Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Internet link u Lestanama
STRANA 1 OD 1
MACHINE Internet link u Lestanama 19.02.2014. 10:23 T56800

status: user
broj poruka: 5696
Muku mucim sa jednom lokacijom kojoj ne mogu da obezbedim Internet link. Radi se o Smederevskom Putu, u neposrednoj blizini Eko pumpe, hotela Radmilovac i Aman prodavnice.

Kontaktirao SBB, Telekom, Ikom...i niko mi nije mogao ponuditi niti kablovski niti ADSL pristup, posto nema ni telefonije.

Da li neko zna ko u ovom kraju nudi neki solidan WiFi, meni je za ovu lokaciju dovoljan protok od recimo 2M/512K samo je bitno da je konekcija stabilna, koliko toliko, da ne puca vise od 1x dnevno.

Hvala


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict u rupi 19.02.2014. 10:31 #542787

status: user
broj poruka: 4515
je to, tesko da ce tu da prodje neki wifi. Jedino od nekog ADSL korisnika da spustis PtP. :D




:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: u rupi 19.02.2014. 10:34 #542789

status: user
broj poruka: 5696
Da, i merenja to pokazuju. Ne znam jedino da li je neko probao merenje na krovu, posot je to neka zgrada ali ne tako visoka pa da se spusti kabl sa antene.

Fora je sto radi samo CATV, a treba fix tel i internet. Oni Telenor 3G USB HSPA modemi rade, ali ne bas sjajno. Ne znam da li mozda Telekom ili VIP imaju jaci signal tamo.

Beograd a najveca vukojebina, niko nije cuo za Internet


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: je to, tesko da ce tu da prodje neki wifi. Jedino od nekog ADSL korisnika da spustis PtP. :
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gatekeeper u tom delu ima 3 wifi provajdera 19.02.2014. 11:00 #542794

status: user
broj poruka: 503
Kbcnet, gronet,alfabg net.E sad kako je pokriveno taj deo posto je u rupi ne znam

kbcnet stanica je na brdu pored mobilnog repetitora
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo Re: u tom delu ima 3 wifi provajdera 19.02.2014. 11:24 #542797

status: user
broj poruka: 658
da dodam jos i orion, solidan im je wifi ali nesto mi izgleda skupa njihova ponuda ali proveri!


:: Kbcnet, gronet,alfabg net.E sad kako je pokriveno taj deo posto je u rupi ne zna
::
:: kbcnet stanica je na brdu pored mobilnog repetitor
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Zovni KBCnet... 19.02.2014. 18:39 #542864

status: user
broj poruka: 1330
Reći će ti odmah, ne košta ništa da provere, ja vrlo zadovolan njima, mani se Oriona ako ni netreba i telefon.
http://www.kbcnet.rs/
Kod mene na ovom drugom kraju Avale, isto tako luda situacija sa netom.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646155.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs