Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
kako povecati slova DivX titlova na FOX kucnom bioskopu
STRANA 1 OD 1
hare kako povecati slova DivX titlova na FOX kucnom bioskopu 02.10.2007. 17:10 T5849

status: user
broj poruka: 87

Na poklon sam dobio FOX HT-200USB kucni bioskop.
Jedinu zamerku imam na velicinu DivX titla.
Zvao sam ovlasteni servis i rekli su mi da to nemoze da se resi.Ne mogu da nadjem ni proizvodjaca, a kamoli firmware za ovaj model.
Imate li predlog kako da resim ovo?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni ... 02.10.2007. 17:30 #29150

status: user
broj poruka: 1199



To je tako kod svakog Playera...Moj brat imam Pioneer DVD ..,..Pa isto...Sve cita super..DVD film kada se pusti je vrh..i prevod i sve..al DiVX kada se pusti..slova su minijaturna al je slika super....Jbg.... To jedino mozda da se zalepi prevod na film sa odredjenom velicinom fonta..i onda da player pushta tako..inace..ja mislim da drugacije ne moze.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
RacaBG nije jednostavno, ali... 02.10.2007. 18:18 #29154

status: user
broj poruka: 104

Moze da se otvori poklopac playera, vidis koji je chip (verovatno MTK jer je jeftinija varijanta) , tj. po oznaci na chipu da trazis firmware.
Tako sam resio problem sa svojim IVORY sr*njem, isto su bila sugava mala slova bela kao kucana pisacom masinom, YU fontovi nisu bili prepoznatljivi, umesto njih hijeroglifi.
Sad kad se upali ne stoji IVORY vec universal divx player.
Moras da budes prilicno obazriv sa firmwareom da ne bi sj*b`o player, jer njegov postojeci naravno nikako ne mozes bekapovati.

Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hare hm... 03.10.2007. 08:38 #29198

status: user
broj poruka: 87

Izgleda da cu morati kupiti dobre naocare.....

U svakom slucaju hvala na odgovorima!!!!!!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs