Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Problem hdd
STRANA 1 OD 1
donvitoo Problem hdd 27.09.2007. 16:31 T5783

status: user
broj poruka: 64

Problem je sledeci,na konfiguraciji amd sempron 3000,ploca k8v-vm,ddr 1 gb ddr 400,msi 6600gt,dvd/rw,kuciste aurora 400w bila je instalirana vista ultimate i pri pokretanju hdd se cuje kao da se raspada,krci i samo se restrtuje,kad sam ga formatirao i instalirao xp sve radi super u cemu je problem?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re.. 27.09.2007. 17:17 #28743

status: user
broj poruka: 1454

Pretpostavljam da ce ti poznavaoci bolje reci, ali ja bih rekao da je taj komp. preslab za Vistu, sudeci po svemu sto sam procitao o njoj. Nisam korisnik Viste pa ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da je tako, ali moje sumnje padaju na to.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
donvitoo Problem hdd 27.09.2007. 17:18 #28744

status: user
broj poruka: 64



Posle dva sata rada i pod xp poceo odjednom da krci i plavi ekran vredi li ga servisirati ili je osluzio svoje maxtor 200gb sata 150
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re.. 27.09.2007. 17:22 #28745

status: user
broj poruka: 1454

Svako ce ti za Maxtor reci da ga izbegavas u najsirem mogucem luku.
Ja bih probao sa drugim hdd-om, tj. ubaci drugi i probaj isti xp, da instaliras. Ako radi znas sta je porblem, ali bih probao taj xp isto na nekom drugom kompu, mozda je do njega.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
io62s ... 27.09.2007. 17:26 #28746

status: user
broj poruka: 371
...hdd te polako napusta... :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646109.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs