Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
naslednik interneta - OUTERNET
STRANA 1 OD 1
micika988 naslednik interneta - OUTERNET 13.02.2014. 19:19 T56717

status: user
broj poruka: 1994
jos malo i lokalni provajderi ce zastareti

http://dailym.ai/1d21nG3

a mi dobiti jos jedan izvor/izovre elektromagnetnog zracenja. Hvala humanistima sto misle na nas i ljudsko/mentalno zdravlje. Bice stvarno cool, gde god da ste na planeti zna ce se sta radis, gde se kreces, 24/7, doslovno, pa cak i kad ste na odmoru i relaksaciji.
Pocece se raditi na ekranizacija filma `City of Ember` u realnom zivotu, jer ko god bude promilio glavu na povrsinu planete Zemlje bez odgovarajuceg `shielding-a` sledi mu adekvatno `programiranje`, ako ga radijacija pre toga ne dokosuri.
Nemam reci buducnost je iz dana u dan sve svetlija i ohrabrujuca, ma koga bre ovo zanima, tu je call of duty, splinter cell i crysis, a na sve ostalo i ne treba obracati paznju :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @micika988 14.02.2014. 10:26 #541906

status: user
broj poruka: 17084
Svaki uredjaj ce moci da se nakaci na besplatni wi fi, nista vise.
A ti ako ces da se kacis mozes, ako neces ne moras, niko te ne tera.
Ne vidim problem da svi imaju u svakom trenutku AKO ZELE, besplatni internet.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 kamo srece da je tako bezazleno... 14.02.2014. 14:44 #541930

status: user
broj poruka: 1994
## ovo ti je nista vise do prosti monopolisticki/`dzabalesku` potez, gde ce ti se dati nesto dzabe, a ljudi ce ko alva da se napecaju. I posto se isfiltrira znacajan broj korisnika, tj. dobar deo prebegne sa zemljanih linija na `kosmicke` krenuce se i sa naplatom. A da ne pominjem cinjenicu da George Soros grupa sve ovo finansira, koja je inace poznata nadaleko po svom `humanizmu`, ukljucujuci i glavnog aktera.
## Steta sto ce se vecina ljudi, vodeci se `demokratijom`, navatati ko muve na lepak, na ovu pricu, a da ne pominjem moje sunarodnike Srbende, kojima je glavno nacelo `ako je dzabe i Bogu je drago`.
## Svima je jasno da nista na ovom svetu nije dzabe, nit ce ikad biti, dokle god postoji robno/novcani sistem razmene, a kad budu nagruvali donje nivoe atmosfere sa vec ionako napucanim kojekakvim elektro-magnetnim/vestackim/man made interferencijama, bukvalno gde god da ste na planeti, `green zone` ce nestati, a sa njima i sve moguce pratece price zdravog zivota i detoksikacije od `savremenog` sveta.
Nemote se posle pitati, zasto ste nervozni, sto ne mozete da spavate i cuvena prica `naelektrisanosti`.
## Ne bih da zalazim u `teorije` kontrole uma i projekcije informacija putem date tehnologije na svoje korisnike, to je jos uvek naucna fantastika, ili nam se samo cini. `Skynet` se polako ali sigurno uspostavlja, a `war with the machines` nije mnogo daleko, ZIVELA TEHNOKRATIJA, ZIVELA !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @micika988 14.02.2014. 14:49 #541932

status: user
broj poruka: 17084
Dal ce biti dzabe ili ne, videcemo, a realno da ovo zazivi stvarno je jako malo verovatno, zamisli neki kvar na mrezi, ko ce da ide u svemir da servisira te uredjaje? :)

A sta tebe briga, ti si zdrav prav ako si ti to na avataru.

Inace ovu temu ti niko ne vidi jer je u svastari i ne izlazi na naslovnoj...

http://www.pcberza.rs/

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Vidim ja temu... 14.02.2014. 15:13 #541934

status: user
broj poruka: 9460
Ko? Ma kako da ne...U Srbistanu ce naci nacin da ti i to nekako naplate. Lopovska drzava.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ######### 14.02.2014. 15:23 #541935

status: user
broj poruka: 1994
moje teme ce od sad pa na dalje biti rezervisane za ljude kojima ne treba sve zivo crtati i ako ih ne lupi po nosu, dalje i ne gledaju. Koga interesuje on ce se pronaci, a ko vuce za rukav i cmizdri za svaku mogucu glupost i gde god moze da smanji upotrebu `sivih celija` prebacuje na druge, nema sta da trazi na mojim temama.
Oni se ubrajaju u kategoriju vec `mrtvih` ljudi i ionako im nema pomoci. Sam si sebi najbolji sudija, a ako neko sa vecim `pravima` od mene na ovom forumu nadje moje teme dostojnim `naslovne`, neka ih i tamo smesti, ja sigurno necu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646151.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs