Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Nismo jedini
STRANA 1 OD 1
count Nismo jedini 25.03.2014. 17:57 T57185

status: user
broj poruka: 1328

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=03&dd=25&nav_category=78&nav_id=828372
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Poljaci, Bugari, Rumuni.... 25.03.2014. 18:47 #547061

status: user
broj poruka: 864
Majstori za prevare :)

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
executor Detalji 25.03.2014. 18:50 #547064

status: user
broj poruka: 203
Osim `senzacionalnog` naslova teme i linka ka nekom tamo sajtu, zamolio bi postere da napisu bar ukratko o cemu se radi da ne moramo da odlazimo na kojekakve sajtove i dizemo im rejting klikovima i gubimo vreme ako nas `vest` ne zanima..

Hvala

`Nauka je dosla do zadivljujucih saznanja, ali ja vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu...`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Detalji 26.03.2014. 08:43 #547123

status: user
broj poruka: 1328



:: Osim `senzacionalnog` naslova teme i linka ka nekom tamo sajtu, zamolio bi postere da napisu bar ukratko o cemu se radi da ne moramo da odlazimo na kojekakve sajtove i dizemo im rejting klikovima i gubimo vreme ako nas `vest` ne zanima.
::
:: Hval
::
:: `Nauka je dosla do zadivljujucih saznanja, ali ja vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu...
::

Primljeno K` znanju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs