Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Samsung Galaxy Ace 3 S7275: ima li ga ko ovde? Iskustva?
STRANA 1 OD 1
npaun Samsung Galaxy Ace 3 S7275: ima li ga ko ovde? Iskustva? 28.09.2014. 10:34 T59097

status: user
broj poruka: 104
Ima li ko ovde od forumasa pomenuti Samsung Galaxy Ace 3 S7275? Kakva su mu iskustva njime, kako je zadovoljan, ima li neke nedostatke koje je primetio, sta mu najvise zamerate, sta vam na njemu fali...?

Znam da recimo nema senzor za ambijentalno osvetljenje, sto mu je mali minus...
Ponegde na stranim forumima neko negde se kao zali na zvuk, nisam siguran da li pri razgovoru ili pri zvonjavi, kao nije bas glasan ni na najacem... ili takva neka iskustva?

Hocu da zamenim svoj ZTE Blade III, koji mi odgvora po dimenzijama i izgledu, ali dosta laguje (iako nemam puno instalirani app), i skoro redovno mu je zauzece memrije ~ ili >90%... jasno, razlog je single core i 512 MB sto je nedovoljno... ovaj samsung je dual-core sa 1GB sto bi znacajno trebalo da popravi osecaj. plus ima neuporedivo bolji video zapis... Telefon mi treba samo za neku osnovnu upotrebu, bez potrebe za zahtevnim igranjem recimo...
Cena mu se krece oko 125 eur, sto je ono sto bih ja potrosio, ne bih isao nista skuplje...
Ako slucajno imate neki alternativni predlog telefona sa slicnim ili boljim karakteristikama za te pare, i to bi bilo od koristi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jammin ZTE :( 28.09.2014. 11:49 #565077

status: user
broj poruka: 234
Prvo pokusaj srediti taj ZTE, jeste on slabasan, ali najveca mana mu je sto ZTE ne zna fino optimizovati software, naprosto su ocajni po tom pitanju.

Za ZTE Blade 3 postoji veoma veliki broj custom rom-ova, ljudi se hvale da im KitKat radi odlicno na tom telefonu, sigurno ce telefon raditi neuporedivo bolje kad se instalira krsten rom i malo poigra sa skriptama.

Edit:
S7275 je svakako bolji telefon, ne bi trebao imati nekakvih vecih problema, mozda ga neko ima od forumasa, sacekaj da se zavrsi parada, vjerovatno ces dobiti jos odgovora.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs