Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Vožnja tuđeg automobila
STRANA 1 OD 1
Zdebeli Vožnja tuđeg automobila 08.08.2014. 13:21 T58330

status: user
broj poruka: 1372
Da li postoji neki dokument kojim se odobrava korišćenje motornog vozila licu u čijem vlasništvu se ne nalazi to vozilo?
Ono što sam do sada našao je jedino `odobrenje za korišćenje tuđeg vozila u inostranstvu`.
Ne bih želeo da policija pomisli da sam ukrao vozilo.

Hvala
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banoza re 08.08.2014. 18:41 #559440

status: user
broj poruka: 49



Punomoc od strane vlasnika automobila,recimo. Obicno parce papira sa nekim sablonskim tekstom i potpisom vlasnika.

Poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 08.08.2014. 22:43 #559468

status: user
broj poruka: 1372
Jel odgovara ovako nešto? Jel treba to negde da se overi?
http://skr.rs/DRS


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banoza re 08.08.2014. 23:27 #559469

status: user
broj poruka: 49


Ne bih da ti garantujem,davno sam imao punomoc a i sredjivala mi ga je majka druga koja je advokat,pa nisam previse obracao paznju,ona je to zena resila trt-mrt-klik-klak,drzao ga u kaseti,nikada ga nisam ni izvadio,nisu mi trazili da budem iskren.
Koliko me secanje/logika sluzi,mislim da je bilo overeno,da li u sudu,opstini ili mozda cak njenim pecatom,nemoj me hvatati za rec,ne znam.
Ali,ukoliko treba da se overi,to nije neka papazjanija,parsto dinara u nekom sudu/opstini/amss.
No,sacekaj sutra,mozda neko od clanova PCB-a ima vise iskustva pa ti objasni.

Poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 09.08.2014. 19:19 #559526

status: user
broj poruka: 1372
Ok, hvala.
Pokušaću da saznam direktno od policije, tako je valjda najsigurnije (mada ima i njih raznih).


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Drasko014 odes u opstinu 09.08.2014. 21:02 #559532

status: user
broj poruka: 446
lepo sa covekom cije je vozilo ,tamo ti lepo napisu ovlascenje za upravljanje vozilom ovde i u inostranstvu. i mislim da je to to ,generalno u Valjevu mi se cini da rade u dilu sa lokalnom trafikom u blizini opstine posto nije moglo ono koje sam ja doneo sa neta uredno popunjeno nego je moralo bas kod tete iza ugla.Zeleni karton vadis valjda na svoje ime ako treba za odredjenu zemlju zbog osiguranja i to je valjda to


pozzzz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs