Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
neki novi nacin pristupa netu???
STRANA 1 OD 1
mucacaca neki novi nacin pristupa netu??? 04.10.2007. 12:53 T5866

status: user
broj poruka: 85

Da li ce uskoro stici u Srbiju ADSL2 ili neki novi nacin pristupa??? Cuo sam nesto da na novom beogradu uvode fon+net+kablovska sve u jednom(a net ima neku lepu brzinu, nekih 1 MBPS ili tako nesto).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 04.10.2007. 13:26 #29320

status: user
broj poruka: 4506



Cuo sam da ce do nove godine da opet dupliraju brzinu adsl-a ...zbog nadolazece konkurencije i gubitka monopola ...Nesto slicno kao sto je na Kosovu, tamo telekom daje 2 mb za 1600 din ....tako da prvo to moze da se desi a tek onda neko drugo unapredjenje....

ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: neki novi nacin pristupa netu??? 04.10.2007. 15:05 #29326

status: user
broj poruka: 18472
U Srbiju nece skoro stici nista novo narednih 5 God.Ne postoji ADSL2 imas samo DSL a on ce doci ih,ima svi da osedimo do tad.Trenutno najbrzi protok ima 3G i to moze da se osposobi za laptop-ove posebnim interfejsom tj. modemom.Da li to postoji za Desktop i da li je izvodljivo ne znam.Znam da je i ovako cena paprena!!!

::
:: Da li ce uskoro stici u Srbiju ADSL2 ili neki novi nacin pristupa??? Cuo sam nesto da na novom beogradu uvode fon+net+kablovska sve u jednom(a net ima neku lepu brzinu, nekih 1 MBPS ili tako nesto).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Da bice novog nacina... 04.10.2007. 16:21 #29331

status: user
broj poruka: 729
Kad se na zapadu budu vozili u letećim automobilima, putovali kao u `Zvezdanim Stazama` putem teleportacije, a kačili se na net preko mini telepatskih čipova i komunicirali putem misli, kod nas će se fantastični Telekom uvesti ÈAK i 3MBitni DSL...

ATI cards are like buses... They`re huge, red and have bad drivers.
American Grafitti

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Sta fali ovim trenutnim konekcijama 04.10.2007. 17:13 #29334

status: user
broj poruka: 3737
konkretno mislim na kablovski net.Cini mi se da neka kablovska firma(koliko se secam sbb)
od skora ili je najavila pustanje protoka od 5Mbit/s.Jos malo strpljenja i uskoro cemo imati i mi ko Danci 16Mbit/s. Inace ne znam da li uopste treba da patimo i da se nerviramo sto nemamo dsl kad ionako veci deo Evrope jos uvek nema isti, a protoci na kab i adsl netu ce se sigurno povecavati. Podatak: maksimum za kab. net 50Mbit/s, a za adsl 32-34Mbit/s.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re.. 04.10.2007. 17:38 #29335

status: user
broj poruka: 1454

Ja sam vala prezadovoljan sa ovih 1.5 mbps, kad se samo setim dial-up-a, sav se najezim.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 04.10.2007. 18:15 #29341

status: user
broj poruka: 18940
postoji ADSL2, i ima 26mb/s, ali to jos ne mogu bas svi dobiti nego samo pomocu neke veze iz Telecoma, tamo imaju taj adsl2 vec godinu dana, mozda i vise...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lobbo Re: Re: neki novi nacin pristupa netu??? 04.10.2007. 18:36 #29344

status: user
broj poruka: 15



:: U Srbiju nece skoro stici nista novo narednih 5 God.Ne postoji ADSL2 imas samo DSL a on ce doci ih,ima svi da osedimo do tad.Trenutno najbrzi protok ima 3G i to moze da se osposobi za laptop-ove posebnim interfejsom tj. modemom.Da li to postoji za Desktop i da li je izvodljivo ne znam.Znam da je i ovako cena paprena!!
::

to se ne isplati, em je skupo, em zavisi u koje doba dana se logujes, na kojoj si baznoj stanici blabla, jedan trenutak pici super, a sledeci samo zakuca
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646102.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs