Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
U UKRAJINI SAMO STO NIJE POCEO RAT GRADJANSKI
STRANA 1 OD 1
EVGA011 U UKRAJINI SAMO STO NIJE POCEO RAT GRADJANSKI 23.02.2014. 18:26 T56862

status: user
broj poruka: 578
Jel vidite sta se desava kako se narod srcano bori da ne bude pod Ruskom cizmom.
Jedino smo mi pizde one najgore koje su svoje guze dale politicarima.
Tamo nema zajebavanja, ni Rumuni ni Ukrajinci, ni Madjari, Bugari svi ce dobro proci kod zapada samo zato sto pokazuju odbojnost prema Rusima. Jedino cemo mi ostati Kazahstan i Srbistan. Isao bi da se prijavim kao dobrovoljac ako pocne rat protiv Rusije.
Treba sve da im upale tamo. Burn them All. Jel ste videli sta rade sa policijom i molotovljevim koktelima. Policija se zastitila sa stitovima od kamenica, kada je pukla ona zapaljena flasa sa benzinom, kada se razlio onaj zapaljeni benzin po policiji, odelima, znas kako su rasturili onu skupinu za sekundu...Gledajte strane vesti jel pitanje sta ce nas RTS da daje zbog prijateljstva sa Rusijom ITD. Ja nisam gledao ni jedan jedini minut olimpjada i milioni jos kao ja, sto je verovatno lose i za popularnost sportista koji su imali nesrecu da im za zivota bude olimpijada u Rusiji a ne u Nemackoj ili Austriji i da mnogo manje ljudi ih prati i zna za njih.
Znas ti sta je njima koji znaju sta je Rusija, koji nisu kao mi ziveli ovde a slusali price o Rusima kao bratskom narodu, oni koji su doziveli hapsenja, milione ubijanja. Ko zna koliko miliona Ukrajinaca su umrli od ciste gladi kao u Africi zbog Rusije. Rusi su posast savremene civilizacije. Jebi ti USA, i njihove kapitalisticke probleme koje svi normalni imaju, sa Rusima si na ivici egzistencije opste... Ovako brines da li te neko prisluskuje, u Rusiji nemas sta da jedes, nemas cokoladu, nemas nista, drzava moze da ti uradi sta hoce. To je takav narod da tamo mora da bude dikator na vlasti jel ce se oni samo istrebiti, pobiti, posvadjati, takvi su pravoslavci svi.
A da su Rusi samo sa Srbima to mozete da se nadate samo, mnogo ih je na strani Hrvata, znam ja pricam ja sa dosta Hrvata jel navijam za Hajduk Split, znam da ima Rusa koji su na strani Hrvatskog naroda i sto se tice rata i sto se tice svega, ne bi me zacudilo da su i tamo imali dobrovoljce iz delova Rusije.
Isto kao sto neki govore Rusi i Srbi braca tako i sami Rusi pisu Hrvati i Rusi braca, itd...
Znaci njima je sve to ovde isto mnogima, znaju za Srbiju do moga. OK obrazovani i politicari ali pricam za mladje generacije koje su sada u vojsci i koje ce biti, nemaju oni pojma o bratstvu sa Srbima i Srpskom i Ruskom crkvom gde je i najveca povezanost kao... Drugo Rusija je na strani Srbije ne zato sto nas voli nego sto kontrira Americi. I na strani su Palestine i militanata i refleksno bez mnogo razmisljanja samo protiv Amerike. To je medjusobni dogovor na politickom nivou na kome je Srbija toliko mala da je mogu zgaziti i da ne daju nikakvo objasnjenje sutra u novinama. Za nedelju dana bi se zavrsili protesti par hiljada ljudi i cao. Druga vecina bi podrzala istrebljenje Srbije jel je cula o nasim losim zakonima, sadistickom ponasanju prema svom i tudjim narodima, usadjenom srednjevekovnom stavu i sklonosti tlacenju, necivilizovanosti i nehumanosti. Tako da tu se krije polovina podrske, crkva i dve zemlje gde je nekada vladao komunizam koje su bile protiv kapitalizma, kada se sve to pomesa dobije se neka podrska recima kao koja ce uvek ostati na tome.Dok bas bi voleo da neko napadne neku clanicu NATO pakta ili zemlju kojoj Amerika daje podrsku, tu je vojna intervencija i podrska brza i odlucna.




i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed ``zemlju kojoj Amerika daje podrsku, tu je vojna intervencija i 23.02.2014. 20:28 #543425

status: user
broj poruka: 10988
podrska brza i odlucna.``
Malo morgen, ta odlucnost i ta brzina - gde su se pojavili i intervenisali, ukakili su motku do kraja: u Koreji NISU uspeli da sacuvaju (celovitu i demokratski organizovanu) drzavu, Kuba - takodje: puk`o im Batista, kompletno, u Vijetnamu su popusili do kr(j)aja, u Avganistanu i Iraku, eno im se vracaju shyftaro-taljibani na vlast, u Bosni raja pati zbog govnjivog intervenisanja koje je urodilo tipicno americkim, genetskomanipulisanim uredjenjem...
Nemacka kancelarka im porucuje: pored takvih prijatelja, neprijatelj nam i ne treba...

Ukrajina (Pokrajina, Kraj, Krajina...) je SASTAVNI deo tradicionalne (drevne Rusije - ``matushka Rus``), ustvari, danasnja Ukrajina (Pokrajina) je bila SRCE stare Rusije (Kijevska Rusija), i njezino istupanje iz federativne Rusije je moglo da se desi samo zato sto su pre Putjina Rusijom vladali mlakonje i pijandure (Gorbachov i Jeljcin) .

Ali, u jednoj stvari si u pravu: bice tu jos MNOGO sranja. Mnogo...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @EVGA011 23.02.2014. 21:30 #543430

status: user
broj poruka: 1995
al si ti decko prso, ili u afektu istresas sve to ti pada na pamet ili si stvarno pogodjen. To za Ukrajnu sto pricas mi zvuci kao buncanje osobe u deliriumu. Klasican Sorosev potez, isto kao sto su otporasi harali po nasoj zemlji i obecavali kule i gradove ista ekipa sada jase jadnu Ukrajinu, placenicka gamad i po neki stvarni opozicionar ponesen momentom intercije. Ako nekog treba da krivis za sranja sto se desavaju okreni pogled ka bezazlenoj Velikoj Britaniji koja je glavni akter rusenja Rusije. Vec 300 godina im spremaju zvecke, od boljsevika pa nadalje. Ne da sam neki ljubitelj Rusa, silna je to nacija i definitivno luda po pitanju dosta stvari, ali su svoji na svome. Zinulo dupe Englezima na Sibir: http://bit.ly/1fu844y i svim ostalim blagodetima koje nosi sa sobom. Zato i prave sranja po svetu i polako ali sigurno vrse izolaciju Rusije. Zivi bili pa videli dokle ce se ovo nadigravanje velikih sila jos popularizovati, svi cekaju neki odlucujuce lud potez tipa upotrebe nuklearnog oruzija i sl., pa da zasvetlucamo svi skupa, mada meni se sve vise cini da se vladajuce royal porodice igraju suge. Ona prica `we need to kill some peasants` pa onda jedni drugima namestaju scenarije i iz pratecih kriza porfitiraju i glume svece i nevinasca. A naciji koja se nalazi u tzv. `buffer zoni` puca po ledjima, u tvom postu Ukrajina. Zla krv vlada Evropom `a cast of sociopaths commanding a tribe of psychopaths`, i ako u tavkoj druzini mislis da ces se naci i da ce te primiti na ravnopravnoj osnovi, rasmisli ponovo, prvom prilikom kad se napiju krvi svojh vecitih rivala, krenuce da istrebljuju i preostale amebe u ovom slucaju Srbe...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Drzi se ti EVGA... 23.02.2014. 23:15 #543439

status: user
broj poruka: 7761
Inace ona mlada firma koja se bavi kompijuterijma koji su na boost-u ima dobru kolekciju onoga sto je tvoj predmet divljenja...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
liman Bilans 23.02.2014. 23:40 #543446

status: user
broj poruka: 808
1. Rusija 33 (13 zlatnih, 11 srebrnih, 9 bronzanih)
2. Norveška 26 11-5-10
3. Kanada 25 10-10-5
4. SAD 28 9-7-12
5. Holandija 24 8-7-9
6.Nemačka 19 8-6-5
7.Švajcarska 11 6-3-2
8. Belorusija6 5-01
9.Austrija17 4-8-5
10.Francuska 15 4-4-7


Turbofolk will die very soon...!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ma, ne mogu da verujem - Ukrajina kanda ...skrajnuta (ukrajnuta?). 24.02.2014. 02:20 #543465

status: user
broj poruka: 10988
Nemacka na sestom mestu (drvena medalja, globalno)... Austrija i Swiss, ``alpinisticke`` zemlje, popadale k`o trule kruske... Belorusija, bolje kotirana!? Cccc - eto novih sankcija Lukashenku (sram ga bilo - zar ne zna da je zabranjen!? Ja bih mu oduzeo i onu EVGA kartu, tako da ne moze vise da igra COD5 i IL2)...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Ok 24.02.2014. 10:36 #543476

status: user
broj poruka: 17084
Da li ce neko stvarno da ulazi u ozbiljnu diskusiju sa psihicki bolesnom osobom?
Inace taj rat, gradjanski, koji SAMO STO NIJE POCEO, vec besni odavno Wlado, to sto ti nisi u toku to je druga stvar...

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee meni 24.02.2014. 12:11 #543486

status: user
broj poruka: 570
samo nesto nije jasno...kako je moglo 20 hiljada ljudi da otera predsednika Ukrajine i da porazi specijalce i ostalu silnu muriju koja je bila na tom istom trgu.?Takodje zasto gadjati i paliti pandure mozda su i oni protiv tog istog Janukevica ali rade posao za pare,
Citao sam nase i strane izvestaje i dosta se sve razlikuje kod nas kao da je sve filtrirano i prolazi cenzuru pa se tek onda objavljuje...ne znam gledao sam uzivo preko kamera i pratio strane agencije,da je bilo volje za 1 dana bi murija sve to razbila.ovo je neko debelo platio,namestio i sta vec ,nemougce da mogu pijani demonstranti ili ko su vec da razbiju muriju,pa bre kod nas je bilo milion ljudi na ulici pa je opet bilo frka kad su krenuli da nailaze specijalci .Ne znam ,al znam samo jebes amere ,jebes ruse najvise kad gledam sta se sve desava ja sam samo mali pion u svemu tome zivim small life i ne mogu nista da menjam mogu samo da komentarisem.

Sarma 4 Life.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: U UKRAJINI SAMO STO NIJE POCEO RAT GRADJANSKI 25.02.2014. 02:00 #543571

status: user
broj poruka: 1626
Ja ne verujem sta ti pises, ti si totalni bolid...

ASUS p7p55d-e & INTEL i5 750 @ 3.8ghz/LEADTEK GTX 580/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/WD blue 500gb + samsung f4 2tb.Samsung F2380.Asus Xonar STX,marantz pm550dc & Pilot RS 2.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs