Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Da li je neko
STRANA 1 OD 1
srdjanl Da li je neko 14.07.2014. 15:45 T58134

status: user
broj poruka: 1492

imao problem sa ucestalim pozivima na fiksni tel sa ovakvih brojeva 0244155750 i to samo u toku pre podneva,keva sa javi,i nista,a kad pokusa da pozove isti broj kaze aparat da je nepostojeci!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Juce tri puta pre podne, danas jednom oko 15h 14.07.2014. 17:17 #557539

status: user
broj poruka: 1083
Prva dva puta,nisam se javio, a treci put mi je puko film pa sam se javio i svasta im rekao, kad danas opet zovu, ja im kazem za juce ona kaze da ona nije zvala, a broj je isti . Opet sam joj rekao svasta i rekao da ne zove nikad vise.Uspela je da kaze da ima nesto interesantno, odmah sam je prekinuo i svasta joj rekao.A za dalje cemo videti. A taj broj je iz neke firme i ide preko lokalne centrale.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs