Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
rapid share
STRANA 1 OD 1
agresorgsp rapid share 07.10.2007. 19:56 T5922

status: user
broj poruka: 140
Pozdrav svima na forumu

Interesuje me koja je najbolja firma za uplacivanje rapidshare premium naloga i kakva su vam iskustva,koliko kosta(mesec dana ili vise) i preporuke.pozdrav i hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsb kako ti se potrefi 07.10.2007. 22:07 #29659

status: user
broj poruka: 244
Sve zavisi. U temi u kojoj je RS pominjan nekim drugim razlogom ja sam ovako nesto pomenuo da bih video iskustva drugih sto se uplata tice i svi su govorili da celokupna procedura prodje za manje od 24h kako se inace i reklamira. U mom slucaju nije bilo ni blizu toga. User i pass sam docekao tek posle 4 dana i posle 2 dana preganjanja mejlom sa reselerom ( jer imaju samo kontakt mej, nikako drugacije ne mozes da ih navatas ), te uplata jeste stigla, te uplatili smo RS-u ali oni nama nisu poslali user i pass, te ne znamo u cemu je problem itd. No na kraju dobih user i pass i radi ok. Imas 2 ovlascena reselera ( necu da ih reklamiram ) idi na RS i videces ih tamo na spisku. cene su im otprilike iste, prvi je za nijansu jeftiniji. Sto se cena tice, kad originalne cene u evrovima konvertujes u dinare i dodas 25% koliko se reseleri ugrade dobijes cenu koju moras da im platis. Mesec dana je 700 i nesto dinara, godina je 5500.
E sad cela ova prica je ako uplacujes kod nas, najbolje je ako imas nekog preko da ti uplati preko paypal-a , em jeftinije, em brze, ali nazalost ne moze u Srbiiji.

p.s. iako sam se proveo skoro ko bos po trnju sa ovim i iako sam se bespotrebno danima nervirao i sl. mislim da je ipak sve ok generalno sto se uplata kod nas tice i da je ovo kod mene samo splet nesretnih okolnosti koji se kod mene potrefio, koji se verovatno desava jednom u zillion slucajeva ali eto kod mene je bilo sto kazu prvo pa mushko.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 07.10.2007. 23:07 #29660

status: user
broj poruka: 12057

http://www1.rs-srbija.com/

Username i password stiže za max 3 dana čak i ako uplatiš u Pošti.
Cenovnik imaš na sajtu.

Izvinjavam se ako je neka reklama, ali dečko je kulturno pitao, samo mu navodim kod koga je već 3 meseca nisam imao problema.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Re: 08.10.2007. 00:09 #29664

status: user
broj poruka: 1492
Na adresi koju ti je dao bax2003 ja sam sve dobio za 24h posle uplate u banci.
Nije bilo nikakvih problema. Cini mi se da su oni malo jeftiniji od drugog reselera.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
agresorgsp hvala 08.10.2007. 00:27 #29666

status: user
broj poruka: 140
hvala na tako brzim odgovorima i nadam se da ni ja necu imati problema sa cekanjem user i pass.Pozz svima na forumu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff ... 08.10.2007. 01:21 #29671

status: user
broj poruka: 829
ja san uzeo omu opciju sa uplatnicom, dakle drugi distributer na spisku , ako se ne varam, a posle sam skenirao potvrdu i poslao im je na mejl, kao sto pise u uputstvu. ocekivao sam da mi dodje nalog sledeceg dana, kad ono stigao nekoliko sati posto sam uplatio... eto to je moje (prvo i zasad jedino) iskustvo sa njima...
poz!
Nikolas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs