Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Tijana Juric ......Teska tragedija !!!
STRANA 1 OD 1
gliga79 Tijana Juric ......Teska tragedija !!! 08.08.2014. 22:50 T58334

status: user
broj poruka: 4641
Tragedija za ne poverovati..... toliko mi je tesko dok citam clanke o nesrecnoj devojci da to nije normalno. Suze ne mogu da skrijem i mislim da ovo ne treba ignorisati. Solidarisimo se sa nesrecnom devojkom i uputimo poslednji pozdrav . Novinare i politicke idiote bih obesio zajedno sa degenerikom.
Izjave tipa vojvodina zali za Tijanom i sl... ne mogu da svarim. Pola komsiluka u Krusevcu proplaka za detetom a oni `ogranicili` tugu na Vojvodinu (politicki) ?
Pa tuzan je svako ko je normalan !!!!
Sramota sta nam plasiraju i sta se desava u ovoj rupi !!!


Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Gtx 660 OC , 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w, Thermaltake Element G
http://valid.x86.fr/lv7d95
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banoza re 09.08.2014. 14:47 #559507

status: user
broj poruka: 49



Zao mi je sto nisam mogao da odem na sahranu,bio sam na poslu. Juce je Subotica bila jezivo mirna,neobicno nekako cudna,iako je po defaultu miran grad,juce se definitivno osecalo da je nesto drugacije. Imam sestru 4 godine stariju od nje i ne mogu da lazem da nisam pomislio kako bi meni i mojoj porodici bilo kad bi nam se nesto tako (ne daj Boze) desilo. Pokusavao sam da projektujem mentalno svoju reakciju,i ljudi,ja ne znam kako bih reagovao i sta bih ja u tako nekoj tragediji sam sa sobom. Postoje jako velike sanse da bih ozbiljno skrenuo sa puta u nekom obliku. Droga,alkohol,osveta,samodestrukcija,suicidnost,ne znam i ne daj Boze da ikada saznam,niti bilo ko od nas. Tragedije jesu deo ljudske rase od vajkada,ali covek ne moze ostati ravnodusan,niti uzdrzan jer to je jednostavno ugravirano u nas,emocija.
Poslednji pozdrav Tijani.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner E a onog jadnika sa Brankovog mosta niko sem Politike ne spominje... 09.08.2014. 23:49 #559539

status: user
broj poruka: 7761
Neko ga ubi ga ko zeca i vec dve nedelje ni promil pomaka u istragi...

Inace malo je prejako za dan zalosti zbog jedne ubijene osobe...

Kapiramo mi sve to ali ipak nije racionalno razmisljati na taj nacin...

U celoj toj nesreci je prava sreca da su nasli pocinioca...

A sta je sa ostalim slucajevima koji su zapeli sto u istraznom sto sudskom postupku ?!?!?

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 10.08.2014. 08:47 #559552

status: user
broj poruka: 1994
`The death of one man is a tragedy. The death of millions is a statistic.` - Joseph Stalin

Kada fantazija predje na javu, trendice se zaprepaste. Pored gledanja Hostel-a, masakr ovaj masakr onaj, svi su odusevljeni `kreativnim idejama` koje scenaristima padaju na pamet. Ali pazi sine, kad nekome svirne da tako nesto sprovede u realnost, svi masu levom i desnom, krste se i kunu kako je mogao tako nesto uraditi.

Nisu dzabe nasi preci kreirali `checks and balances`, sto kroz religiju, sto kroz pravila zdravog razuma. Svakodnevnica postaje sve bolesnija i bolesnija, pravila drevnog Vavilona su sve prisutnija i cudimo se zasto nam nije bolje i sto se zverstva desavaju svuda oko nas?

Nista se ne brinite, stvari mogu ici samo na gore, a do koje mere, zavisi iskljucivo do samih ljudi i njihove tolerancije/pripitomljenosti da trpe i budu sto je moguce vise apaticni. Cekajte samo dok stignu mudzehadini/ISIS/alkaida sa Bliskog Istoka, kojima je ovo svakodnevna rutina, bice `poklada` na svakom cosku.

Cek, cek, evo ucitava se Postal, zanemarite sve sto sam rekao, pucacine/horror avanture su moja religija, a dokle god moji `virtualni neprijatelji` pate, it`s good enoguh for me :)...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs