Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
GoPro 4
STRANA 1 OD 1
aco GoPro 4 03.10.2014. 13:08 T59136

status: user
broj poruka: 2788
Planiram da se častim ovom kamerom već duži vremenski period. Jurio sam po Ebay neku plovnu varijantu.. No da ne davim više. GoPro je izbacio novu seriju 4, a pored nje, izbacili su i jednu `budžetsku` varijnatu. Reč je o ovoj kameri
http://shop.gopro.com/EMEA/cameras/hero/CHDHA-301-EU.html

Pitanje za vas što imate ove kamerice ili se razumete u ovu tematiku, da li je ovo vredno ovih para? Da nije mnogo `osakaćeno`? Meni ne treba za profesionalne svrhe, čisto za sebe. Snimao bih vožnju bajsem, zimovanja, leti po vodi tj čemu je i kamera namenjena.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 03.10.2014. 14:28 #565612

status: user
broj poruka: 3529
Moj kolega sa posla je bas fanatik za go pro, ima kamericu i gomilu opreme za istu, non stop snima koje kakve voznje motorom i sta ti ja znam, i bas smo pricali pre neki dan o toj budzetnoj verziji.
On kaze da vredi te pare i da je prakticno skroz OK za snimanje po danu, dok je nocu vec osakacena. Takodje nije bas pogodna za slow motion jer nema nesto preterano frejmova kao i skuplji model, ali za neku normalnu upotrebu pod dnevnim svetlom generalno je OK.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco @Shone 03.10.2014. 15:01 #565618

status: user
broj poruka: 2788
Ja bih je uglavnom po danu koristio, možda nešto noću ali bi ti sigurno bilo dobro osvetljeno. Slow motion mi baš i nije toliko bitan.

Pošto kažeš da je fanatik, da li možeš da ga pitaš da li je bolje ići na ovu `osakaćenu` verziju ili na Hero2?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 03.10.2014. 17:50 #565653

status: user
broj poruka: 3529
Evo sta kaze kolega:
Da ne uzimas GoPro 2, vec je zastarela, i kasniji upgrade opreme i ostalog bice sve tezi. Po njemu, najbolja kupovina bi ti bila, za neke razumne pare, recimo GoPro 3 silver ili ta budzet varijanta, s tim sto je GoPro3 silver ipak bolja i vise profi.

Ne znam koja ti je cena za novu 3 silver, ali mislim da je skuplja, tako da ti ostaje da lepo uzmes tu budzet varijantu i uzivas. Za amatersku upotrebu bice ti sasvim dovoljna.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re: Re 04.10.2014. 15:10 #565749

status: user
broj poruka: 2788
GoPro3 White je 190e, a budžetska je 125e, cene su sa zvaničnog sajta. Pratiću situaciju na Ebay, možda naletim nešto povoljno. Ukoliko ne, idem na budžetsku varijantu i to je to. Hvala :)

Edit: Sad poredim kamerice na zvaničnom sajtu, i čak štaviše za moje potrebe mi je bolje da uzmem ovu `budžetsku` neko White, koja je skuplja 65e.

:: Evo sta kaze kolega
:: Da ne uzimas GoPro 2, vec je zastarela, i kasniji upgrade opreme i ostalog bice sve tezi. Po njemu, najbolja kupovina bi ti bila, za neke razumne pare, recimo GoPro 3 silver ili ta budzet varijanta, s tim sto je GoPro3 silver ipak bolja i vise profi
::
:: Ne znam koja ti je cena za novu 3 silver, ali mislim da je skuplja, tako da ti ostaje da lepo uzmes tu budzet varijantu i uzivas. Za amatersku upotrebu bice ti sasvim dovoljna
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kurgan Aaaa 06.10.2014. 22:17 #566181

status: user
broj poruka: 30



vredi li ova?
http://pcfoto.biz/104713_Sports-Cam-SJ4000
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki200 GoPro4 10.10.2014. 03:03 #566767

status: user
broj poruka: 99


Jel probao neko ovo na skijanju?

http://www.skijanje.com/vesti/ski-oprema/1152/uskoro-stize-gopro-hero-4.html


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 11.11.2016. 18:59 #626302

status: user
broj poruka: 3797
Kratko pitanje jer se ne razumem u tematiku. Koja kamera mi je potrebna da snima 1080p ili 1440p u 60 frejmova i da to lici na nesto, da li moze i da slika obicnu fotografiju? Hvala!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs