Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Težak dan za sve ljubitelje automobilizma, poginuo je Colin McRae
STRANA 1 OD 1
kobe Težak dan za sve ljubitelje automobilizma, poginuo je Colin McRae 16.09.2007. 16:55 T5640

status: user
broj poruka: 427
Jos je nepoznat uzrok pada helikoptera kojim je upravljao cuveni vozac.A da cela stvar bude jos gora i teza u helikopteru je bio i sin poznatog vozaca .Zaista je ovo crn dan za sve ljubitelje automobilizma .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
todicn Strasno! 16.09.2007. 17:21 #27725

status: user
broj poruka: 18
Izvanredan vozac!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Ode... 16.09.2007. 18:22 #27730

status: user
broj poruka: 6643
Teška vest, i zbog klinca od 5 godina (i ostalih u letelici), a, kao i za ljubitelje relija, tako i za ljubitelje simulacije istih, zbog kojih je postao još i više slavan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Zaista veliki gubitak 16.09.2007. 19:50 #27739

status: user
broj poruka: 5696



- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 4 osobe 16.09.2007. 19:59 #27742

status: user
broj poruka: 9388

Kolin, njegov sin Dzoni (5 god), drugar njegovog sina (5 god) i porodicni prijatelj iz francuske (37 god). Sva cetiri tela su ugljenisana i do jutros (16.9) identifikacija ni jednog tela nije zvanicno bila moguca, niti potvrdjena. Ali zna se da su to oni, jer su bili jedina cetiri putnika u helikopteru.

Sjajan vozac, velicina kakva se retko srece. Srecan sam sto sam imao prilike da uzivam u nekim njegovim voznjama. Neka mu je laka zemlja.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Strasno i Tuzno!!! 16.09.2007. 20:29 #27748

status: user
broj poruka: 18472
BRITISH former world rallying champion Colin McRae is believed to have been killed in a helicopter crash at his home in Scotland, police say.

Four people died in the crash at Jerviswood near the town of Lanark in southern Scotland, Strathclyde Police said.

One of the other victims may be his five-year-old son.

The Times Online reports that it is feared that McRae`s son Johnny, another child and another adult were killed in the crash.

The Times said friends of the family say McRae`s wife Alison and their daughter Hollie, 9, were not on board.

`The bodies were found within the helicopter, which is owned by Mr Colin McRae of Jerviswood House, Lanark,` police said.

`It is believed (McRae) was on board the helicopter. However, until formal identification has taken place, we will not be able to confirm the identities of those onboard.`

Campbell Roy, a member of McRae`s management team, told the Sunday Mail: `I haven`t had anything confirmed and at the moment it`s speculation.

`I`m waiting to speak to the family to find out exactly what`s happened.

`We can now confirm that four people were on board the helicopter which crashed in the wooded area in Lanark at 16:10 (1.10am AEST) this afternoon,`` a Strathclyde police spokesman said.

A police source anticipated formal identification might be made this evening (Australian time).

Police cordoned off the area, including a private road up to the McRae family house which is set in several acres of ground.

A Sky News television reporter on the scene said the helicopter came down by McRae`s house on land he owned and said he could see smoke rising into the air.

He said sources told him it was a Twin Squirrel helicopter registered to McRae.

McRae, 39, held a pilot`s licence and travelled by helicopter on a regular basis.

The Scot won the 1995 World Rally Championship and was the runner-up in 1996, 1997 and 2001.

He was made a Member of the Most Excellent Order of the British Empire by the Queen in 1996.

McRae hailed from a well-known motor racing family in Scotland.

His father, Jimmy, is a five-time British rally champion and his brother, Alister, is also former British rally champion.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 16.09.2007. 21:26 #27757

status: user
broj poruka: 4506



Strasno...a upravo mi na kompu Colin McRae d.i.r.t.
Velik covek i sportista
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman je**ni sikorski 16.09.2007. 23:05 #27767

status: user
broj poruka: 1111
kome uopste treba helikopter
mcrae+impreza=no.1 u wrc
nikako mi se nije svidjao prelaz u ford i voznja focus-a, koliko god to bio dobar auto
sad, very sad
moracu da predjem cmr2 po 45 put in memoriam


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst ... 16.09.2007. 23:19 #27769

status: user
broj poruka: 2909
Strsno je kad cujete da je poginuo bilo koji covek...A upitanju je veliki covek i vozac kakav je bio Kolin,a sa njim i dva petogodisnja deteta...Tragicno je slaba rec.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banep Slava mu! 17.09.2007. 02:14 #27783

status: user
broj poruka: 537
Stvarno sam ga zagotivio i bas sam se smorio danas kad sam cuo. Posebno sto mu je i sin poginuo a verovatno bi ga nasledio na mestu najboljeg britanskog reli vozaca kao sto je on svog oca (petostruki sampion).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 17.09.2007. 02:41 #27787

status: user
broj poruka: 12785
Veliki gubitak definitvno...
Ma ljudi vi svi ovo pricate samo zato sto je jedan od najboljih rally vozaca na svetu! Pitam se da li bi isto ovo pricali da ste videli na TV-u da se tamo neki Pera Peric srusio u helikopteru. Prvenstveno je zalosno sto je covek kao covek tako tragicno poginuo sa decom... Ne vidim da je neko spomenuo jos vecu tragediju koja se danas dogodila - sruseni avion na Tajlandu gde je poginulo najmanje 88...
Prvo Richard Burns, pa sad McRae...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Strašna tragedija 17.09.2007. 04:52 #27789

status: user
broj poruka: 12057

Ovakve stvari čine da se zapitam o nekim stvarima, koje niko od nas ne može kontrolisati niti predvideti, ali ZAŠTO ON i povrh svega njegov sin.

Ako `nečega` ili nekoga ima `gore`, stvarno se igra sa name kao sa igračkama. Pošto prosto ne mogu tako nešto da zamislim, lakše mi je da mislim da ničega ni nema.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Tuga 17.09.2007. 06:16 #27790

status: user
broj poruka: 1261
Nema tu više šta da se kaže.
A zbog tog čoveka sam pre 12 godina zavoleo Rally kao sport.
O serijalu igara sa njegovim imenom ne treba trošiti reči.
Upalio sam juče posle mnogo vremena svoj matori PlayStation One i ubacio Colin McRae Rally prvi deo, sećanja su krenula da naviru, suze su mi potekle.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs