Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
slagalica.net
STRANA 1 OD 1
misa slagalica.net 24.10.2014. 11:23 T59361

status: admin
broj poruka: 876
Moram reći da sam izuzetno zadovoljan sa naručenim i dobijenim slagalicama. Sa kvalitetnom fotografijom (treba da se ide na 4:3 format koliko god je to moguće) dobija se izvrsna slagalica. Ja sam naručio par komada za ćerkice sa motivima iz poznatih crtanih filmova i one su oduševljene a, slagalice su ispale baš extra. Zato smo i ponudili saradnju kako bi ih malo ispromovisali, kako zbog njih jer to zaslužuju, tako i zbog naših članova foruma jer verujem da će mnogima biti zanimljiva ideja. Ovo jeste reklama ali kao što rekoh, momci zaslužuju malo promocije, malo je stvari u poslednje vreme koje su me pozitivno iznenadile.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp miso 24.10.2014. 12:27 #568622

status: user
broj poruka: 3466
ispravi samo `kako bi ih ispromovisali`
ruzno da vide deca admina tako da stavi viska jedno slovo, da ne uce pogresno nasi dragi forumasi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch .. 25.10.2014. 15:50 #568719

status: user
broj poruka: 667
Daj neke slike tih tvojih da vidimo...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord4 Re: slagalica.net 25.10.2014. 22:35 #568763

status: user
broj poruka: 56
Divna ideja. Mogao bih poslati sliku mog racunara(otvorenog da se vide delovi), mada prerastao sam slagalice ali odlicna ideja za mladje.

:: Moram reći da sam izuzetno zadovoljan sa naručenim i dobijenim slagalicama. Sa kvalitetnom fotografijom (treba da se ide na 4:3 format koliko god je to moguće) dobija se izvrsna slagalica. Ja sam naručio par komada za ćerkice sa motivima iz poznatih crtanih filmova i one su oduševljene a, slagalice su ispale baš extra. Zato smo i ponudili saradnju kako bi ih malo ispromovisali, kako zbog njih jer to zaslužuju, tako i zbog naših članova foruma jer verujem da će mnogima biti zanimljiva ideja. Ovo jeste reklama ali kao što rekoh, momci zaslužuju malo promocije, malo je stvari u poslednje vreme koje su me pozitivno iznenadile.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 25.10.2014. 23:11 #568774

status: user
broj poruka: 9460
Prerastao? Ti ocigledno nisi nikada sklapao neku malo ozbiljniju 500, 1000...delova. To je zanimacija za sve uzraste od 7-107 godina. Lako se covek navuce na njih i ponekad sklapanje moze da potreaje jako dugo...Ali kad se resi, sreci nikad kraja:)


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord4 Re: ... 25.10.2014. 23:13 #568775

status: user
broj poruka: 56
Cek, mislio sam na ove sto reklamira. Sto se tice od tih 500 do 1000 delova te bi sklapao, ali ja sam rekao za ove da sam prerastao.

:: Prerastao? Ti ocigledno nisi nikada sklapao neku malo ozbiljniju 500, 1000...delova. To je zanimacija za sve uzraste od 7-107 godina. Lako se covek navuce na njih i ponekad sklapanje moze da potreaje jako dugo...Ali kad se resi, sreci nikad kraja:
::
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Re: ... 25.10.2014. 23:56 #568782

status: user
broj poruka: 1196
Isto kao i kad radiš nešto korisno.


:: Prerastao? Ti ocigledno nisi nikada sklapao neku malo ozbiljniju 500, 1000...delova. To je zanimacija za sve uzraste od 7-107 godina. Lako se covek navuce na njih i ponekad sklapanje moze da potreaje jako dugo...Ali kad se resi, sreci nikad kraja:
::
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: .. 26.10.2014. 07:35 #568808

status: admin
broj poruka: 876
Važi, ovih dana. Inače, slagalice su 7x10 ili obrnuto (70 komada ) i taman su dovoljne da se ne izgubi previše vremena. Naravno, za ozbiljnije ljubitelje istih ovo ne prestavlja izazov, ovde je pre svega dobra stvar što možeš sam da kreiraš slagalicu a, veoma zanimljiva je ideja kao poklon pogotovo romatična slagalica `lepšoj polovini` i naravno, za mlađe naraštaje.

:: Daj neke slike tih tvojih da vidimo..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs