Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
NA PRAGU TREĆEG SVETSKOG RATA: Ko je s kim, ko je jači i kako će rat da teče!
STRANA 1 OD 1
Shomiman NA PRAGU TREĆEG SVETSKOG RATA: Ko je s kim, ko je jači i kako će rat da teče! 18.04.2014. 01:18 T57433

status: user
broj poruka: 1187
http://skr.rs/HA0
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 18.04.2014. 01:42 #550094

status: user
broj poruka: 4748

Nikad mi se nije svidjao taj Putin. Kad je mogao da stavi dve klinke iza brave sto su napravile neku pesmicu, jebes ga.
To ni Sloba nije radio.

Mene ipak najvise zanima na cijoj strani ce biti Lihenstajn, Monako i Andora.
I da li ce WW3 uticati na rast litecoina?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 18.04.2014. 02:18 #550096

status: user
broj poruka: 12785
Text za budale i ljude žedne novih teorija da tračare. Samo nagadjanja, ništa više. Ono što je sigurno da Rus na Rusa neće sigurno...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed `To ni Sloba nije radio`. Dobro ti je ovo zapazanje. Zasto bi stavljao 18.04.2014. 02:18 #550098

status: user
broj poruka: 10988
iza brave, one koji `laju protiv dinastije`? Jednostavnije je da ih skenja... Pa je tako i radio...

Putin radi to sto radi, ali radi manje-vise otvoreno - vraca ruske teritorije - Rusiji... Imas nesto protiv? Odlicno, pridruzi se NATO-u (mozes i posredstvom Biserne Olge)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 18.04.2014. 02:20 #550099

status: user
broj poruka: 1959
Putin je bog i batina i covek koji je doveo rusiju u red, a takav i nama treba, sam je svoj neslusa ove kucke sa zapada, treba da ga slave a i slave ga ko krsnu slavu jer je za razliku od ovih nasih smesnih ljudi napravio od zemlkje nesto, ali ako treba rat onda treba braniti svojee a neslusati neke evropske uvlakuse

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 18.04.2014. 02:25 #550101

status: user
broj poruka: 4230
Mene interesuje gdje imaju da se uzmu dobri duhan čvarci i kavurma ?

Manite se drugih.
Pogledajte malo sebe.
A ako padne nuklearna bomba, imaćeš par sati da strahuješ i onda je gotovo.
Opusti se i živi ovu iluziju od života.

E gdje je policija iz doba Slobe da stoci malo objasni kako treba da postane normalna.
Manje je i bilo privatnih zatvora i mnogo više mogućnosti da se zaradi nego danas.

Treba pitati demokrate šta je sa svim privatnim zatvorima i koliko su ih nadogradili od preuzimanja čika Slobe.
To je ono što vas treba interesovati.
I naravno šta će vam djeca imati da jedu, s kim se druže i gdje će na more.
To je bitno.
A ovo...
A da.
Gdje stvarno imaju dobri čvarci i kavurma?

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/ne-daju-vojvodu-stepu/133265.phtml
A ovo treba da bude vijest danas, a ne ove hipotetičke gluposti.
Bez obzira na sve, ipak se smatram više Rusofilom nego NATO pripadnikom.
Ali ko će još stoku da pita šta misli...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 18.04.2014. 02:41 #550102

status: user
broj poruka: 4748


I Hitler je vracao nemacke teritorije Nemackoj.
I Sadam je vracao Kuvajt Iraku.
I ti vracaj Kosovo.

Mozes i preko PC Berze.

@operator
Dobro je to pitanje, ali odgovor nije lak. Evo i ovaj covek se pita, s pravom. http://goo.gl/4lY8bu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 18.04.2014. 02:57 #550105

status: user
broj poruka: 4230
Reci mi samo koliko godina imaš alrad-e?

Irak je bio druagulj Istoka i ako nisi bio tamo, nemoj komentarisati ni za Kuvajt.
Žao mi je svega što je Amerika priredila svima od 1989 godine, ap i Njemcima.
Nisu svi Njemci fašisti, ali velika većina Američkih trupa u Bosni i Kosovu je nacistički orijentisano bilo i ostalo.
A ko nije bio u Bagdadu i pogledao dragulj Istoka prije 1989 godine, nema pravo ni da komentariše.
Pitaj oca, djeda komšiju koji su radili tamo da li im je bilo loše?
Pitaj sada preko neta ljude koji tamo žive,m kako su živjeli prije 25 godina, a kako žive sada?
Pa onda otvori novčanik i pogledaj šta imaš u njemu.

Pitaj se kad ovi idioti na TV najave da imamo donaciju od 200 miliona, a prije 1990 godine, samo od onoga što je Balkan zarađivao od Istoka je bilo oko 36 milijardi dolara.
To ti je sada oko 140 milijardi u poređenju.
A sama Srbija je zarađivala preko Petra Drapšina, Jugoalata, Pobede, Novkabela više od milijardu dolara.
To ti je sada oko 4 milijarde dolara.
A sada se ljudi pobiše oko gluposti i ni za q.
Da će ti zato biti bolje, prvi bih ponovo krenuo, ali niko nikoga ne jebe ni 2 % na Balkanu.
Samo go interes.
O tome razmišljaj svakog dana.
I kako da oplemeniš sebe i one oko sebe.
Onih koji mrze ima previše.
Seksa, igara i gluposti daj ljudima i lako će početi da mrze.
A da ne pričamo o medijskom mraku zadnjih 14 godina.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: @shomiman 18.04.2014. 03:16 #550106

status: user
broj poruka: 1994
http://www.youtube.com/watch?v=MVxYrYqNCpw

p.s.

http://www.youtube.com/watch?v=5yRgiXh2fP4

:: http://skr.rs/HA0
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 18.04.2014. 03:34 #550108

status: user
broj poruka: 4748

@operator

Nisam siguran sta govoris jer si preopsiran, ali mislim da me nisi razumeo.
Sve sto ja pricam je da je bitka protiv neumitnog izlisna, kao i da sve te lepe stvari koje pominjes uvek upropasti neki diktator koji radi sta mu je volja.

Takodje, govorim da se ovaj narod malo opametio, i da nece dozvoliti da mu sve manji broj ljudi s malim IQ uvali nazad kamenjar sa dva miliona albanaca koji ne placaju porez.

Sto se zarade tice, misli na posao i pogledaj novi rekord:
DOGE 6585 MH 1924 0:14 h 0.00000129 820 118.78

Rad, druze, ne rat. Gotovo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100tinalog Re: NA PRAGU TREĆEG SVETSKOG RATA: Ko je s kim, ko je jači i kako će rat da teče! 18.04.2014. 03:41 #550109

status: user
broj poruka: 1219
https://www.youtube.com/watch?v=4-rXWISm2O8#t=22
http://postimg.org/image/q0f1zueff/

:: http://skr.rs/HA0
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 18.04.2014. 03:52 #550110

status: user
broj poruka: 4230
Kamo sreće da se ovce opamete.
Od hijena ne možeš da živiš.

Rad, rad i samo rad.
Malo više da mislimo na obaveze i onda će sve da dođe na svoje mjesto.
Na doge-u gubi se najviše na transakcijama.
VTC još nije na listama, pa se isplati po tvrdnjama drugara na benchmark-u.
Nisam trgovao sa njim, niti kopao, tako da ne mogu da kažem.
Ja za doge nisam uspio preko 160$ da izguram po mašini u periodu jan/april(2x280x).
A radila je 24/7.
Više dobio na LTC oko 195$.
Ali kako se meni čini biče nešto drugo da se radi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 18.04.2014. 04:29 #550112

status: user
broj poruka: 4748

Za VTC je malo cudno, jos uvek je eksperiment.
Pokazuje duplo manji khash nego za ostale valute, pa nisi siguran sta se desava. Za doge si u pravu da se gubi na konverziji, ali ipak mi se cini bolje nego LTC. A mogu doge da se prodaju i direktno, sto da ne.
Moj problem je sto sad nemam nizu tarifu, to me zeki.

Ne brinite za ovo oko Ukrajine, malo se kurce preko medija i to je sve.
Svetski rat zbog cega? Kome se isplati? Mislim, hoce li odlucujuca bitka biti za Cernobil, ili sta?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 ... 18.04.2014. 07:00 #550116

status: user
broj poruka: 578
Ne mogu da pricam o ovome sa ljudima kojima je dovoljno da imaju luk i leb i malo zabave.
Jel ako volite Rusiju sa time se morate zadovoljiti. Morate shvatiti da je to surovija zemlja nego sto ste vi navikli. Srbi a nijedan drugi narod na svetu nije spreman da se zadovolji sa tako malo, da postuje diktaturu i ne postuje ljudska prava i invidualan zivot. Doci ce vreme kada cete sve sranja sitna koja je Amerika napravila da zastiti svoje ljude i da takvi kao Rusi ne bi vladali svetom i nametali svoje zakone. Onda ne bi brinuli o teorijama zavere i glupostima jel bi se to stvarno dogadjalo. Ali videcete da su Rusi mnogo mnogo gori nego sto bilo koja ratoborna stranka u Americi trazi. Rusija nikada nece biti dermokratska iz razloga sto tamo diktatori moraju da budu na vlasti ili mafija okupira zemlju, uvuce se u sve pore drustva i brzo zavlada tamo gde je trebala da bude demokratija. Problem je sto diktatori prave haos na drugi nacin.
Ali ima i tome kraja Amerika je prostudirala pravoslavni mentalitet. Oni sui skloni alkoholu i drogama i inatu. I nikada nece prihvatiti tudja resanja cak ni ako su dobra, pre ce zrtvoavati svoj narod nego priznati da zapad radi bolje. E tu dolazimo do onoga kako ce Ruski narod biti unisten, od dece, drogom, sidom, infekcijama. Kasnije novim bolestima. Jel Rusija mozda ume da izgradi avion ako izgladni 2 grada i ulozi sredstva u to, ali oni ne mogu da se mere sa Americkim univerzitetima u dostignucima. U Rusiji bukvalno mozes da ubacis virus i oni ce ponudjeni lek iz Amerike da odbiju. Takvi su i ovi su to shvatili i ubijaju ih. Pa sta vam je kada je Severna Afrika dozvolila da zapad zaistavi Epidemiju side dok Rusija od pocetka devedesetih nista ne preduzima i sve ih je vise zarazeno. To je najnesigurnije mesto na svetu gde mozes da odes i unajmis kurvu, ne postoji vise na zemaljskoj kugli tako opasno mesto kao Rusija. Posle side ce doci drugi virus i to je nacin kako se treba boriti protiv Rusa.
Puti je bog i batina, vi ne znate sta govorite ali zaista, vi hocete Kazahstan, ja vama Srbima i to zelim, ali ajde dozvolite ima ovde 40% ljudio da uzmu pasose Evropske Unije, pa vas 2 miliona dovodite koga hocete ionako ce vas Siptari sami progutati. Nemojte racunati 50% pro NATO orjentisanih kao NAMA TREBA. ONDA SRBA NEMA 6-7 MILIONA NGO 3 TO DA ZNAS ODMAH. A SA VAMA DOLAZE I STARCI I NEMOCNI PA DOVODITE PUTINA PRIPAJAJTE SE RUSIJI, ALI POSTO I OVI DRUGI IMAJU PRAVO GLASA ZID JE NAJBOLJI TJ GRADJANSKI RAT JA GLASAM ODMAH.
NE POSTOJI TAJ SASTANAK TAJ GOVOR KOJIM KOMSIJU KOJI ZELI DA MENE POVEDE SA RUSIMA NE SMATRAM KAO ENEMY I BACIM MU BOMBU U KUCU, UBIJEM IZ SNAJPERA, NEKA JE SRBIN 3 MILIONA PUTA. JEL ONDA I JA IMAM PRAVO NJEGA DA VUCEM NA ZAPAD, A TO JE GRADJANSKI RAT.
ZNACI STO SE MENE TICE SA RUSIMA SLOBODNO, ALI SRBA ODMAH U STARTU RACUNAJTE DA IMA 2-2.5 MILIONA MANJE A MOZDA I VISE, A TO NISU DEDE, BABE INVALIDI, TO SU STUDENTI, BIZNISMENI, MLADI LJUDI KOJI HOCE ZAPAD, A VI SE JEBITE SA RUSIMA DO PREKOSUTRA, 40% TERITORIJE NAMA I USA BI SE SLOZILA ODMAH. BRZO CETE VI NA HRVATSKO SIPTARSKU PROGNOZU PRE 20 GOD, VIDIM JA BEOGRADSKI PASALUK, JOS CETE LETETI SAMI DA TO OSTVARITE.
SVIMA CE DA DODJE PUTIN U VASA MALA SELA DA VAM DA PO KRAVU, TRAKTOR, PRVO SRBIMA PA RUSIMA, PA KAZAHSTANU ISTO RADNA MESTA I 1000E PLATE TIM REDOM, PA ZNA SE DA ON VOLI VISE SRBE NEGO RUSE.

DA LI ZNATE BUDALE KOLIKO BI TREBALO AMERICI DA IZAZOVE GRADJANSKI RAT U SRBIJI KOJAA NAGINJE RUSIJI SA 40% PRO ZAPADNO ORJENTISANIH LJUDI. JEDAN MEGAFON I ORUZIJE. DALEKO STE VI OD MOSKVE, IMA TU 2000 KM EVROPSKE UNIJE KOJI MRZE RUSE KAO KUGU KOJI SU I RATOVALI SA NJIMA.
PA TO BI VAM BILA SMRTNA PRESUDA KAKVU NE MOZETE DA BOLJU SMISLITE, ODMAH BI NAMA OMOGUCILI BOLJI ZIVOT TIME, JEL BI SE VOJVODINA PRIPOJILA HRVATSKOJ, ODMAH AUTOMATSKI, I SRBI KOJI NEMAJU VEZE SA MADJARIMA BI PRE BILI MADJARI NEGO RUSI. VI MISLITE VUCIC IMA PODRSKU STO BRANI RUSE, NE OD KADA JE POCEO DA SE DOGOVARA SA ZAPADOM. MOZDA BI TO I BIO SPAS ZA SRBIJU, DA JUZNI DEO ODE U BEDU SA RUSIMA A MI SA ZAPADOM I HRVATIMA.
ZNACI TOGA BUDITE SVESNI, KADA RACUNATE SRBIJU SA RUSIJOM ODMAH NE KAZETE SRBA IMA 5-6 MILIONA NEGO 2-3 RECIMO.

i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100-EVGA Z77FTW-CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)- EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified(EVGA GTX580 PhysX)-Sound Blaster Z-Force GT 120-CORSAIR Obsidian 650D-EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox evo ga evga bolesni ponovo 18.04.2014. 07:27 #550117

status: user
broj poruka: 1392
Pa zbog budala poput tebe zapadu je dovoljan megafon da izazovu rat. To su sad i u Ukrajini uradili.
Samoto i rade, izazivaju ratove i postavljaju svoje marionete po celom svetu. Svuda ima dovoljno evga izopacenih mozgova.

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 ... 18.04.2014. 07:35 #550118

status: user
broj poruka: 578
VIDIM JA DA VI HOCETE SIRIJU I GROZNI OVDE U BEOGRADU, SAMO POGODITE KOME BI KOSOVO, HRVATSKA, BUGARSKA, CRNA GORA DAVALI POMOC, SKLONISTA, BAZE ZA UPADANJE, ITD, PUTINU I SRBO-RUSIMA, HAHA, PA CRNA GORA IM VEC PRETI ONAKO MALA I STICE POLITICKE POENE SAMO VI LJUBITE RUSKI KURAC A NE VIDITE PRETNJU KOJA VAM SE NADVILA NAD GLAVOM, SVE CE SE TO SREDITI A NA KRAJU CE ZRTVE OPET BITI SRBI. KAO I UVEK. OSUDJENI NA PROPAST, NAJPAMETNIJI, POTOMCI NIKOLE TESLE, POZNAVAOCI BOZIJE ISTINE I ZEMALJSKIH TAJNI I SVIH ZAVERA SVETA KOJE SAMI PRVI OTKRIJU. VERUJTE DA DANA KADA SRBA NE BUDE VISE BILO KADA I ONI ZADNJI SRBI NE BUDU VISE SRBI MNOGO CE VISE SRECNIJIH ZBOG TOGA BITI NEGO TUZNIJIH NA PLANETI. ZATO STO JE SRBIJA I SRBI SE POKAZALI KO SU. ONI NE MOGU DA OBMANU SVET SVOJIM PRICAMA JEL SVAKA AMBASADA IMA OVDE SVOJU ZGRADU I SVOJE SPIJUNE NA ULICAMA, I BOLJE NEGO VI ZNAJU STA SE DOGADJA JEL SU PLACENI DA 24H PRATE TO I PODNOSE IZVESTAJ.

PA STA HOCES, JEBI SE TI HOCES RUSE JA HOCU NATO, ZAPAD, TO JE ISTO, KAKO TI SI U PRAVU JA NISAM, KOJA JE TO LOGIKA NABEDJIVACKA, PUSTI ME BIO SAM TAMO, VIDEO SAM STA SU RUSI, VIDEO JE BERLIN STA SU RUSI, PRESKALI SU OGRADU RIZIKOVALI ZIVOT DA NE BUDU SA NJIMA POSLE 10 GOD. A ISTO SU TAKO NAGINJALI SOCIJALIZMU U POCETKU.

JA SAM SVOJE REKAO, A VI BUDITE SVESNI DA SADA VELIKI BROJ LJUDI SRBA CISTIH IZ SRPSKIH PORODICA CIJI PRECI SU DUZE U BEOGRADU NEGO NEKE PORODICE STO ZIVE U SRBIJI UOPSTE VERUJTE DOBAR DEO NJIH BI PRE SE OPREDELIO DA BUDE SIPTAR U GENEVI NEGO SRBIN U BEOGRADU, DA NE GOVORIM O NEKOM HRVATSKOM DRZAVLJANSTVU KOJE JE SADA KAO SLOVENACKO PRE 10 GOD A BICE KAO NEMACKO USKORO DA CETE DOCI DO TOGA JA VAM GARANTUJEM DA CETE TRAZITI PRETKE PO CRNOJ ROGI DA BEZITE. JA VAM GARANTUJEM.
OKRUZENI STE NATO SNAGAMA NE IZAZIVAJTE SUDBINU, RUSI VAS NECE SPASAVATI KAO STO VAS NIKADA I NISU PROTIV ENGLEZA, NEMACA I USA SPASAVALI I NIKADA NECE.

KAZE ZBOG TEBE I TAKVIH KAO TI... NE DACEMO DA NAM JOS REPRESIJE UVUCETE U KUCU, MALO JE OVE SADASNJE STO VIDI CEO SVET SAMO VUCIC PONASA KAO DETE KADA SE USERE U GACE PA SVI GA PROVALE A ON SE PRAVI DA SE NISTA NIJE DESILO. NEGO JOS DA PRIHVATIMO TO KAO SUPER SVE. BUDALE NE RAZMISLJAJU SVI KAO NAVIJACI I ZANDARMERIJA. STA VAM JE... TACNO KADA SABERETE TAKVE I DODATE STARACKE DOMOVE I JOS 100.000 MESOVITO VI DOBIJATE VASU MALU DRZAVICU LOJALNU PUTINU.

U TOM GRADJANSKOM RATU VI BI BILI OKRUZENI, PUNI STRANIH PLACENIKA NA VASOJ TERITORIJI I LJUDI KOJI PODRZAVAJU NATO I ZAPAD, PLUS STO BI NAM I KOSOVO, I CRNA GORA I BOSNA I HRVATSKA PRUZALE PODRSKU I TERITORIJU SA KOJE DA UPADAMO I UBIJAMO I DA SE VRACAMO. VI SANSE TU NEMATE. O SANDZAKU I VOJVODINI DA NE GOVORIMO.
PRVO STO BI UPALILI JE RUSKI DOM I PRETVORILI U NEMACKI MUZEJ.

i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100-EVGA Z77FTW-CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)- EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified(EVGA GTX580 PhysX)-Sound Blaster Z-Force GT 120-CORSAIR Obsidian 650D-EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 ... 18.04.2014. 07:55 #550119

status: user
broj poruka: 578
VIDECETE KADA KRENE PRITISAK OD RUSKIH BOGATASA KADA IM ZAROBE 100-200 MILIJARDI DOLARA NA ZAPADU. DA IM NECE PUTIN DATI. XEXEXE. SREDICE SE SVE TO A SRBIJA JE PRBA IZABRALA STRANU I POKAZALA SVOJE LICE I POSLE SAMO CEKA DA PRIMI KAZNU ZASLUZENU. TAKO SRBI, ONI UVEK ODABERU LOSE I POGRESNU STRANU I STRADAJU ONI, NIKADA NIKO DRUGI NE STRADA ZBOG NJIHOVIH LOSIH ODLUKA A PONASAJU SE TAKO.



i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100-EVGA Z77FTW-CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)- EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified(EVGA GTX580 PhysX)-Sound Blaster Z-Force GT 120-CORSAIR Obsidian 650D-EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Ko cavi valja losu robu 18.04.2014. 08:02 #550120

status: user
broj poruka: 4537

Promeni dilera.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alexi re: 18.04.2014. 08:16 #550121

status: user
broj poruka: 677
Koji se kur*c više događa sa ovim forumom? Kakvi su ovo postovi u poslednje vreme, kakve su ovo teme?

Nekada uživah čitajući ovde svašta upijajući brda postova gomile interesantrnih ljudi koji zapravo pišu o nečemu normalnom i prizemnom. Skoro svaki post ili svaka tema okačena u poslednje vreme sadrži toliko negativne energije da je to nepodnošljivo. Ili je to nešto do mene možda pa ja ne kapiram novi put kojim je ovaj forum krenuo?

Koliko vidim te stare garde je ovde sve manje i manje. Sa svakim F5 mi je jasnije iz kog razloga.

Wait in here small rune.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LonleyMax VEZI GAZDU GDE TI KONJ KAZE!!! 18.04.2014. 10:05 #550122

status: user
broj poruka: 1476
@alexi: Da, da... Sad se samo povremeno svarti (1-2 puta mesecno) da se vidi ima li kakvih promena.

@tema: rat moze sutra da bude bez ikakvog povoda, pitanje je samo da li je masa dovoljno inteligentna da ne najasi na takve gluposti i neke imperijalisticke ambicije pojedinaca (ne mislim na Putina, mada nije ni on totalno spasen).
Sto se tice gore pomenutog, nije on nikakv novi Hitler, malo je drugaciji kontekst ovde - ovde se radi o tome da zapad ima problem da postoji neko ko nije SRBIJA, BUGARSKA, HRVATSKA, CRNA GORA, BOSNA, MAKEDONIJA, SLOVENIJA, UKRAJINA (deo) i da nece na svako njihovo skoci da kazu hop! Problem i nastaje zbogtakvih poltrona (ona glupa izreka koju nikad nisam shvatao - pametniji popusta) pa danas svetom laju izopaceni mozgovi!

Reci mi samo koliko godina imaš alrad-e?

Irak je bio druagulj Istoka i ako nisi bio tamo, nemoj komentarisati ni za Kuvajt.
Žao mi je svega što je Amerika priredila svima od 1989 godine, ap i Njemcima.
Nisu svi Njemci fašisti, ali velika većina Američkih trupa u Bosni i Kosovu je nacistički orijentisano bilo i ostalo.
A ko nije bio u Bagdadu i pogledao dragulj Istoka prije 1989 godine, nema pravo ni da komentariše.
Pitaj oca, djeda komšiju koji su radili tamo da li im je bilo loše?
Pitaj sada preko neta ljude koji tamo žive,m kako su živjeli prije 25 godina, a kako žive sada?
Pa onda otvori novčanik i pogledaj šta imaš u njemu.

Pitaj se kad ovi idioti na TV najave da imamo donaciju od 200 miliona, a prije 1990 godine, samo od onoga što je Balkan zarađivao od Istoka je bilo oko 36 milijardi dolara.
To ti je sada oko 140 milijardi u poređenju.
A sama Srbija je zarađivala preko Petra Drapšina, Jugoalata, Pobede, Novkabela više od milijardu dolara.
To ti je sada oko 4 milijarde dolara.
A sada se ljudi pobiše oko gluposti i ni za q.
Da će ti zato biti bolje, prvi bih ponovo krenuo, ali niko nikoga ne jebe ni 2 % na Balkanu.
Samo go interes.
O tome razmišljaj svakog dana.
I kako da oplemeniš sebe i one oko sebe.
Onih koji mrze ima previše.
Seksa, igara i gluposti daj ljudima i lako će početi da mrze.
A da ne pričamo o medijskom mraku zadnjih 14 godina.


Mislim da je ovaj post vrlo lepo napisan...

valid.canardpc.com/5gxb85

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Re: ..... 18.04.2014. 10:30 #550124

status: user
broj poruka: 864
Bogu hvala sto sam, kada je sve to pocinjalo, odigrao te prve FPS igre (tada smo ih zvali `dumacine` - sa asocijacijom na ceo zanr), to jest DOOM igre...
kazem, bogu hvala, jer su junaci u tim igrama (to jest ja, kao igrac) bili nebitni po politickoj, rasnoj ili kulturoloskoj osnovi...
Dakle, DOOM, quake 1,2 i 3, Hexen, pa Unreal... i da ne nabrajam vise....
Samo rostiljaj, rokaj, snimaj....
I onda je dosla era `gamera` koji su po pravilu Ameri (kao Wlada, npr)
E tu kao posledicu imamo previse `identifikovanih` igraca sa glavnim likovima...
I kako sada objasniti tim ljudima da je rostiljanje po Iraku, Avganistanu i slicnim zemljama zapravo AGRESIJA na narode te zemlje...
Kako ?
Kako ih vratiti u realnost, istinu ?
Kako objasniti i nekim Srbima da Beograd nije centar Sprstva ?
Da Vojvodina ima Srbe kao vecinu, a ne Madjare, Hrvate ? Kako ?
Kako im objasniti da su ovuda Rusi samo prosli, i posle otisli...
Kako im objasniti da ne treba poistovecivati drustvene sisteme (na primer - komunizam) sa celim jednim narodom ?
Mrzi me vise da pisem....

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: NA PRAGU TREĆEG SVETSKOG RATA: Ko je s kim, ko je jači i kako će rat da teče! 18.04.2014. 10:32 #550125

status: user
broj poruka: 939
Smece od teksta.

Cista pro americka propaganda u srpskom obliku.




Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: http://skr.rs/HA0
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 ... 18.04.2014. 10:32 #550126

status: user
broj poruka: 578
Ali cekajte Zapad iskreno zabole za Krim. Oni su ce mozda da zategni sankcije Rusiji i to povlaci znate koje Ekonomske probleme i daje sansu novima koji nisu do sada bili istaknuti.
Kazes radi se o tome da Zapad je sreo nekog ko nece da skoci kako oni kazu. Sve se zasniva na tome da obe strane imaju atomsko oruzije. Stim sto Rusi prete time a Amerikanci sve sto su u svetu uradili zadnjih 40 god nema veze sa Atomskim bombama. Rusi mogu da zahvale raketama ili ih vise ne bi bilo. Rusi su ti koji bi najvise imali da izgube ako bi nuklerano uruzije nestalo sa lica zemlje. Njihov 30% vojne moci zasniva se na interkontinentalnim raketama i tenkovima. Dok Amerikanci sve imaju i taj NATO pakt. Njima nuklearno oruzije ne treba. Sutra kada bi se pitali da svi uniste nuklearne projektile Rusija je ta koja bi najvise zatezala. Jel ona zna da za 5 god bi nastao neki rat i da bi NATO napao da iskoriscava resosurse jel su to zemlje koje mogu da spasu covecanstvo da se nedaj boze nesto desi sutra, ne Rusija, ili da preti nesto planeti, da moramo da se selimo itd. Gazda mora da postoji a Rusija ne sme to biti jel gde je ona je uzas. Ako gledamo drustvo gde je NATO ili Rusi nedaj boze da zivite u svemiru sa Rusima. Jeli bi otpatke. Dok zapad i vidite sta ima. Rusija i sada sto ima ona duguje zapadu, inace da je samo Rusko. Ba ti bi uzas i strava bili, Tu je hrana nikakva, na hranu, odecu, zabavu nista se to ne svrstava pod bitno, samo jacanje drzave i represije da je narodu uvek stegnut i da ne moze da mrdne. Znaci u Rusiji imate takve preksaje gradjanskih prava za koje vi sutra da se to desi ovde vi bi besneli najvise, Sta kako sme, ovo ono. Sme jel mu se hoce i zato sto je necivilizovan, zato i tamo gde zivi je grozota, svi beze. Pitajte obrazovane Ruske od 15-40 god jel hoce da ostanu u Rusiji ili da se odsele na zapad pa cete videti procenat. I pitajte u Svajcarskoj.
Ko I Rusija i Srbija ce stradati sto drzavni aparat nije postovao prava naroda i gradjanska prava i zastitio ih od Putina ili od Institucija u Srbiji ili ko zna cega. Zle generacije, genocidne generacije i dalje imaju uticaja i u Rusiji i u Srbiji i one traze svoje naslednike, mladi kada dodju to su njihovi ljudi. A nece propasti ni Hrvatska ni Kosovo, samo Srbija i Rusija.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100-EVGA Z77FTW-CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)- EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified(EVGA GTX580 PhysX)-Sound Blaster Z-Force GT 120-CORSAIR Obsidian 650D-EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: ... 18.04.2014. 10:43 #550128

status: user
broj poruka: 939
Rekoh ti MRŠ na hrvatski forum retardu jedan nezreli.

Ko li samo cita ove tvoje bljuvotine od postova? Sta trazis ovde kad ti nista ne valja? Idi tamo pa im lizi bulju.



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Ali cekajte Zapad iskreno zabole za Krim. Oni su ce mozda da zategni sankcije Rusiji i to povlaci znate koje Ekonomske probleme i daje sansu novima koji nisu do sada bili istaknuti
:: Kazes radi se o tome da Zapad je sreo nekog ko nece da skoci kako oni kazu. Sve se zasniva na tome da obe strane imaju atomsko oruzije. Stim sto Rusi prete time a Amerikanci sve sto su u svetu uradili zadnjih 40 god nema veze sa Atomskim bombama. Rusi mogu da zahvale raketama ili ih vise ne bi bilo. Rusi su ti koji bi najvise imali da izgube ako bi nuklerano uruzije nestalo sa lica zemlje. Njihov 30% vojne moci zasniva se na interkontinentalnim raketama i tenkovima. Dok Amerikanci sve imaju i taj NATO pakt. Njima nuklearno oruzije ne treba. Sutra kada bi se pitali da svi uniste nuklearne projektile Rusija je ta koja bi najvise zatezala. Jel ona zna da za 5 god bi nastao neki rat i da bi NATO napao da iskoriscava resosurse jel su to zemlje koje mogu da spasu covecanstvo da se nedaj boze nesto desi sutra, ne Rusija, ili da preti nesto planeti, da moramo da se selimo itd. Gazda mora da postoji a Rusija ne sme to biti jel gde je ona je uzas. Ako gledamo drustvo gde je NATO ili Rusi nedaj boze da zivite u svemiru sa Rusima. Jeli bi otpatke. Dok zapad i vidite sta ima. Rusija i sada sto ima ona duguje zapadu, inace da je samo Rusko. Ba ti bi uzas i strava bili, Tu je hrana nikakva, na hranu, odecu, zabavu nista se to ne svrstava pod bitno, samo jacanje drzave i represije da je narodu uvek stegnut i da ne moze da mrdne. Znaci u Rusiji imate takve preksaje gradjanskih prava za koje vi sutra da se to desi ovde vi bi besneli najvise, Sta kako sme, ovo ono. Sme jel mu se hoce i zato sto je necivilizovan, zato i tamo gde zivi je grozota, svi beze. Pitajte obrazovane Ruske od 15-40 god jel hoce da ostanu u Rusiji ili da se odsele na zapad pa cete videti procenat. I pitajte u Svajcarskoj
::
::
::
:: i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100-EVGA Z77FTW-CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)- EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified(EVGA GTX580 PhysX)-Sound Blaster Z-Force GT 120-CORSAIR Obsidian 650D-EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646151.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs