Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
ponavljanje
STRANA 1 OD 1
gman ponavljanje 11.09.2007. 01:42 T5573

status: user
broj poruka: 1111
ne znam da li ste primetili, ali ja u zadnje vreme jako slabo odgovaram na teme (citaj: uopste ne odgovaram na teme), ako uopste ikog to interesuje
ako je odgovor potvrdan citaj dalje, ako ne get the f*ck out of here
naime forum se pretvorio u neku vrstu zacaranog loopa-a
ide tema procenite vrednost polovnog pc-ija, jel OK ova konfiguracija, crno bela slika na tv-out, oc, itd... da ne nabrajam dalje
i tako u krug
i nedogled

ponekad, ali sam ponekad se pojavi neka zdrava tema (od kojih trenutno ne mogu ni jedne da se setim), ali ona obicno zavrsi sa jednim odgovorom, jer, valjda, vecina ljudi nije open minded pa da razmislja o stvarima koje izlaze iz onog zacaranog kruga

e sad recite vi meni koliko vredi moja konfiguracija
ccc
salu na stranu, recite mi jesam ja lud ili je ovo stvarno tako

i jos nesto, machine, kad si se transformisao u vrana gazdu, nisam bio tu neko vreme (tu, kao pored pc-ja), pa nisam ni snimio trenutak transformacije, a mrzi me da odgovaram preko mobilnog, a i opera mini mi non stop kuca (ko mi je kriv kad je vozam na pradeda nokiji 6100, a bila je tako na*rkana kad sam je uzeo)

kad smo vec kod transformacija, videste li onu baljezgariju od istoimene igre, pa ono ne bi bilo zanimljivo ni mom mladjem bratu, koji, btw, ne zna ni sta su autoboti ili deseptikoni

i jos nesto, teme o igrama nisu lose, mada se sve odnose na crackovanje i slicno, bilo bi lepo kad bi neko priupitao kako se neki deo prelazi ili nesto tako

zahvalicete mi kasnije na mojoj iscrpnoj obzervaciji
je*ote pretvoricu se iz inzenjera u psihologa/sociologa/psihijatra

poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE dragi moj gman 11.09.2007. 01:54 #27262

status: user
broj poruka: 5696
Ja sam oduvek bio RavenLord, to je iskonski alias koji sam koristio pre vise od 5 godina kada sam `muvao` ribe po chat-ovima tipa SerbianCafe i LoveDelux (evo stidim se:). Kao vecni znak i nostalgija za Lorenom, velikom ljubavi koju sam izgubio, zauvek. That`s long sad saga...

Nego, ne rece mi cega si inzenjer, mada vuces na psihologa???

- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman ma nisam jos 11.09.2007. 02:07 #27264

status: user
broj poruka: 1111
tk, a nadam se nekoj specijalizaciji u oblasti bezicnog optickog (u stvari ne mora biti bas taj deo spektra, ali uglavnom veoma visoke frekvencije) prenosa, koji je po meni ne dovoljno istrazen, znam samo da je americka vojska pocela da eksperimentise sa time (kao i svime ostalim, sto se tice elektronike, pa to kasije udje u masovnu komercijalnu upotrebu)
odgovara im to sto se informacija prenosi od tacke do tacke, a ne kao radiom na sve strane
ali slaba vajda od toga u nasoj ei nis zemlji

nego ne odgovori mi na zapazanja

i znaci ti si me muvao na serbian cafe, dok sam bio trandza
5 godina se pitam kako neko ne provaljuje da se pi*kama ne svidjaju crne vrane
ova dva poslednja reda su, naravno, zeza
moram da pojasnim jer kontam da ovde ima svakkakvih likova koji bi menjali ceo pc da bi pipnuli silikon na muskom telu, a kompjuter im pun toga
sad sam stvarno prolupao

lepo si me oraspolozio raven-e (inace moj omiljeni lik iz nadaleko najjace tuce od pre par godina)
famozni mortal combat
kolliko sam samo puta (u mojoj konzolaskoj eri, ps) elektrifikovao najbolje ortake, a oni mene za uzvrat davili kablom dual shock gamepad-a (kvalitetni kablovi bili u to vreme, nisi ga mogao pokidati ni da si sam shao khan)

sad stvarno poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: ponavljanje 11.09.2007. 09:44 #27275

status: user
broj poruka: 729
:: naime forum se pretvorio u neku vrstu zacaranog loopa-
:: ide tema procenite vrednost polovnog pc-ija, jel OK ova konfiguracija, crno bela slika na tv-out, oc, itd... da ne nabrajam dalj
:: i tako u kru
:: i nedogle
::
Pa, evo, uzeću sebe za primer... Ja sam se uključio u ovaj forum pre tri-četiri meseca, kada sam kupovao kompjuter. Mnogo toga sam saznao i naučio ovde, pogotovo od Machine i servispc-a, jer vidim da momci znaju dobro ono o čemu pišu. I naravno da me je zanimalo koja memorija, koji monitor, ploča, kakve su cene, itd... Verujem da mnoge koji se uključe zanima upravo to i zato ovaj forum i služi. A šta bi bila zdrava tema, a da je vezana za ovo, ne znam ni sam...kao ni ti.
:: ponekad, ali sam ponekad se pojavi neka zdrava tema (od kojih trenutno ne mogu ni jedne da se setim), ali ona obicno zavrsi sa jednim odgovorom, jer, valjda, vecina ljudi nije open minded pa da razmislja o stvarima koje izlaze iz onog zacaranog krug
::
Uostalom, ako te zanima nešto drugo, foruma ima mali milion... ukoliko želiš openminded, na https://www.zamislisrbiju.org imaš sjajan forum da proučavaš jadnu sociopatiju našeg naroda. Nažalost.

:: i jos nesto, teme o igrama nisu lose, mada se sve odnose na crackovanje i slicno, bilo bi lepo kad bi neko priupitao kako se neki deo prelazi ili nesto tak
::
Pa i za igre postoje specijalizovani forumi...a ako se zaglaviš negde, ne znaš kako se prelazi neki deo, na netu možeš da nađeš milijarde walkthrough-ova. Sve što treba je malo da znaš engleski. A poslednje takvo ovde na forumu bilo je vezano za igru LOKI. Ja, lično, dugo sam čekao da je isprobam, odigrao možda sat vremena, deinstalirao je i vratio Titan Quest da parim oči...

:: zahvalicete mi kasnije na mojoj iscrpnoj obzervacij
:: je*ote pretvoricu se iz inzenjera u psihologa/sociologa/psihijatr
::
Poseti forum koji sam ti predložio i videćeš dovoljno toga da shvatiš da je uzaludno biti psihijatar ovde. Pacijenata na sve strane, a niko neće da plati.
Pozdrav.

P.S. Mada, posle pet minuta gledanja skupštinskog zasedanja shvatam da Srbiji ni vojska psihijatara nije dovoljna...

`Lakše je postavljati glupa pitanja nego ispravljati glupe greške.`
Marfijev zakon
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: dragi moj gman 11.09.2007. 13:06 #27296

status: user
broj poruka: 18472
Znaci ti si taj sto si me spopadao kad sam se pretstavio kao zensko na Serbian Cafe-u?Sram te bilo,stidi se svojih godina

:: Ja sam oduvek bio RavenLord, to je iskonski alias koji sam koristio pre vise od 5 godina kada sam `muvao` ribe po chat-ovima tipa SerbianCafe i LoveDelux (evo stidim se:). Kao vecni znak i nostalgija za Lorenom, velikom ljubavi koju sam izgubio, zauvek. That`s long sad saga..
::
:: Nego, ne rece mi cega si inzenjer, mada vuces na psihologa??
::
:: - R a v e n L o r d -
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Sta da vam kazem... 11.09.2007. 13:18 #27300

status: user
broj poruka: 18472
Slazem se sa gman-om,postalo je jako monotono i staticno.I ja sam se `povukao` sa berze i sve redje dolazim jer mi je jako dosadno i nezanimljivo.To nije razlog da se mi nesto ljutimo i protestujemo,ne naprotiv.Do toga je doslo zbog kolicine novih korisnika koji su se pojavili koji imaju konstantno iste probleme kao i oni prethodni kojima smo pomogli a vecina njih uglavnom vrlo malo znaju o kompjuterima i u opste o IT-ju.Prema tome stanje i jeste tako a kad bi ovaj forum bio malo pregledniji tipa b........ i kad bi se novi korisnici malo potrudili da nadju vec obradjene teme i rese svoj problem malo bi bilo guzve i ponavljanja istog sto nas koji smo u tome vec duze da kazem na neki nacin smara i gubimo volju.Razumejm gman-a,covek je zeljan neceg novog,novog izazova ili izvora nekog novog znanja od koga bi i sam on mogao da nauci.Sve ovo navedeno povlaci ovakav rezultat.Ja nisam hteo da se zalim niti da pisem slicne stvari,jednostavno sam cool-irao i na neki nacin izbegavao berzu mada uvek svratim da vidim sta se desava.Mnogo mi je zanimljivije postalo na odredjenoj strani gde se uvek nesto novo desava i mozes uvek novu informaciju da cujes i naucis-postoje uvek neki novi izazovi.Jos jedan razlog zasto to sve ovako funkcionise je i taj sto je sam forum tako napravljen,da je svaki nas zahtev koji je pravio Machine i kome sam ja pomogao i drugi bio uslisen tj. ispostovan sada monotonije i staticnosti nebi bilo nego sve vrvilo od energije i novih informacija!Ako niste primetili pcberza polako zastareva,odavno je izgubila svoj sjaj a to je pocelo kad su krenuli sa onim promenama..Pozdrav za sve.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire P.S. 11.09.2007. 13:25 #27301

status: user
broj poruka: 18472
Jos jedan dokaz o tome sto prica gman.Ja sam postavio jednu temu koja je bas jako neobicna i nesvakidasnja a zaista mi treba resenje!I koliko sam dobio odgovora,samo jedan koji je nepotpun i ako sam zahvalan momku na trudu ali to sam i ja znao.Gde je sad ta volja svih nas?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Tako nekako SF 11.09.2007. 13:54 #27305

status: user
broj poruka: 5696
Eto, verujem da za onaj tvoj kucni plejer bi ti bio od pomoci geloso, covek zaista ima neke rasomonovske ideje i volsebna resenja, koja su vrlo smimslena i pale. Ne znam gde je taj lik ovih dana...tebe nismo vidjali mesec dana, Abnera, servispc se javi na nedeljnoj bazi, shkomi ponekad, dragojlo2 ga nesto nema, DSS se vrnuo i lepo objasnio shkomiju za neke munje i gromove oko gradjevine/arhitekture (to su meni spanska sela), VMARC i Dyca su cesto tu, gman i gepard banu ko grom iz vedra neba, imarkovic, igor84 i shone svrnu, vaskeva nema dugo, Pisko je redji ali Garsona nema uopste, cini mi se da je na ES, SK ili B forumu...i jos nekolicina likova. Monotonija je uvek bila prisutna iz vise razloga: pcberza i dalje nije ozbiljan forum pre svega zato sto ima 20-ak ljudi koji su inventivni i znaju mnogo a uclanjenih ima 1000, niti tih 20 zna sve pa da moze odgovoriti na bilo sta niti je to dovoljan broj. Ovaj forum ce biti dobar kada bude 100 takvih likova a ne 20-ak. Za sve je neophodno sprovesti one promene i popularizovati isti i namamiti pro korisnike. Poslednje obecanje od admina je takdje pogazeno, x puta. I odim raspedela rubrika sa leve strane na naslovnici i pregleda poruka pri postovanju nije uradjeno nista. Niti upload, niti moderatorstvo niti titulisanje i career niti izmene u bazi za navodjenje konfiguracije, biografije...


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Tako nekako SF 11.09.2007. 14:10 #27306

status: user
broj poruka: 18472
To je upravo ono sto i ja pricam plus dodatne okolnosti.Drago mi je da se slazemo.Najveca tuga u svemu tome je sto se to nikad nece promeniti i ponavljam forum pc berze nikad nece doci do izrazaja i velikog sjaja,polako ce da izumre ili ce biti ali ce se pojavljivati likovi tog tipa koji si naveo.Oni koji znaju ici ce na druga ozbiljnija i profesionalnija mesta.Ja sam se izjasnio i izneo moje vidjenje svega ovog,zato me i nije bilo mesec dana i ako svratim ali se ne zadrzavam dugo..Mislim da ce tako i ostati,svraticu samo ponekad da pozdravim stare prijatelje kao tebe Machine i one ostale u koje imam poverenja u njihovo znanje i strucnost.Zalosno je sto je onoliki trud pao u vodu a da je sve bilo ispostovano a moglo je kako smo zamislili forum bi sad funkcionisao u punom sjaju i to bi privuklo i ozbiljnije korisnike a vratilo i one sto su nekada bili verni i posvecivali svoje vreme ovom mestu-ovom forumu.Nebi se zacudio da i tebe Machine vise ne vidim ovde,da predjes negde na drugo mesto...P.S.Garson je bio aktivan na bench-u ali sada mislim da je na forumu SK.Pozdrav.

:: Eto, verujem da za onaj tvoj kucni plejer bi ti bio od pomoci geloso, covek zaista ima neke rasomonovske ideje i volsebna resenja, koja su vrlo smimslena i pale. Ne znam gde je taj lik ovih dana...tebe nismo vidjali mesec dana, Abnera, servispc se javi na nedeljnoj bazi, shkomi ponekad, dragojlo2 ga nesto nema, DSS se vrnuo i lepo objasnio shkomiju za neke munje i gromove oko gradjevine/arhitekture (to su meni spanska sela), VMARC i Dyca su cesto tu, gman i gepard banu ko grom iz vedra neba, imarkovic, igor84 i shone svrnu, vaskeva nema dugo, Pisko je redji ali Garsona nema uopste, cini mi se da je na ES, SK ili B forumu...i jos nekolicina likova. Monotonija je uvek bila prisutna iz vise razloga: pcberza i dalje nije ozbiljan forum pre svega zato sto ima 20-ak ljudi koji su inventivni i znaju mnogo a uclanjenih ima 1000, niti tih 20 zna sve pa da moze odgovoriti na bilo sta niti je to dovoljan broj. Ovaj forum ce biti dobar kada bude 100 takvih likova a ne 20-ak. Za sve je neophodno sprovesti one promene i popularizovati isti i namamiti pro korisnike. Poslednje obecanje od admina je takdje pogazeno, x puta. I odim raspedela rubrika sa leve strane na naslovnici i pregleda poruka pri postovanju nije uradjeno nista. Niti upload, niti moderatorstvo niti titulisanje i career niti izmene u bazi za navodjenje konfiguracije, biografije..
::
::
:: - R a v e n L o r d -
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman opet 11.09.2007. 17:45 #27315

status: user
broj poruka: 1111
nije mi drago sto se slazete sa mnom (ne volim kad ljudi samo kazu ok, a nemaju neko svoje misljenje, ma kakvo ono bilo), vec sto ste primetili isto sto i ja
u stvari ni to mi nije drago, jer to znaci da sam u pravu
a da mogu da idem na druge sajtove, pa to i radim, i to je sasvim ok
ali ipak vise verujem u resavanje problema nego u bezanje od njega

u ovo bi se mogli i moderatori ukljuciti, recimo, pokretanjem tema tipa nove tehnologije ili nesto tako

jako mi je zao sto, kako kaze sf, berza gubi sjaj, samo se ne bih slozio oko brzine, ja kontam da je ona prilicna
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: opet 11.09.2007. 17:57 #27316

status: user
broj poruka: 18472
Sta ces brate,nemocni smo a gledamo propast.Tu se kao sto vec rekoh nista nemoze promeniti jer nema ko da nam izadje u susret!Ostalo je da svko gleda i bira put gde mu je najbolje.Meni je zaista zao jer sam bas respektovao berzu a sad mi je tako sve jedno,jednostavno receno potonula je jako,vise nikakav ugled nema.To nije na nama,neko ko je zaduzen za ove stvari bi trebao da se potrudi da to ispravi ali ocegledno ga boli ona stvar i za berzu i za nas i sve ostale korisnike!

:: nije mi drago sto se slazete sa mnom (ne volim kad ljudi samo kazu ok, a nemaju neko svoje misljenje, ma kakvo ono bilo), vec sto ste primetili isto sto i j
:: u stvari ni to mi nije drago, jer to znaci da sam u prav
:: a da mogu da idem na druge sajtove, pa to i radim, i to je sasvim o
:: ali ipak vise verujem u resavanje problema nego u bezanje od njeg
::
:: u ovo bi se mogli i moderatori ukljuciti, recimo, pokretanjem tema tipa nove tehnologije ili nesto tak
::
:: jako mi je zao sto, kako kaze sf, berza gubi sjaj, samo se ne bih slozio oko brzine, ja kontam da je ona prilicna
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Predvidivost 11.09.2007. 20:09 #27329

status: user
broj poruka: 6643
Ima tu mnogo istine. Samo je malo teže provaliti šta je posledica a šta uzrok. I čega u kom slučaju ima više od jedan-dva.
Ono što vam moram reći, je, da je ovo sve efekat starenja. Foruma i nas samih.
Definitivno, kad jednom izgovorite rečenicu: ovo je ništa i nekad je bilo bolje... to je dokaz da ste matori. I da ćete sutra biti još matoriji.
Do skora su vas smarali matorci sa pričama kako je nekad bilo, a, sad ste (smo) u toj ulozi.
Tako je to, nije ni meni baš lepo što je tako, ali, treba snaći razuma da se to prihvati i shvati. Ja sam zahvalan što se u vreme moje `hiperaktivnosti` na forumu, nekako, desila i hiperaktivnost relativno zanimljivih pitanja i problema. Ta se sada ponavljaju, ali, to su `neki novi klinci`, pa ipak, valja im povremeno nešto reći i pomoći. Pošto je ovo besplatno (osim moralne satisfakcije), mislim machine, vrani gavrane, da je i ovo dobar broj ljudi koji pomažu, a kamoli cifre blizu 100-tke, pa to je možda za malo veće zemlje od ove naše... ili, za plaćene službe. Sećam se vremena (Broj jedan) kada sam se uglavnom sam javljao, što je mene vuklo da non-stop to i radim, ali, likove je ograničavalo samo na jedno mišljenje - ako sam ga i imao o nekom problemu, a tek onda sa pitanjem da li je helpful u toj situaciji.
P.S. Vreme je da se pokrene topic o penzijskom stažu i visini penzije zarađene ovde na forumu. Ako nam administracija ne iziđe u susret, bar možemo sami da formiramo svoj privatni fond registrovanih članova.... a, posle i neku partiju, ko` zna, u starosti je prenos skupštine luda stvar i zabava, ako ne verujete, pogledajte oko sebe penzose kako se lože na to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Predvidivost 11.09.2007. 20:48 #27335

status: user
broj poruka: 5696
Ideje su ti namestu, posebno onaj deo koji se dotice pitanja privatnih samostelecih penzija


- R a v e n L o r d -

:: Ima tu mnogo istine. Samo je malo teže provaliti šta je posledica a šta uzrok. I čega u kom slučaju ima više od jedan-dva
:: Ono što vam moram reći, je, da je ovo sve efekat starenja. Foruma i nas samih.
:: Definitivno, kad jednom izgovorite rečenicu: ovo je ništa i nekad je bilo bolje... to je dokaz da ste matori. I da ćete sutra biti još matoriji
:: Do skora su vas smarali matorci sa pričama kako je nekad bilo, a, sad ste (smo) u toj ulozi
:: Tako je to, nije ni meni baš lepo što je tako, ali, treba snaći razuma da se to prihvati i shvati. Ja sam zahvalan što se u vreme moje `hiperaktivnosti` na forumu, nekako, desila i hiperaktivnost relativno zanimljivih pitanja i problema. Ta se sada ponavljaju, ali, to su `neki novi klinci`, pa ipak, valja im povremeno nešto reći i pomoći. Pošto je ovo besplatno (osim moralne satisfakcije), mislim machine, vrani gavrane, da je i ovo dobar broj ljudi koji pomažu, a kamoli cifre blizu 100-tke, pa to je možda za malo veće zemlje od ove naše... ili, za plaćene službe. Sećam se vremena (Broj jedan) kada sam se uglavnom sam javljao, što je mene vuklo da non-stop to i radim, ali, likove je ograničavalo samo na jedno mišljenje - ako sam ga i imao o nekom problemu, a tek onda sa pitanjem da li je helpful u toj situaciji
:: P.S. Vreme je da se pokrene topic o penzijskom stažu i visini penzije zarađene ovde na forumu. Ako nam administracija ne iziđe u susret, bar možemo sami da formiramo svoj privatni fond registrovanih članova.... a, posle i neku partiju, ko` zna, u starosti je prenos skupštine luda stvar i zabava, ako ne verujete, pogledajte oko sebe penzose kako se lože na to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Mrtva stagnacija i depresija!? 11.09.2007. 20:56 #27338

status: user
broj poruka: 4227
Žao mi je što je tako kako je gman rekao, a konstatovali i ostali.
Mnogo sam naučio od Machine, pc servisa, Garson, Mr.Garrisona, Piska.
Ovde na forumu sam verovatno najmlađi, ali sam pratio kako raste i razvija se. Nekada sam posmatrao oble kolege, koji su se premeštali sa stolice na stolicu, a sada sam postao jedan od njih.
Primetno je da se stari i da to nosi neke stvari, koje kao mlađi nisam ni primećivao, ali sada u velikoj meri vidim i znam, ali sam nemoćan da ih promenim kao jedinka. Sk forum se razvijao i polako preuzimao mesto u srcu IT-evaca, ali su i moderatori i admini slušali barem malo savete korisnika foruma. Ovde to nije slučaj i jako mi je žao što se može desiti. Da se forum polako, ali sigurno gasi. Voleo bih da je drugačije, ali tako je.
Novih tema ima jako malo ili nikako, a o tehnologijama ili nečemu sličnom odavno i nerazgovaramo na pravi način.
Zato ovde dajem predlog da se nešto pod hitno menja, kako bi se privukao veći broj IT kolega sa raznorodnijim sadržajem i raspravama, a ne da te rasprave gledamo na 2 programu RTS-a sa ljudima koji i nisu kompetentni za te stvari.
Veliki pozdrav od operatora.

P.S Valjda će neki novi klinci nešto da promenu, ali sumnjam. Sve je bolje od stagnacije i depresije , koja se polako, ali sigurno uvukla u sve naše forume i preti da ih polako, ali sigurno i ugasi.
Potreban je neki novi OTPOR, ali koji se neće moći kupiti za male pare kao 99-te godine.
Sada već i ja polako, ali sigurno lupam i vreme je da se jave i admini, jer kako vreme odmiče sve je gore, a ne bolje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Mrtva stagnacija i depresija!? 11.09.2007. 21:47 #27344

status: user
broj poruka: 18472
Koji crni admini?Pa koliki trud,ljubav i znanje i kreativnost je ulozeno da se nesto promeni pa smo izigrani samo tako.Protestovali smo,bunili se i nista nismo postigli.Sad se tek nista nece promeniti!Svaki pad volje je i doneo nezadovoljstvo onog trenutka kada je nase poverenje izigrano a ulozen trud a da pri tom nam lepim nije vraceno.Niko nas ni za sta nije ispostovao.Ne nadaj te se boljem jer do toga sigurno nece doci.Najgore je imati lazne nade i ziveti u bajkama!

:: Žao mi je što je tako kako je gman rekao, a konstatovali i ostali.
:: Mnogo sam naučio od Machine, pc servisa, Garson, Mr.Garrisona, Piska.
:: Ovde na forumu sam verovatno najmlađi, ali sam pratio kako raste i razvija se. Nekada sam posmatrao oble kolege, koji su se premeštali sa stolice na stolicu, a sada sam postao jedan od njih.
:: Primetno je da se stari i da to nosi neke stvari, koje kao mlađi nisam ni primećivao, ali sada u velikoj meri vidim i znam, ali sam nemoćan da ih promenim kao jedinka. Sk forum se razvijao i polako preuzimao mesto u srcu IT-evaca, ali su i moderatori i admini slušali barem malo savete korisnika foruma. Ovde to nije slučaj i jako mi je žao što se može desiti. Da se forum polako, ali sigurno gasi. Voleo bih da je drugačije, ali tako je
:: Novih tema ima jako malo ili nikako, a o tehnologijama ili nečemu sličnom odavno i nerazgovaramo na pravi način.
:: Zato ovde dajem predlog da se nešto pod hitno menja, kako bi se privukao veći broj IT kolega sa raznorodnijim sadržajem i raspravama, a ne da te rasprave gledamo na 2 programu RTS-a sa ljudima koji i nisu kompetentni za te stvari
:: Veliki pozdrav od operatora
::
:: P.S Valjda će neki novi klinci nešto da promenu, ali sumnjam. Sve je bolje od stagnacije i depresije , koja se polako, ali sigurno uvukla u sve naše forume i preti da ih polako, ali sigurno i ugasi
:: Potreban je neki novi OTPOR, ali koji se neće moći kupiti za male pare kao 99-te godine
:: Sada već i ja polako, ali sigurno lupam i vreme je da se jave i admini, jer kako vreme odmiče sve je gore, a ne bolje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646119.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs