Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Dial-in pomocu mobilnog
STRANA 1 OD 1
goranvu Dial-in pomocu mobilnog 07.10.2007. 17:58 T5921

status: user
broj poruka: 195
Imam Nokiu 6230 povezanu bluetooth-om na komp. Napravio sam Dial-in konekciju da bih prihvatio incoming konekcije kada pozivam taj mobilni sa drugog telefona, ali veza nece da se otvori. Ocito da je bluetooth DUP adapter gluv za incoming konekcije.
Da li je neko od vas nekad pokusavao nesto slicno te uspeo, i koji mobilni i nacin povezivanja sa kompom (bluetooth, usb kabel) je koristio?
Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman Odgovor 08.10.2007. 04:09 #29678

status: user
broj poruka: 1046



kupis usb kabal,instal nokia pc suite,podesis u suitu internet konekciju,posaljes sa sajta operatera internet setup za tvoj aparat i to ti je to.savetujem ti da ne radis to jer je brzina jako mala a kredit pojede dok si rekao kex.poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
goranvu 09.10.2007. 00:23 #29707

status: user
broj poruka: 195
Hvala na savetu. A da li je tvoj odgovor iz licnog iskustva, ili samo mislis da ce to tako raditi?
Sto se tice kredita, postoje i na Telenoru i na MTS-u opcije `omiljeni broj` za manje od 150 dinara mesecno, tako da kad se jednom konektujem mogu satima da budem online za dzabe, sto mi je najbitnije, jer uglavnom proveravam email, i vazno mi je da odgovorim sto pre.
Brzina preko GSM-a znam da je oko 9 kbps, ali to zadovoljava moje potrebe.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646104.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs