Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
Rezolucijski problem snimanja
STRANA 1 OD 1
Kwaki Rezolucijski problem snimanja 25.10.2014. 00:45 T59369

status: user
broj poruka: 17
Rezolucija ekrana mi je 1680x1050, takva jeste i takvu je sav softver nalazi, ali kada snimam nesto Frapsom ili OBSom dobijem `ostecenu rezoluciju`, tako da mi je video u 1680x988, probao sam da menjam rezoluciju i ekrana, toga sto snimam i rezolucije na drajveru i opet dobijem opet isti rezultat. 1600x838, 1920x1018, uvek deo fali. Graficka je R5450, svestan sam da je losa ali ne snimam nista graficki zahtevno i fps se dobro drzi. Nisam imao srece u nalazenju resenja guglanjem tako da moram vas da pitam u cemu je fazon. Unapred Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krecky pitanjce... 25.10.2014. 12:52 #568701

status: user
broj poruka: 393
Nisam se susretao sa tim problemom ali uvek mozes da postavis pitanje na bivsem Fraps forumu: https://encodingtalk.com/



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646095.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs