Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Novi portal za linkove inekretnine
STRANA 1 OD 1
OOOO1 Novi portal za linkove inekretnine 01.10.2007. 17:08 T5841

status: user
broj poruka: 7

Ocenite sajt:

http://www.srbijaspace.com


webmaster
___________________________________
http://www.srbijaspace.com
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Zarada na internetu by B. Bubnjara 01.10.2007. 18:37 #29070

status: user
broj poruka: 6643
Pay per click, brotha`. Pay per review?

Šta ti ja znam, ja nisam odavde, joj nemojte mene, samo tetki mleko da odnesem.... u plavo - žutoj DS kombinaciji, šta tu rade crvena slova podnaslova? Smetaju dizajnu. Ostalo je ok na prvi pogled, ali, ako ne kupuješ-prodaješ, baš te briga za sve ovo jer te neće zadržati na sajtu, a ako kupuješ-prodaješ, baš te briga za dizajn, samo ako je dovoljno brz za učitavanje, a učitava se bar 50% onoga što ti je zanimljivo i potrebno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub tja 01.10.2007. 20:50 #29087

status: user
broj poruka: 1006



prvi unos na pocetnoj strani, i odmah dobijem


Rezultati pretraživanja
Nema podataka za postavljeni uput.

fala but no thanx

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 01.10.2007. 21:46 #29090

status: user
broj poruka: 12057

Search nekretnina ima je prava prsotina. Pretraga stanova recimo po kriterijumu cene `DO` izbacuje rezultate koji ne ispunjavaju ni jedan uslov ?!?!?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub P.S. a trazih najklasicniju klasiku 01.10.2007. 21:48 #29091

status: user
broj poruka: 1006



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff ehehehe.... 02.10.2007. 00:26 #29101

status: user
broj poruka: 829
cisto probao malo sajt i nasao kucu na zvezdari 270m2 za 33000e. prebrojim ja jos dvaput nule, samo tri(ne racunaiuci ono .00). `e ovo moram bolje da vidim`, i kliknem, kad ono...:-D

`ZVEZDARA, Iznad Olimpa, 270m2, 4.5 ara, zasebna, dozvoljena nadgradnja do 450m2, CG, 3 tel.linije, KATV sa 4 priključka, uknjiženo, 330.000.`
e znao sam da je previse dobro da bi bilo istinito...

osnovna greska i cesta pride, ali i na ovom sajtu imaju da se nadju 226bw za 130e, top ati kartice za dzabaka cenu itd... ali sta sad, nije bitno, vazna je dobra volja! :-)

morate malo da doradite onu `search` opciju. rekao bih da satj ima buducnost, sve dok ga azurirate i popravljate... meni je barem ok, dizajn mi je zadovoljavajuci s obzirom na namenu sajta.
zelim vam puno srece u buducnosti i radu!:-)
poz
Nikolas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OOOO1 ... davno to bese ... 07.10.2007. 20:51 #29652

status: user
broj poruka: 7
...
kada sam pravio taj filter za nekretnine .. vidim niko se ne zali reko` uradio sam korektno :)
salim se ... nesto je ostavljeno svesno .. nesto nije ... ima tu jos poslica oko kontrole polja za filtriranje i snimanje podataka u bazu ...

hvala puno za strpljenje .. ima li nekih ideja kako uciniti dorade na postojecem dizajnu i samom sajtu u cilju njegove vece privlacnosti za posetioce ... ili .. ima li jos bagova ...

webmaster
___________________________________
http://www.srbijaspace.com

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs