Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
HOMEFRONT The Revolution
STRANA 1 OD 1
-ShonE- HOMEFRONT The Revolution 05.06.2014. 22:25 T57875

status: user
broj poruka: 3529
https://www.youtube.com/watch?v=Ydih_ArKyyg

Nova igra od Crytek-a koja bi trebalo da se pojavi tek sledece godine. Vise informacija, kao i gameplay preview ocekuju se na predstojecem E3 sajmu.

Ukratko:
Igra smestena u pokorenoj Filadelfiji, maleni pokret otpora se suprodstavlja nadmocnim koreancima. Trebalo bi da ima podrsku za MP Co-op do 4 igraca...

http://www.vg247.com/2014/06/02/homefront-the-revolution-is-open-world-out-2015/
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp igrao prvi deoo 05.06.2014. 23:50 #554897

status: user
broj poruka: 3466

dobra je ali presao za par sati jbg kratko

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 06.06.2014. 14:18 #554923

status: user
broj poruka: 12785
Prvi deo je teško generičko govno...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan opet 06.06.2014. 15:38 #554930

status: user
broj poruka: 3730
Generalno sve od Crytek izbegavam... Em losa optimizacija (fazon minimum 8GB rama I7 ) sve baceno na grafiku a gameplay NULA.
preso sam prvi deo i reko ok ovo je demo a kad ce igra ??


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 06.06.2014. 22:20 #554951

status: user
broj poruka: 3529
Da objasnim jednu stvar, prvi deo nema ama bas nikakve veze sa Crytek-om, niti njihovim engine-om. Crytek je kupio prava na ovu igru prosle godine kada se THQ raspao i sve svoje fransize stavio na dobos, Crytek ju je kupio za pola miliona(ne znam tacno cega, i nije bitno), tako da ovo je nesto sto rade od nule, radi njihov engleski studio koji je radio i na poslednja dva dela Crysis-a.

Sto se tice samih igara od Crytek-a, i njihove `neoptimizovanosti`, kakva se sve sranja pojavljuju i na sta lice a zahtevnija su od njihovog Crysis-a, tako da se ne mogu sa time sloziti. Inace sto se te `neoptimizovanosti` tice, i koju pominju samo oni koji nemaju bog zna kakve masine, pa mislim sta hocete, da Vam igra izgleda realno a da je igrate sa duronom, ne razumem, onda lepo kupis konzolu, ili djuskas tetris na PC-u i uzivaj. .)
Inace jedino je prvi deo Crysis-a i dan danas djavolski zahtevna igra jer je real open world, veliko podrucje, pritom texture, okolina, efekti i dan danas, posle gotovo 7 god. izgledaju bolje od mnogih drugih AAA naslova. Poslednja dva dela su im odlicno optimizovani, a C2 cak radi odlicno i na starijim masinama pod DX9.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re 06.06.2014. 22:36 #554952

status: user
broj poruka: 18472
Sa svim izrecenim se slazem u potpunosti.

Samo cu dodati da je Crysis serial posebno prvi i drugi deo jedna od najoptimizovanijih igara koje su napravljene. Cak i treci deo je odlicno optimizovan jer na 40 fps-a mozes igru da igras i da imas sasvim zadovoljavajucu fluidnost a to je opet idealno za gamere koji su navikli na nizi fps.

Uvek su me `fascinirali` likovi koji pljuju odredjene igre poput Crysis seriala samo iz razloga jer nemaju dovoljno jak hardver a ova pojava je veoma ucestala na ovom forumu i pamcenje me veoma dobro sluzi.



Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 Ti DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cu

:: Da objasnim jednu stvar, prvi deo nema ama bas nikakve veze sa Crytek-om, niti njihovim engine-om. Crytek je kupio prava na ovu igru prosle godine kada se THQ raspao i sve svoje fransize stavio na dobos, Crytek ju je kupio za pola miliona(ne znam tacno cega, i nije bitno), tako da ovo je nesto sto rade od nule, radi njihov engleski studio koji je radio i na poslednja dva dela Crysis-a.
::
:: Sto se tice samih igara od Crytek-a, i njihove `neoptimizovanosti`, kakva se sve sranja pojavljuju i na sta lice a zahtevnija su od njihovog Crysis-a, tako da se ne mogu sa time sloziti. Inace sto se te `neoptimizovanosti` tice, i koju pominju samo oni koji nemaju bog zna kakve masine, pa mislim sta hocete, da Vam igra izgleda realno a da je igrate sa duronom, ne razumem, onda lepo kupis konzolu, ili djuskas tetris na PC-u i uzivaj. .
:: Inace jedino je prvi deo Crysis-a i dan danas djavolski zahtevna igra jer je real open world, veliko podrucje, pritom texture, okolina, efekti i dan danas, posle gotovo 7 god. izgledaju bolje od mnogih drugih AAA naslova. Poslednja dva dela su im odlicno optimizovani, a C2 cak radi odlicno i na starijim masinama pod DX9.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re: Re 07.06.2014. 00:57 #554959

status: user
broj poruka: 3730
Crysis je tesko smece i to dobro znate.Kakav crni open World pa nije to Saints Row ,GtA,Watch dogs....
Igra traje prekratko,nasminkana do besvesti ....
Jedina firma koja pravi probleme sa zahtevnoscu je Crytek
U ostalom poznato je da je to firma koja tera ljude da menjaju racunare... ali su se zajebali ....




Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Sa svim izrecenim se slazem u potpunosti
::
:: Samo cu dodati da je Crysis serial posebno prvi i drugi deo jedna od najoptimizovanijih igara koje su napravljene. Cak i treci deo je odlicno optimizovan jer na 40 fps-a mozes igru da igras i da imas sasvim zadovoljavajucu fluidnost a to je opet idealno za gamere koji su navikli na nizi fps
::
:: Uvek su me `fascinirali` likovi koji pljuju odredjene igre poput Crysis seriala samo iz razloga jer nemaju dovoljno jak hardver a ova pojava je veoma ucestala na ovom forumu i pamcenje me veoma dobro sluzi
::
::
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 Ti DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala c
::
:: :: Da objasnim jednu stvar, prvi deo nema ama bas nikakve veze sa Crytek-om, niti njihovim engine-om. Crytek je kupio prava na ovu igru prosle godine kada se THQ raspao i sve svoje fransize stavio na dobos, Crytek ju je kupio za pola miliona(ne znam tacno cega, i nije bitno), tako da ovo je nesto sto rade od nule, radi njihov engleski studio koji je radio i na poslednja dva dela Crysis-a.
:: ::
:: :: Sto se tice samih igara od Crytek-a, i njihove `neoptimizovanosti`, kakva se sve sranja pojavljuju i na sta lice a zahtevnija su od njihovog Crysis-a, tako da se ne mogu sa time sloziti. Inace sto se te `neoptimizovanosti` tice, i koju pominju samo oni koji nemaju bog zna kakve masine, pa mislim sta hocete, da Vam igra izgleda realno a da je igrate sa duronom, ne razumem, onda lepo kupis konzolu, ili djuskas tetris na PC-u i uzivaj. .
:: :: Inace jedino je prvi deo Crysis-a i dan danas djavolski zahtevna igra jer je real open world, veliko podrucje, pritom texture, okolina, efekti i dan danas, posle gotovo 7 god. izgledaju bolje od mnogih drugih AAA naslova. Poslednja dva dela su im odlicno optimizovani, a C2 cak radi odlicno i na starijim masinama pod DX9.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re 07.06.2014. 04:18 #554962

status: user
broj poruka: 18472
Razumem da neko ne voli ovaj zanr ili da mu se gameplay ne svidja ali da kaze da je igra smece to je teski apsurd. Crysis je sa 30 fps bio fluidan kao danasnje igre sa 50-60 fps-a. Sta je tu smece odgovor se sam namece (cak sam ti i rimovao :) )

Da se Crysis nije pojavio mi bi i sad imali igre ogranicene vizuelnim kvalitetom.
Crysis je doneo revoluciju na polju grafickog prikaza i postavio nove standarde.
Kao takav normalno je da je i hardverski zahtevan jer je to i proporcionalno onom sto nudi.

Crysis je med i mleko za sve danasnje igre sto se tice zahtevnosti.
Cekajte samo da se pojavi GTA V za PC pa ce biti ludilo a grafika nece ni prici Cryisis-u.
Dajem samo primer a primera sada ima koliko volis.

Da su sve igre `neoptimizovane` kao Crysis a graficki prikaz kvalitetan kao Crysis danas bi PC Gaming cvetao i niko se ne bi ni zalio. Zato imamo to sto imamo, navodno next gen igre ali od tog next gen dobili smo samo veliko `N` od Nothing!

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/Asus GTX 780 Ti DCUII OC/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cu

:: Crysis je tesko smece i to dobro znate.Kakav crni open World pa nije to Saints Row ,GtA,Watch dogs...
:: Igra traje prekratko,nasminkana do besvesti ...
:: Jedina firma koja pravi probleme sa zahtevnoscu je Cryte
:: U ostalom poznato je da je to firma koja tera ljude da menjaju racunare... ali su se zajebali ...
::
::
::
::
:: Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 21
:: Motherboard Asus Maximus Hero 6
:: GPU 770 GTX Asus Direct CU II O
:: SSD 128 Samsung Evo Pr
:: Memory Kingston HyperX 2400 Mh
:: LC power Archangle 850 W
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Krajzis 2 je bio dobro optimizovan 07.06.2014. 08:10 #554965

status: user
broj poruka: 6086
dok su Kec i Bojeva glava bili optimizovani do jaja. Kladim se da kada bih ovog momenta instalirao igre da bih imao gomilu sranja kao i prošli i jedini put kada sam ih igrao, a imao sam dovoljno jaku mašinu.
Trojku nisam ni pokušavao da igram, pa ne bih da pričam o njoj.


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/TT Chaser MK-I/SF Golden Green Pro 650W/Genius KB-G265/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
quna ... 07.06.2014. 09:32 #554967

status: user
broj poruka: 1636
Samo na ovom forumu je bar hiljadu puta receno da je Crysis 1 (warhead) najneoptimizovanije djubre koje bez ikakvog razloga trazi zversku masinu i daje mizerni fps na high-end grafikama nekoliko generacija mladjim od same igre. Sada trvdite da je najjoptimizovanija (ili nisam detektovao sarkazam?). Nisam igrao ni jedan, samo podsecam.



http://tiny.cc/My500px
i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : gainward gts250 512mb : samsung f3 500gb : creative audigy : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 a4tech x7

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 07.06.2014. 11:02 #554973

status: user
broj poruka: 3730
Dzabe pricas ... Uvek ce postojati kontra strana koja eto samo nesto da kaze....
I sad skoro je bio neki clanak iz Cryteka (naravno nebuloza ) za konzole da nisu dovoljno jake.... 99% firmi prezadovoljne mogucnostima samo ovi ricu....




Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Samo na ovom forumu je bar hiljadu puta receno da je Crysis 1 (warhead) najneoptimizovanije djubre koje bez ikakvog razloga trazi zversku masinu i daje mizerni fps na high-end grafikama nekoliko generacija mladjim od same igre. Sada trvdite da je najjoptimizovanija (ili nisam detektovao sarkazam?). Nisam igrao ni jedan, samo podsecam
::
::
::
:: http://tiny.cc/My500p
:: i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : gainward gts250 512mb : samsung f3 500gb : creative audigy : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 a4tech x7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 07.06.2014. 11:43 #554975

status: user
broj poruka: 4537
Crysis 1,2,3 se mogao igrati I na prosecnim masinama.

Ne vidim zasto je neoptimizivovan ?
Sam endzin igre je napredan za svoje vreme ali ako pogledate neke sand box igre tipa GTA ili WD videcete sta je ne optimizacija.O cod-u necu ni da pricam I blamazi sa 8gb rama.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 07.06.2014. 15:27 #555005

status: user
broj poruka: 4743

Crysis je hardverski zahtevan ali u okviru te zahtevnosti jeste optimizovan.
Problem lezi u gejmpleju koji ne bih komentarisao da ne povredim neke kolege :p
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 07.06.2014. 22:28 #555037

status: user
broj poruka: 3529
Ne bih da se prepucavam sad sa pojedinim ovde. Ali Sky je lepo objasnio: `Da su sve igre `neoptimizovane` kao Crysis a graficki prikaz kvalitetan kao Crysis danas bi PC Gaming cvetao i niko se ne bi ni zalio. Zato imamo to sto imamo, navodno next gen igre ali od tog next gen dobili smo samo veliko `N` od Nothing!`

@alrad
Pravi odgovor! Respect! .)


@Ostali
Ocigledno da Vam igra ne lezi, ali ako govorite sa tehnickog/vizuelnog aspekta, tesko da gomila danasnjih naslova moze da se meri sa Crysis-om iz 2007.
Uostalom neko je gore i napisao da je igra mogla vrlo lepo i solidno da se igra i na prosecnim masinama, potrebno je samo malo optimizovati setovanja, a hvala bogu u Crysis-u ih ima koliko zelite, pa jos ako se edituju cvar setovanja eto ti optimizacije kakva se ne moze videti na gomili igara a da jos pritom tako izgledaju.


Da ne bude da sad ja tu nesto kenjam i pametujem, ali njihov engine je jedan od zaista najoptimizovanijih sa kojim sam se susretao i radio do sada. Pregrst opcija koje mogu da se setuju u sitna crevca. Jos nisam pipnuo novi Unreal 4, pa da vidim kakva je situacija i u njemu.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Problem sa Crysis Warhead... 07.06.2014. 23:42 #555039

status: user
broj poruka: 4420

..je bio zato sto je koristio samo 2 jezgra i to ti je to.
Sve je bilo skoro prebaceno na grafikau, a kad se uzme u obzir da je Warhead open world igra, ne moze da cudi to sto fps pada li pada...
Dvojka i trojka su vec bolje optimizovane...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 14.05.2016. 13:47 #618305

status: user
broj poruka: 3529
Igra izlazi za par dana, videcemo na sta ce da lici, meni licno deluje da ce kampanja da bude vrlo interesantna.

Evo i Stroy Trailer-a: https://youtu.be/n7gBDWhxKWU

Opening Cinematic: https://youtu.be/dNqZg600kig

i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
SSD 840 EVO 250GB + WDBlack (1TB+500GB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
Creative X-Fi Titanium+Z-5500

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni Izaslo .) 07.03.2017. 22:16 #632813

status: user
broj poruka: 1199
Ovo je izaslo u poznatoj prodavnici. 57gb sa svim mogucim updatima i DLC.. pa ko zeli.. brzo ide... .)

MSI 770-C45
AM3 Phenom b45 x4
TakeMS 8gb DDR3 1333Mhz
1x SSD Patriot Blast, 1x160GB Maxtor
ASUS 7750-1GD5-V2 GDDR5
Asus DVD/RW

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs