Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Demonoid
STRANA 1 OD 1
Hajduk Demonoid 20.09.2007. 18:04 T5692

status: user
broj poruka: 114

Ako neko ima pozivnicu za https://www.demonoid.com i moze da mi posalje bio bih mu veoma zahvalan.
Hvala unapred
mail:mstankovic06@gmail.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 20.09.2007. 22:27 #28102

status: user
broj poruka: 711
Tesko ces to da dobijes od nekoga ko te ne zna... Ako pravis sranja onda mogu da banuju i onoga ko te je pozvao :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hajduk ... 20.09.2007. 23:05 #28106

status: user
broj poruka: 114

Hajduk

A znaci tako nisam imao pojma el zna neko nekin drugi nacin kako da dobijem nalog...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 21.09.2007. 07:43 #28119

status: user
broj poruka: 12057

Fora je u tome da budeš uporan. Ja sam recimo link za demonoid stavio u Bookmarks toolbar i svaki put kad otvorim Firefox vidim ikonicu i podsetim se da pogledam da li su otvorene registracije.

A koliko sam ja ukapirao pravo za slanje pozivnica se na dobija tek tako. Izgleda mora ratio da ti prelazi 0.1 ili tako nešto. Ja trenutno ne mogu da pošaljem invitaciju.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646125.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs