka...da je bio dobar bio je, mada nisam neki uzivalac operske muzike, ipak treba praviti distinkciju izmedju takve i klasicne muzike 18 i 19 veka...ali povrh toga sto je on bio odlican `pevac` kruzile su price o utaji poreza, prevelikim honorarima...no, to je manje bitno


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: C`est la vie 06.09.2007. 16:59 #26932

status: user
broj poruka: 18472
:: Pa dobro, i takve i slicne bolesti je moguce pobediti. Ipak je on dogurao skoro do evropskog starosnog proseka...da je bio dobar bio je, mada nisam neki uzivalac operske muzike, ipak treba praviti distinkciju izmedju takve i klasicne muzike 18 i 19 veka...ali povrh toga sto je on bio odlican `pevac` kruzile su price o utaji poreza, prevelikim honorarima...no, to je manje bitn
::
::
:: - R a v e n L o r d -
::
::


Ma pusti to sta se pricalo,mnogo toga se govori o svakome a kamo li o takvoj jednoj licnosti.Ljudi su losi i zavidni i to je generalno cinjenica!Bit svega je da je on mogao da gura jos kako u privatnom zivotu tako u muzickom svetu tj. operskom.I ja nisam neki ljubitelj opere i ako se muzikom bas bavim profesionalno ali za mene je Pavarotti vrh i zato mi je extremno zao.Njega sam u svako doba mogao da slusam i da se divim!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Šteta 06.09.2007. 22:09 #26949

status: user
broj poruka: 4163
takav je život...

Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Hmmm... 06.09.2007. 22:22 #26950

status: user
broj poruka: 1368
Sa onom kilažom me čudi kako nije umro od srčanog ili moždanog udara... Pokoj mu duši.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Tužna Vest 06.09.2007. 23:26 #26954

status: user
broj poruka: 4227
Zajedno sa Domingom , Karerasom Lučano Pavaroti je bio i ostao svetla tačka na operskoj bini. Kamo sreće da se i kod nas pojavi neko takvog kvaliteta, pa da ti bude milo da odeš u pozorište i čuješ i vidiš. Zaista žalosno !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646120.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs