Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Google ili nesto drugo?
STRANA 1 OD 1
markoin Google ili nesto drugo? 20.12.2013. 16:51 T56020

status: user
broj poruka: 272
Neznam da li je neko imao ovako nešto slično, koristim google chrom i kada pustim nešto na youtube recimo pustim film ili bilo gde ako pustim neki video klip pusti minut do dva i onda mi vrati na početak. Da li neko zna u čemu je problem. Koristim tuneUp 2012 i ccleaner i rešio je neke probleme ali i dalje mi pravi problem tj. vraća mi svaki video klip na početak.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Google... 20.12.2013. 19:58 #533041

status: user
broj poruka: 864
Ako ti je sve aplikacije `najsvezije` po pitanju verzija, strpi se nekoliko dana dok se ne odradi neki update.
Chrome je odlican browser, ali ima nekog gremlina po pitanju prikaza videa ( seckanja, naprasnog zaustavljanja - blokiranja, veoma sporog rada itd.)
To je hronicna boljka, a reflektuje se i na android pandane istih aplikacija koje stizu od googla.

To sto se tebi desava je neki bug ili nekompatibilnost sa nekim add-onom za chrome.
I za ocekivati je tako nesto, jer chrome nema samo funkciju web browsera na PC-u, to vecina zna...




Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646192.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs