Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
nasao sam astru 19.2 ali nemogu da nadjem astru 23.5
STRANA 1 OD 1
dejandex nasao sam astru 19.2 ali nemogu da nadjem astru 23.5 26.09.2007. 16:54 T5767

status: user
broj poruka: 21

dejandex
nasao sam astru 19.2 ali nemogu da nadjem astru 23.5 jel moze neko da mi kaze koja je razlika izmedju njih dve koliko da pomerim antenu ili tako nesto uplatio sam internet kod astra sata i oni mi kazu da smo na 23.5 mogu da koristim za internet i jel postoji neki plejer koji u kombinaciji sa nekim pluginom moze da otvori bar neki dobar kanal
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PHPCo SkyStar II 26.09.2007. 17:43 #28645

status: user
broj poruka: 35
Nisi rekao koju DVB-S karticu imas ali bih rekao SkyStar2. Trenutno je kupovina DVB-S kartice jedna od najboljih investicija jer su svi paketi kodirani u Nagravision2 sistemu probijeni kao i TPS Crypt. Dakle, mogu da se gledaju Premiere, Digital Plus, Polsat, TPS, CableCom, Cabo, DIGI TV ... znaci oko 2000 !!!! kanala koji se inace placaju za smesnih 100 evra koliko kostaju kartica i tanjir 125 cm.
Da bi se informisao o podesavanju poseti https://www.satelitskiforum.net.
Ja licno koristim AltDvb Player (http://www.altdvb.ro) kombinaciji sa Vplug (http://www.dvbskystar.com) plugin-om i sve radi perfektno a do sada sam uspeo da nadjem oko 7500 kanala sa pozocija od 28,5 istok do 15 zapad.

23,5 ti se nalazi levo od pozicije 19,2 istok kad tanjir gledas od pozadi. Pomeraj po malo (oko 2-3 cm levo) dok ne dobijes signal pomocu programa FastSatFinder koji te tonski obavesti o primljenom signalu i njegovom nivou. Inace, sigbnal na 23,5 je veoma slab i krece se od 30 do 45 posto pa ga je zato teze naci.
Internet preko satelita se UOPSTE NE ISPLATI ali je zato gledanje i snimanje programa SAVRSENA STVAR!
http://www.pronex.info

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xxyyzz astra23.5 26.09.2007. 19:30 #28647

status: user
broj poruka: 41

A sta ce ti astra koliko znam nema nista zanimljivo mozda ako je nesto razbijeno ali ovako.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PHPCo Astra 19,2 i 23,5 26.09.2007. 20:59 #28648

status: user
broj poruka: 35
Na Astri 19,2 probijeno je gotovo sve (preko 300 kanala u Nagri2 - Premiere, Entavio i Digital+) kao i na Astri 23,5 (oko 60 kanala u Nagri2 - Cable Deutchland).
Nikada nije bolja situacija na Astri nego ove godine.
Sada je i kompletan DIGI TV paket na 1W (1` zapad) razbijen kao i TPS i POLSAT sa oko 400 kanala na 13E Hotbird satelitu.
Evo na primer samo deo onoga sto je otvoreno na DIGI TV (1` zapad)

Sport Klub Ro
Sport Klub Hu
Sport Klub Plus
Sport 1 (Bundes liga1)
Sport 2 (Bundes liga2)
Telesport
CT4 Sport
Galaxie Sport
HBO - Adria (Ceo dan filmovi sa titlom na srpskom)
HBO - Comedy
B92
VH-1
Zone Romantica
Cartoon Network
TCM
Hallmark Central Europe
TVS Craiova
Playboy
CNN
A1
CMC
MTV Adria
OBN
Galaksija 32
RTS 1
RTS 2
Palma
Zone Reality
National Geographic (srpski titl)
Eurosport (srpski ton)
Minimax
Anime +
Jetix East Europe
Discovery Channel (srpski titl)
Animal Planet
Discovery Science
Discovery Travel & Living
Discovery Civilisation
Private Spice
.... i jos mnogi drugi ...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xxyyzz a fino 26.09.2007. 21:12 #28650

status: user
broj poruka: 41



Nisam znao znam da ima malo slobodnih
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Total TV 26.09.2007. 22:27 #28652

status: user
broj poruka: 1470
Šta mislite o Total TV-u jer razmišljam da ga uplatim?
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646106.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs