Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
samsung 959nf
STRANA 1 OD 1
mario80 samsung 959nf 25.05.2005. 13:33 T591

status: user
broj poruka: 95
To je znaci crt 19" monitor koji imam godinu i po dana. Znaci pod garancijom je ako se ne varam.

Problem je sledeci sto mi se pojavio MRTAV PIXEL koji je cini mi se crvene boje...(na svakoj podlozi, i pri promeni rezolucije...setanja slike levo desno na njegovom meniju...)

pitanje: Da li se neko razume i jel moze da mi objasni kako je to moguce? Da li poduhvata garancija ovakve anomalije?

tko leti, vrijedi!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zgembo TFT 26.05.2005. 19:28 #1557

status: user
broj poruka: 3
Pa meni se cini da samsung daje mogucnost pojave cak pet mrtvih piksela i da to ne spada u kvar, a preko pet komada mrtvaca je vec problem, i to je za servis. Tako mi je bar rekao drugar koji je uzeo tft monitor. Jos sam cuo da im je vreme rada do 3-4godine i da je tada takoreci istrosen. Mada je to tako dobra stvar i ja bi voleo da ga imam i pored ti mrtvih piksela, jer je bezbedan za oci ,a skup ko lek za sidu. Eto tako prijatelju
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 Re: CRT 27.05.2005. 15:30 #1560

status: user
broj poruka: 95
tko leti, vrijedi!

:: Pa meni se cini da samsung daje mogucnost pojave cak pet mrtvih piksela i da to ne spada u kvar, a preko pet komada mrtvaca je vec problem, i to je za servis. Tako mi je bar rekao drugar koji je uzeo tft monitor. Jos sam cuo da im je vreme rada do 3-4godine i da je tada takoreci istrosen. Mada je to tako dobra stvar i ja bi voleo da ga imam i pored ti mrtvih piksela, jer je bezbedan za oci ,a skup ko lek za sidu. Eto tako prijatelj

Ma znam ja za to ali ovo je crt monitor koji je bio skup kao dzavo kad sam ga uzimao...
Nema logike da krepa pixel!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 Samsung Sync Master 959nf 1 dead pixel. 29.05.2005. 03:02 #1564

status: user
broj poruka: 95
Ima li uopste nekoga na ovom forumu?

tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SoneX hm 29.05.2005. 23:05 #1566

status: user
broj poruka: 55
Natural Flat katodna cev,i kao da je ravan ali nije samo tako izgleda,sem sony-ja nista drugo nije ravno i natavno tft,neznam sta da ti kazem,ali prvo nadji papir sa garancijom pa vidi dal su ti dali tri godine,imaju obicaj neke firme da daju i po jednu godinu da ne bi bili u obavezi prema kupcu iako im distibuter daje 3 godine garancije,generalni uvoznik za sve samsunge je erccomerce,pa pitaj njih,nadji u nekoj novini br tela pa zovi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 Re: hm 01.06.2005. 18:07 #1573

status: user
broj poruka: 95

tko leti, vrijedi!

:: Natural Flat katodna cev,i kao da je ravan ali nije samo tako izgleda,sem sony-ja nista drugo nije ravno i natavno tft,neznam sta da ti kazem,ali prvo nadji papir sa garancijom pa vidi dal su ti dali tri godine,imaju obicaj neke firme da daju i po jednu godinu da ne bi bili u obavezi prema kupcu iako im distibuter daje 3 godine garancije,generalni uvoznik za sve samsunge je erccomerce,pa pitaj njih,nadji u nekoj novini br tela pa zovi
::
::
Ma ovaj ima sonyev ekran. To je takva serija. Kada sam kupovao, posto sam sastavljo konfiguraciju koja je tada bila azdaha, gazda mi je rekao da imam garancije tipa - asus 3 god, barton 3 god, maxtor mislim 2 god, monitor 3 god a za ostalo 1 godinu.
Sad cu da pocnem da ih davim, najkasnije u petak jer imam puno posla. Pozz.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SoneX hm 02.06.2005. 01:48 #1575

status: user
broj poruka: 55



Isporucije cevi Sony Samsung-u,samo sto im isporucije starije verzije niko nije lud da prodaje svoje novo “oruzje”,slicna stvar se desava i kod mobilnih telefona gde Samsung dobavlja ekrane za Nokia telefone te je praksa a i dokazano da Nokia uvek zaostaje sa ekranima,a sto se tice tog jednog mrtvog pixela mislim da nema sanse da dobijes garanciju i daju ti drugi ili ti zamene ekran i cev,skupa je to operacija.Sony Trinitron ima crte po horizontali ekrana pa je sve OK i niko se nije pozalio,a boje i sve ostalo je NAJbolje sto moze CRT monitor da da.Ipak ne zaboravi gde zivis i kakva roba dolazi ovde.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 :) 29.08.2005. 15:14 #2218

status: user
broj poruka: 95
Zavalio sam govedo :)

tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60278. Broj poslatih odgovora: 646141.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs