Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Da li dobijate popust kada placate keshom u radnjama?
STRANA 1 OD 1
Flynn Da li dobijate popust kada placate keshom u radnjama? 31.12.2013. 15:31 T56167

status: user
broj poruka: 249
Znaci kada ste kupovali nesto skuplje od 10 000 dinara i placate keshom da li ste trazili popust ili znate nekog ko je trazio i dobio popust?
Moje pitanje se odnosi na tehniku/odecu/obucu.
Ima li smisla traziti popust uopste?

Pitam jer na je profesor prucao o tome kako on sve sto kupuje sem mleka i hleba pita `moze li to malo jefitnije` i u 95% slucajeva su mu davali jeftinije.
Al nesto mu ne verujem pa da vidim vasa iskustva.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed 95% slucajeva? A koliki mu je bio popust (u proseku)? Takodje... 02.01.2014. 23:03 #535098

status: user
broj poruka: 10985
95%? Moguce, narocito ako je profesor neke borilacke vestine.

Zezam se malo, izvini. Ali, ozbiljan sam kad tvrdim da bi mi jako prijao popust upravo pri kupovini hleba, mleka, Nes-kafe, torti, voca i povrca, autobuskih karti... U bogatom i razvijenom svetu, upravo te potrepstine ljudi placaju ``na kredu`` (``na crtu``), pa i kod nas, poslednjih godina, uzela je maha kupovina na cekove sa ``odlozenim placanjem``... Dakle, onaj ko izvadi suvu lovu, trebalo bi da bude povlascen...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs