Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
KAKAV RUSVI
STRANA 1 OD 1
doca80 KAKAV RUSVI 30.09.2007. 17:53 T5824

status: user
broj poruka: 3053

Kakav maler! ja na netu,sajt za poslove,kad odjednom Spybot-Search and Destroy mi prijavi nesto! Nisam citao sta je nego crveni iks i ajmo dalje! Ubrzo posle toga komp totalno poblesavi! Brlja,kilavi,ma haos!Diskonektujem se(posto imam glupi modemski pristup netu),otvorim Total Komander,kad ono imam 1gb manje slobodnog mesta na c particiji! Prodje neko vreme(par minuta) ono jos 2gb manje! Diskeeper pokaze haos,skoro sve crveno! Sta god uradim on jede prostor na c! Kad je pojeo slobodan prostor,za dezert je pojeo Windows! Dovidjenja!!!Nikad vise!!! Da li se neko nekad susreo sa necim ovakvim? Sta je to moglo biti?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Red ixxx 30.09.2007. 18:35 #28973

status: user
broj poruka: 6643
Šta ti beše red ixx? Cancel ili destroy - karantin? Ako je ignore-cancel, tako ti i treba, u suprotnom: a gde ti je antivir? Kakav bre snd, on je bio nekakav pojam sa 80% uspešnosti pre jedno 2-3 godine, i nikada više... ko se još na to pali. Cela particija može da se oporavi iz Hirens boot cd-a, prvo da se ukoka iz dos-a virus, zatim da se nekim partition saver-om regeriše particija, kakva je i bila.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 30.09.2007. 19:05 #28976

status: user
broj poruka: 12057

Taj program (ako samo njega koristiš) ti neće obezbediti nikakvu zaštitu od virusa. Instaliraj NOD32 update-uj ga i skeniraj. I gledaj šta klikćeš, ako ne može clean, samo delete šta god da je u pitanju.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 re 30.09.2007. 19:13 #28978

status: user
broj poruka: 3053

Znam da mi samo Spybot ne pruza zastitu, ali tada sam imao Kaspersky(redovno apdejtovan) koji je celo vreme cutao k`o zaliven! Nije bilo vremena za bilo koju od opisanih akcija jer se sve desilo za par minuta! Red x je ODBIJANJE! Znaci nesto je naslo nacin da zoabidje Kaspersky i Spybot(koji se pokazao efikasniji od Kasperskog)jer je Kasperski cutao,a Spybot je bar nesto prijavio,iako ga nije zaustavio!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 30.09.2007. 19:44 #28992

status: user
broj poruka: 12057

U kom je stanju tvoj OS sad ? Da li možeš pored usporenja i kako kažeš `haosa` da instaliraš NOD-a ?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
starina poludjeli antivirusi 30.09.2007. 19:45 #28993

status: user
broj poruka: 37

Ja sam do prije neki dan imao Active Virus Shield (nekakva besplatna varijanta Kasperskog). Desila se skoro identicna situacija. Odjednom izletise silna upozorenja o vise od 600 zarazenih fajlova. Ostadoh bez teksta, jer je sve uvijek bilo u najboljem redu. Ja naivno pritisnuh delete i ode Windows. Sreca, pa su vazni podaci na drugoj particiji. Mislim da je upozorenje bilo u stilu ``new type of virus Win32 detected`` ili tako nekako. Sad sam stavio Avast, valjda ce biti bolje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 re 30.09.2007. 20:03 #28997

status: user
broj poruka: 3053

Ljudi pa sistem mi je pao TOTALNO u roku od par minuta!!!!!!! Nije mogao ni da se ukljuci komp! Samo formatiranje i nov sistem mi je pomoglo. TO sta god da je uslo u komp kao da se razmnozavalo tako sto je sebe prepisivalo preko drugih fajlova. Pretpostavljam da mi je zato Diskeeper pokazao sve crveno,znaci fragmentovani fajlovi na sve strane! A sto se tice AVASTA iskustva mojih drugara su odlicna sa njim,ali PRO verzija! Nalazio ja stvari koje neki drugi antivirusi nisu detektovali (Kaspersky,Avira)!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub 01.10.2007. 01:23 #29017

status: user
broj poruka: 1006



samo malo manje klikaj na banere na xxx sajtovima...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 re 01.10.2007. 06:55 #29029

status: user
broj poruka: 3053
Eheheh!!! Pa bar da sam tamo kliktao,nebi mi bilo zao,ali kao sto rekoh bio sam na sajtu za poslove,i u momentu kada je Spybot prijavio TO nisam kliktao uopste, vec citao stranicu!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs