Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Analize potvrdile sumnje
STRANA 1 OD 1
Shomiman Analize potvrdile sumnje 07.02.2014. 17:56 T56641

status: user
broj poruka: 1187
`OTKRIVENA NAJSTROŽE ČUVANA TAJNA: Lažni sneg u SAD je deo vojnog udara. Cilj je širenje nove kuge!

Ćelijska membrana crvenih krvnih zrnaca su zaražena raznim patogenima koji služe kao prenosioci bolesti do domaćina.

AMERIKA - Snežna oluja je opet zahvatila severni deo SAD, sneg pada danima i ne topi se već nedeljama. Prošle nedelje digla se neverovatna panika zbog lažnog snega koji se ne topi poput običnog, na sobnoj temperaturi, nego mu treba puno više vremena.

U dodiru, sa jakim plamenom ispušta miris plastike. To tvrde ljudi širom SAD koji su sve to snimali i puštali na Jutjub. Naravno, lažni sneg je odmah povezan sa sistemom HAARP, odnosno tajnim vojnim oružjem.

Ali, mnogi su upozoravali da je zapravo reč o normalnoj pojavi pri kojoj sneg pod uticajem jakog plamena prelazi odmah iz čvrstog u gasovito stanje. Ipak ta pojava ovde nije slučaj jer se ovaj sneg ne topi ni na sobnoj temperaturi. Uznemireni građani su rešili da su stvar preuzmu u svoje ruke.

Sneg je analiziran od strane pojedinaca i mnoštvo privatnih laboratorija širom SAD i rezultati su pokazali da sneg zaista sadrži velike količine aluminijuma i barija. Na Jutjub kanalu pojavila se još jedna analiza.

`Svaki mikroskopski snimak u videu sam ja napravila. Sadržaj svake slike napravljen je od smrznutog uzorka. Moji izvori iz vlade potvrdili su mi da je sneg lažan i pre nego što sam im dostavila ove zastrašujuće fotografije`, kaže autor ovog videa.

Između ostalog, autor ovog snimka govori da je dobio potvrdu da je reč o vojnom napadu, ali detaljni podaci su zavedeni kao najstroža tajna.

A šta je zapravo pokazala analiza ovog snega? U njemu se, naime, nalaze različiti polimeri, jedan je beli `čaršav` sa rupicama u kojima se nalaze živi organizmi kao i osiromašeni uran kome je zadatak da spoji žive organizme sa neživim stvarima, kako bi se napravila nova vrsta jednoćelijskog organizma to jest nanoroboti. U snegu se oslobađaju gasovi metana, zato su oblaci ponekad zeleni, napominje autor.

Pronađeni su i jednoćelijski organizmi koji spojeni sa polimerima stvaraju nano kiborg polimerna vlakna koja se koriste u 3d štampačima.

Pojava duga na čudnim i neuobičajnim mestima uzrok su mnogobrojnih nano čestica unutar veštačkog snega. U snegu je pronađen i radioaktivni barijum kao i GMO organizmi pseudomonas sprzingae, a koji služe za stvaranje leda na niskim temperaturama sa ciljem uništavanja useva.

Pronađena su i dehidrirana ljudska krvna zrnca koji su u procesu stvaranja deobe u svrhu stvaranja kuge, odnosno epidemije. Autor napominje kako je ćelijska membrana crvenih krvnih zrnaca otvorena i zaražena raznim patogenima koji služe kao prenosioc bolesti do domaćina. Sve u svemu cilj je širenje epidemija i pandemija. Po svemu sudeći izvršen je vojni napad na američki narod.`

http://www.youtube.com/watch?v=tmSn0na-i-w

http://www.youtube.com/watch?v=qYqsx2R2dUc#t=14


Autor: Dnevno.hr



`DA LI OVO I NAS ČEKA: Sneg otporan na toplotu okovao SAD, Amerikanci krive HAARP!

Vlasti u Americi dobijaju na hiljade prijava o snegu koji, ako ga stavite iznad plamena, samo pocrni i ispušta miris plastike.

SAD - Oluja u Americi je paralizovala jugoistočni deo te zemlje i izazvala veliku pometnju, o čemu su izveštavali svi svetski mediji.

Ipak zaboravili su da napomenu jednu vrlo bitnu stvar. Vlasti su dobile na hiljade prijava jer sneg koji je pao u velikim količinama je - lažan.

Naime, potpuno lažan sneg pojavio se skoro u svim delovima SAD, a najviše prijava bilo je u Džordžiji. Ljudi u velikom broju na Jutjub postavljaju video snimke na kojima se jasno vidi da se sneg ne topi pod toplotom, ali i da ispušta miris plastike.

Mnogi se pitaju da li je ovo dokaz da je reč o geoinženjeringu koji se vrši nad našom atmosferom.

Iako još ima mnogo skeptika koji i dalje ne veruju da se vremenom upravlja ljudskim rukama, mnogi upozoravaju da je upravo manipulacija vremenom najjače oružje moćnih vojnih sila. Moguće je, tvrde pojedini, da je je ovakav sneg nastao pod uticajem hemikalija koje se raspršuju preko naše planete. Ima i onih koji smatraju da je sneg produkt HAARP, odnosno navodnog tajnog oružja američke vlade kojim se može izvesti bilo koja vremenska prilika i neprilika.

U celoj priči strašna je činjenica da je pre nekoliko nedelja u snegu širom SAD otkrivena i radijacija.`

http://www.youtube.com/watch?v=WnTJTP-_uYw


Autor: Dnevno.hr



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Nisam znao... 07.02.2014. 18:11 #540814

status: user
broj poruka: 864
...da je ovo otislo toliko daleko. Mislio sam na prve vesti da je zajebancija...
Ako je ovo istina, nahebacemo...

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 07.02.2014. 18:16 #540815

status: user
broj poruka: 18472
https://www.facebook.com/photo.php?v=275215912633245&set=vb.136336876521150&type=2&theater


Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 07.02.2014. 19:43 #540833

status: user
broj poruka: 17084
Dakle sutra treci svetski rat...

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan re 07.02.2014. 19:53 #540835

status: user
broj poruka: 1577
http://www.youtube.com/watch?v=8HpE2czoFyc

Kako Electronic Arts pravi igre

http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Sumnje negirale analizu - Deda Mraz se istopio vec na apsolutnoj 07.02.2014. 20:08 #540836

status: user
broj poruka: 10988
nuli, pa deci nema ko da donese poklone. Lazna bomba na maratonu u Bostonu, Teslinim oruzjem Srbi oborili Bliznakinje, ljudi nisu nikada krocili na Mesec - filmovi koji prikazuju toboznje spustanje posade Apola su napravljeni u Kodakovim laboratorijama, Arkan je ziv i trenira jedan treceligaski fudbalski tim u Brazilu, Hitler je bio unuk Jevrejke a posle rata se ozenio Crnkinjom i zivi i dan-danas u Namibiji, Zloba Milosevic nije umro u Seveningenu nego je tajno prebacen u Moskvu gde, eno, zivi sa Mama Lujkom i sinom i zajedno sa Snoudenom savetuje Vladu Putjina...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Torta 07.02.2014. 20:12 #540837

status: user
broj poruka: 17084
To sve 100% proverene informacije?

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 .. 07.02.2014. 20:13 #540838

status: user
broj poruka: 1083
Sada je na snazi treca truba,trecina riba, trecina brodova i trecina reka ce stradati.
Cetvrta truba- svaka planeta i sunce ce izgubiti trecinu svoje mase i bice dan kraci za jednu trecinu.
Peta truba-pet meseci mucenja neznabozaca, to vreme ce se zvati-kad zivi zavide mrtvima.
Sesta truba-Biblijski rat, gine jedna trecina ljudi, i trajace tri i po godine.
A tek posle tog rata dolazi ono naj gore, vladavina crkve i samog djavola,i oni ce ubiti jednu trecinu ljudi i oni ce vladati tri i po godine.
Cetvrta truba, to ce svaki covek videti.
Peta truba,to ce svaki covek osetiti.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Re: Sumnje negirale analizu - Deda Mraz se istopio vec na apsolutnoj 07.02.2014. 21:30 #540850

status: user
broj poruka: 2270
Zaboravio si chemtrails.

:: nuli, pa deci nema ko da donese poklone. Lazna bomba na maratonu u Bostonu, Teslinim oruzjem Srbi oborili Bliznakinje, ljudi nisu nikada krocili na Mesec - filmovi koji prikazuju toboznje spustanje posade Apola su napravljeni u Kodakovim laboratorijama, Arkan je ziv i trenira jedan treceligaski fudbalski tim u Brazilu, Hitler je bio unuk Jevrejke a posle rata se ozenio Crnkinjom i zivi i dan-danas u Namibiji, Zloba Milosevic nije umro u Seveningenu nego je tajno prebacen u Moskvu gde, eno, zivi sa Mama Lujkom i sinom i zajedno sa Snoudenom savetuje Vladu Putjina..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vujste re: Analize potvrdile sumnje 07.02.2014. 21:45 #540851

status: user
broj poruka: 52
Možda je ovo objašnjenje...

http://www.youtube.com/watch?v=vmT3wcu8Ed0#t=0


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @Shomiman 07.02.2014. 22:25 #540855

status: user
broj poruka: 1995
Somke sine, a sto se ti uzbudjujes, kad ionako smo odavno pali sa pozicije broj 1 u lancu ishrane. `Chitauli` vladaju svetom i protiv nase volje sprovode agendu kakva god im je po volji. Mi jadni Srbi ostavljeni kao `jasmin na stranputici`, iseceak:

Jasmin... lik zalutao u zemlju u kojoj traži spas od rata i strahota kojima nije pripadao, koje ničim nije izazvao, ali čiji ga odjek prati u stopu. Da li je Beograd spas, da li će u njemu pronaći mir, ili bar dobiti vizu za neku drugu zemlju, za neki drugi srećniji svet?

i onda mi kao tako svesna nacija koja jedva spaja kraj s krajem se potresa za `vremenske prilike` u Americi koja nas ne zna ni na mapi naci i kad god se ukaze prilika dostavi nam set kasetnih bombi, cisto nas podseti koliko nas voli i brine se za nas.
Amerika je nacija fluorisanih imbecila koji se dice svojom neobrazovanoscu i balave na `gladijatorske igre` (NFL) tako da dok ih dobro ne `zaveju` sa tim snegicem nece se otrezniti skorije niti poceti da koriste Bogom dane instinkte za opstanak.
A ti Somke pozdravi mi onog `indijanca`, malo sam `studirao` stilove pisanja i formiranje tema, tebe i crvenokozca, slicni ste, a i fetko ne odstupa mnogo, ne znam samo chemu ta podela licnosti, ajd da su bar 2 naloga u pitanju, ali +3, tu se vec muljaju ozbiljni psihicki poremecaji. Kako Codeups rece, Laza drzi ruke sirom otvorene, evo mali update:
http://bit.ly/Mynv0j
znaci reklo bi se da dobro posluju, nego nazalost jos uvek nisu azurirali stranu o `popunjenosti postelja`, tako da ces morati licno da se informises :(.

p.s.
pozdrav i lepi sni, nemoj samo da ti `chitauli` rade astralnu projekciju nekog od bliskih clanova porodice dok te latentno guzece i podsticu kreaciju gej persone :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 09.02.2014. 13:55 #541036

status: user
broj poruka: 1995
@mala radoznala veverica

jeli Somke chemu to brisanje poruka, jel ne znas kako da mi odgovoris pa ne bi da se negativno eksponiras ili je psiha toliko zastranila da `leva strana mozga ne zna sta joj desna radi`. Salu na stranu, deder objasni mi sta dobijes kad ukrstis `indijanca i fetka`, mislim da znam odgovor ali eto mozda me iznenadis necim prijatnim. Fala :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs