Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Мега Бокс пакет Телеком Србијa?
STRANA 1 OD 1
tata02 Мега Бокс пакет Телеком Србијa? 14.09.2014. 14:41 T58977

status: user
broj poruka: 845
Поздрав свима! Коначно имам могућност да се отарасим бежичног интернета и узмем нешто нормално. У овом пакету је интернет 50/2, основни пакет телевизије + хд канали, бесплатан фиксни и мобилни 300 + 300 минута, 600 порука, интернет и то све за око 3500 динара, што је по мени јако повољно. Све ово већ користим само ме излази скупље а неупоредиво је лошије: бежични 6/3 са честим прекидима и смањењима брзине за 1200 динара, Поларис основни + Арена пакет за 900 динара, фиксни око 1000 динара и мобилни микс нет м за око 700 динара пошто потрошим неки минут више. Од централе сам удаљен око 300 метара а њихов монтер ми је рекао да до 500 метара нормално ради, мада зависи од још неких ствари али да обично ради. Има ли неко ово, каква су искуства, квалитет телевизије, који је ресивер...?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Seerauber Re: 14.09.2014. 16:37 #563001

status: user
broj poruka: 946
Gde im je taj mega box paket, stavi link da pogledamo
Ja sam nasao samo ovo:
http://www.open.telekom.rs/box/Content.aspx?temp=0&sid=1005
a tu se spominju brzine do 10Mbit/s, nigde nisam video 50/2Mbit
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 10 Mb/s mozes da izvuces samo sa ugasenim IPTV 14.09.2014. 16:40 #563004

status: user
broj poruka: 9388
Sa upaljenim nece ti prebaciti 7 Mb/s
Kakvih crnih 50 Mb/s, kada im je propusna moc ADSLa 20Mb/s, sto uz agregaciju (citaj: KRADJU), izadje do 16Mb/s, ali bez IPTV.

Doduse, kao sto kazu `do 10 Mb/s`, tako kazu i ``do 50Mb/s` a 7 Mb/s se uklapa u obe ponude :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 14.09.2014. 17:21 #563013

status: user
broj poruka: 394
Paket 50/2 je preko VDSL-a(do 53 Mb/s) a kolika ce mu biti stvarna brzina,naravno,zavisi od kvaliteta veze.
Ja imam ADSL i moje primedbe su vezane za IPTV:par sekundi cekanja kod prebacivanja kanala,nepostojanje `Sport Klub` kanala(ako pratis sport).
___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 14.09.2014. 18:53 #563028

status: user
broj poruka: 845
@Seerauber Па кад може човек да продаје непостојеће делове за рачунар могу и ја да питам за непостојећи пакет!
Зезам се, нема на њиховом сајту, не знам из ког разлога, али има у њиховим пословницама на пултовима у виду флајера. Кад сам их питао рекли су ми да може да се поднесе захтев и да после провере техничких могућности долази опрема и већ како иде по реду. Кажу да на мањим удаљеностима од централе нема губитака, да иде максимална брзина за тај пакет и да је интернет одвојен од телевизије, значи ако за интернет иде 50 Мбпс за телевизију се додаје 5 или више ако је хд пакет. Шта мислите, постоји ли нека боља алтернатива? Још да додам да нисам могао раније да одговорим пошто сам остао без интернета због мање грмљавине, цркао им сервер, ако не лажу. Поздрав!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: ... 14.09.2014. 19:01 #563030

status: user
broj poruka: 9388
Brate, uzmi obican BOX paket, kao i svi (ne)srecni Srbi. Radi to lepo...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: @Seerauber Па кад може човек да продаје непостојеће делове за рачунар могу и ја да питам за непостојећи пакет
:: Зезам се, нема на њиховом сајту, не знам из ког разлога, али има у њиховим пословницама на пултовима у виду флајера. Кад сам их питао рекли су ми да може да се поднесе захтев и да после провере техничких могућности долази опрема и већ како иде по реду. Кажу да на мањим удаљеностима од централе нема губитака, да иде максимална брзина за тај пакет и да је интернет одвојен од телевизије, значи ако за интернет иде 50 Мбпс за телевизију се додаје 5 или више ако је хд пакет. Шта мислите, постоји ли нека боља алтернатива? Још да додам да нисам могао раније да одговорим пошто сам остао без интернета због мање грмљавине, цркао им сервер, ако не лажу. Поздрав
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 14.09.2014. 19:48 #563046

status: user
broj poruka: 845
Па ако не буде могао овај мега бокс онда ћу морати, ако није Орион или СББ + мобилни боља варијанта, видећу још.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 15.09.2014. 01:44 #563098

status: user
broj poruka: 18472
Sudeci u odnosu na trenutnu ponudu ipak bi trebalo da ides na SBB.
Eno pogledaj temu i cene. ADSL imam jako dugo i sa njima sam samo imao problema dok problemi nisu krenuli sve je radilo besprekorno i bio sam zadovoljan.

Takodje sa IPTV smara sto se kanali prebacuju jako sporo ali je paket kanala dobar stim sto za neke moras da doplacujes a to si se vec informisao.

SBB je po meni stabilnija i bolja solucija.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
brutos ja imam mega box 15.09.2014. 08:31 #563108

status: user
broj poruka: 190
oko dva meseca i dajem svaku preporuku za isti. Dobija se punih 50Mbit/s cak i sa upaljenim HD kanalima na iptv-u.
Ako ispunjvas uslove za isti uzimaj i ne razmisljaj.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 15.09.2014. 09:48 #563110

status: user
broj poruka: 845
Колико си удаљен од централе и какав си ресивер добио пошто сам код њих видео неки црни са усб-ом напред?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
brutos Re: ... 15.09.2014. 09:59 #563111

status: user
broj poruka: 190
Kapiram da sam naslonjen na isturen stepen, posto mi je gubitak signala 0 :)
Imam HD STB sto standardno valjaju. Svako ko ima box nek proveri dal ima mogucnosti za megabox, posto nema dodatnih troskova osim 400din za HD kanale.
Zadovoljstvo u skidanju torrenata (zdravih) pri 5,5 - 5,7 MB/s je neprocenljivo.


:: Колико си удаљен од централе и какав си ресивер добио пошто сам код њих видео неки црни са усб-ом напред
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 15.09.2014. 10:08 #563112

status: user
broj poruka: 845
Е хвала, данас идем у пословницу да се пријавим за мега бокс па ако може супер, ако не онда ћу видети пошто и СББ има јако добру понуду са екстра брзинама. Хвала још једном!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
casper re 15.09.2014. 14:15 #563128

status: user
broj poruka: 234
Postoji taj paket 50/2 u telekomu u okviru Mega paketa i moze da se kombinuje uz bilo koje druge njihove usluge, meni je ponudjen u KV-u taj paket (pocetkom avgusta, i ne nalazi se na njihovom sajtu) ali je uslov da nisi vise od 300m od centrale, taman sam se bio obradovao posto sam u ulici od poste nekih 150 metara fizicki daleko ali kad su usli u sistem da provere daljinu moj fiksni broj je bio oko 900 metara jer ide po nekim okolo cvoristima linija, tako da nista nismo uradili :).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs