Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Eset Smart Security 3
STRANA 1 OD 1
MACHINE Eset Smart Security 3 03.10.2007. 19:02 T5860

status: user
broj poruka: 5696
Da li je neko koristio beta ili Release Candidate??? Mrzelo me da ulazim u beta testiranje iako sam fan i smatram ga za najbolji AV. Cini mi se da ce ova All-In-One aplikacija nadmasiti snagu NOD32. Ako je neko koristio kakva je po opterecenju za CPU, da li firewall gusi Dial-Up konekcije, kakvi su opsti utisci itd.


- R a v e n L o r d -
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 03.10.2007. 19:10 #29259

status: user
broj poruka: 4506



Nisam ga koristio machine ali po logici stvari kakav ti je nod32 nista losiji ( gori po opterecenje procesora ) nece ni biti SS3...ipak dolaze iz iste kuce...to ce ti biti unapredjeni nod32 sa firewall-om ...

ajd uzdravlje .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 03.10.2007. 19:22 #29263

status: user
broj poruka: 18472
Koristim ga vec 15-20 dana i ne vidim nikakvu razliku niti kakvo opterecenje za CPU.Samo je uprosceno i deluje mi malo neozbiljno bar meni.Sve u svemu Zacin C!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: ... 03.10.2007. 19:23 #29265

status: user
broj poruka: 4506



:: Koristim ga vec 15-20 dana i ne vidim nikakvu razliku niti kakvo opterecenje za CPU.Samo je uprosceno i deluje mi malo neozbiljno bar meni.Sve u svemu Zacin C
::
::

Skyfire...ima li potrebe da prelazim sa nod32 na njega? nisam ga probao uopste ?


ajd uzdravlje i hakuna matata :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: ... 03.10.2007. 19:35 #29270

status: user
broj poruka: 18472
Drzi se stare verzije,tj zadnje,ovo nije nista posebno.Koliko vidim i ovo je samo probno-isti problem kao sa Crysis-om ako znas na sta mislim?Daleko je bolja stara verzija cini mi se 2.70.39 tako nesto,sad sam i zaboravio.Dok ne izadje finalna nista od pravog kvaliteta,i ja sam se zeznuo sto sam u opste i dirao onaj stari mada ne vidim ni ovde neku posebnu razliku osim sto je nekako siromasniji i nepotpuniji.

::
::
::
:: :: Koristim ga vec 15-20 dana i ne vidim nikakvu razliku niti kakvo opterecenje za CPU.Samo je uprosceno i deluje mi malo neozbiljno bar meni.Sve u svemu Zacin C
:: ::
:: ::
::
:: Skyfire...ima li potrebe da prelazim sa nod32 na njega? nisam ga probao uopste
::
::
:: ajd uzdravlje i hakuna matata :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 03.10.2007. 19:41 #29272

status: user
broj poruka: 12056

Meni se čini, što se interfejsa tiče, da nisu trebali ništa da menjaju u odnosu na fantastično-jednostavno-genijalni interfejs NOD32 antivirusa. Trebalo je da dodaju još jedan modul tipa F-MON (firewall) i to je to. Ne sviđa mi se još i način paljenja i gašenja (Turn on - turn off). Kod NOD-a tu je bilo mnogo više kontrole.

Inače, zaštita je kao kod NOD-a, pravilan setup - odlična zaštita. CPU load je isti kao kod NOD-a.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 04.10.2007. 11:06 #29309

status: user
broj poruka: 18944
ma, odlican je, samo sto jos nije izasao pravi crack za trojku, ne moze se update-ovati, a meni je nasao neke W32 virushcice koje stara verzija 2.70.39 uopste nije videla.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ja sam 04.10.2007. 12:13 #29315

status: user
broj poruka: 5696
juce instalirao kod brata RC1 na AMD64 2800+, 512MB, NF3 i radi lepo. Dizajn jeste rudimentiran, ali ima dosta opcija, malo su i one izmenje. NIsam nesto preterano zadovoljan interfejsom ali mi se svidja cinjenica da ima spam i firewall modul a to je ujedno bila i jedina mana NOD32 koja ga je odvajala od potpunog sigurnosnog sistema. Kako se pokazao taj AntiSpam i Firewall, posto su ostali moduli pretpostavljam na istom ili visem noivou kvaliteta od NOD32??? Da li zeza pri dizanju nekih aplikacija, da li gusi protok...???


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 04.10.2007. 13:21 #29318

status: user
broj poruka: 4506



nod32 + zone alarm security suit fenomenalno rade kad se podese i dok ne cujem da je izaslo nesto bolje ja ih ne diram .)

ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 04.10.2007. 15:41 #29330

status: user
broj poruka: 18472
Meni sve fercera kako treba,bar za sad.Cucemo se u nastavku price ako se nesto novo desi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646157.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs