Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Laptop oko 1000 evra
STRANA 1 OD 1
nidarko02 Laptop oko 1000 evra 20.09.2007. 08:37 T5686

status: user
broj poruka: 69
Tražim dobar laptop za te pare koji će da mi radi ( a ne da mi crkne kao HP) i da može da radi pod XP sa drajverima ( a ne kao HP na koji nisam mogao da instaliram XP čak ni sa drajverima skinutim sa hp-ove stranice).

Hp koji me je izneverio je nx 7300. A u početku je radio tako lepo sa Vistom a odjednom samo crko. Neće ni da se upali.

Zato tražim nešto novo i dobro.

Hvala na odgovorima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
popovl Samo Toshiba 20.09.2007. 09:50 #28050

status: user
broj poruka: 149
Drug mi se vratio iz Amerike pre nedelju dana,a zvao me sto puta da pita koji laptop da kupi.Samo Toshiba.Nije uspeo da ga nadje,jer u prodavnicama kako se pojavi,tako se razgrabi,citav NY moras da prodjes da ga nadjes.Mislim da je odnos cene/dobijeno i vise nego dobar.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Laptop oko 1000 evra 20.09.2007. 11:50 #28057

status: user
broj poruka: 9388
:: Tražim dobar laptop za te pare koji će da mi radi ( a ne da mi crkne kao HP) i da može da radi pod XP sa drajverima ( a ne kao HP na koji nisam mogao da instaliram XP čak ni sa drajverima skinutim sa hp-ove stranice)
::


HAHAHAHAHAHHAHA
A taman `tedoh da ti preporucim HP Compaq nx9420. Ozbljan proizvod i kosta sto `iljada. A tek kako radi... Chuk chuk...

Ako si bas zapeo za 15` onda Lenovo Z61E. Ako ti i to crkne ili ne radi, onda Apple Macbook Pro, ali on ti je znacajno preko 200 `iljada.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs