Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
pomoc!!!instalacija windowsa na pda uredjaju
STRANA 1 OD 1
nenadm pomoc!!!instalacija windowsa na pda uredjaju 25.09.2007. 12:38 T5742

status: user
broj poruka: 15
Dobio sam na poklon neki hp pda uredjaj i paq,sve je extra samo sto je na nemackom jeziku i nista ne razumem pa me zanima kako da reinstaliram windows na engleskom jeziku???molim vas da mi pomognete posto sam laik po ovom pitanju,da li se windows treba creckovati ili ne,gde mogu da ga skinem i za koju da se odaberem...hvala puno i veliki pozdrav za drugove forumashe
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsplastx nije bas to tek tako 25.09.2007. 13:00 #28506

status: user
broj poruka: 59


treba se malo razumeti u racunare u citanje foruma i engleski jezik da bi se to radilo uglavnom nije hvalisanje ali nije ni bas tek tako da se da odgovor na ovom forumu.
nemozes to sam .
uglavnom windowsi na pda uredlajima nepostoje da se skinu bas sa neta neki ljudi skupljaju te windowse za razlicite pda uredjaje posto su razlike ne u windowsu samom nego u hardveru koj taj aparat nosi.
neki se gadjaju neki ne.
uglavnom kako bilo prvo navedi koj aparat imas tacno hp .... pise ti uglavnom ispod baterije kad je izvadis model znaci . proveri pa javi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg imas dva nacina 25.09.2007. 13:18 #28508

status: user
broj poruka: 711
1) Da skines obe instalacije, pokrenes instalaciju nemacke verzije i onda mu, kad prodje detekciju poturis engleske fajlove koji su preimenovani u imena nemackih (ovo radi sa starijim uredjajima)

2) Da otpakujes englesku verziju. Ona ce ti pri instalacii javiti da nece da se instalira na nemackom uredjaju. Onda preko HPRUU.EXE fajla iskopiras crackovanu verziju (javi se na mail da ti posaljem ako ne uspes sam da nadjes), pokrenes je i onda nece proveravati sa kog podrucja je uredjaj i mozes da instaliras bilo sta Ovo radi i sa novijim uredjajima.

Za oba slucaja moras da imas instaliran ActiveSync :) Sto se mesta za nabavku Windowsa tice, idi na HP sajt pa skini Windows za tvoj uredjaj (sve je legalno i besplatno)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenadm re. 25.09.2007. 16:10 #28513

status: user
broj poruka: 15
e hvala vampiru bas si mi pomogao mislim da cu se snaci :),nego koju verziju windowsa da instaliram?
ps-posalji mi taj crack na nenad.m@beocity.net ako ti nije tesko....hvala jos jednom...poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 26.09.2007. 01:27 #28590

status: user
broj poruka: 711
Nemas bas mnogo izbora kad je u pitanju verzija... Mozes da instaliras samo istu onu koja je i bila samo na drugom jeziku... Eventualno, ponekad se desi da da hardver podrzava i noviju verziju windowsa, ali tako mozes i da dobijes skupu ciglu :) Program sam ti poslao na mail... Kad ga otpakujes, prvo instaliraj softver koji si skinuo sa HP sajta pa kad on odvije da ti instalira, pregazi HPRUU.EXE ovim koji sam ti poslao, pa ga pokreni...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs