Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Smart launch V3.08 Client problem
STRANA 1 OD 1
grobSM Smart launch V3.08 Client problem 24.09.2007. 16:23 T5737

status: user
broj poruka: 76
Stvarno ne znam o chemu se radi . . . . kada god se klijent uloguje i ide na bilo koju opcuju ( Games , Programs ) i npr Games podigne misha na ACTION tu se SL Client zabaguje i izbaci greshku .. . kada sam ja probao da kliknem Send error report .. na microsoftovom sajtu mi izbaci `Flash Player caused this problem ` :( .. i uglavnom ne znam shta treba da uradim . . . probao sam da sve preinstaliram i Smartlaunch i Flash player i opet isto . . . ako neko ima iskustva sa smartlaunch-om molim za pomoc . . .
inache masine u tom internet cafe-u su AMD Athlon 2400+ , ASUS A7n8x , Radeon x1600 , sa 1GB rama i instaliranim WIN XP Home edition SP2 . .. Verzija SL -a je V3.08

Hvala unapred . . .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs