Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
win32 pomoc
STRANA 1 OD 1
matejroni win32 pomoc 09.10.2007. 13:23 T5944

status: user
broj poruka: 33

imam problem,
imam adsl i lan sam sa drugim kompom, tako sto sam ja direktno povezan na net, a on preko lan-a uzima od mene net. sve je bilo ok dok nije odskora pocelo na glavnom kompu,koji je direktno povezan na net, da izlazi upozorenje `generic host win32 services detected an error and need be close...i ona na dnu prozorcica send/don`s send`....i to upozorenje izadje nekih 15-20min posto se prikacim na net. i kad ja stisnem `don`t send` jednostavno mi blokira net, zakuca...ali komp radi nesmetano, sem sto moram da restartujem komp da bi mogao opet da se konektujem na net.
prvo sto sam uradio je antivirus,spyware pokrenuo ali nista nisu nasli
drugo sam probao bez lan-a da idem na net, mislio sam da je tu problem, odkonetovao sam drugi komp sa mog, medjutim opet je isto izlazilo
trece reinstalirao sam xpwindows ...i opet isto izlazi!!!

ako neko ima bilo kakvu ideju sta bi moglo da bude, i sta da radim neka kaze...
hvala unapred svima koji pomognu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nvidia8800 odgovor 09.10.2007. 13:37 #29750

status: user
broj poruka: 168
Jos samo mi reci da si preko Verata i sve je potpuno isto kao kod mene, isto sve, povezana dva kompa, sherovana konekcija , isto izbacuje, pukne net na drugom kompu a kod mene radi. Kad sam instalirao win xp home bez ikakvog sp-a na masinu kou sam kacio kod mene, apsolutno se nista vise nije desavalo. Nemoj me pitati kako i sta jer ne znam.

POZDRAV


:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
matejroni re odgovor 09.10.2007. 13:43 #29751

status: user
broj poruka: 33


preko beotel-a sam
i kad pukne net, nema ga ni na jednom od kompova.
a sad sam na drugom kompu direktno povezan na net, na onom kompu koji je uzimao konekciju od glavnog. jer glavni vise ni `sam` ne moze na net, stalno izlazi ono `sranje`
a da, ima godinu dana, da ovako koristim net i sherovanu konekciju i nisam imao nikad ovakav problem...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: odgovor 09.10.2007. 14:05 #29754

status: user
broj poruka: 7760
Koji paket si uzeo kod Verat-a i kako ti ide download sa Rapidsare-a.
Meni na veratu 512/64 u poslednje vreme ocajno ide download sa RS ponekad mi se desi da dodje do 98% i zamrzne se, ponekad ga skine do kraja a nekad samo izbaci error i onda ponovo reset rutera i download fajla. E zaboravih da kazem da brzina varira od 16-52kb/s.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: Jos samo mi reci da si preko Verata i sve je potpuno isto kao kod mene, isto sve, povezana dva kompa, sherovana konekcija , isto izbacuje, pukne net na drugom kompu a kod mene radi. Kad sam instalirao win xp home bez ikakvog sp-a na masinu kou sam kacio kod mene, apsolutno se nista vise nije desavalo. Nemoj me pitati kako i sta jer ne znam
::
:: POZDRA
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub krpa na zakrpu 09.10.2007. 19:43 #29786

status: user
broj poruka: 1007



pronadji/ skini/ pozajmi/ hajdzekuj

WindowsXP-KB894391-x86-ENU

javi

p.s. if ne znas else neiskusan then javi ovde
pa ti shibnem personalno


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub skracenje muka 09.10.2007. 20:02 #29793

status: user
broj poruka: 1007



https://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=A87B44B9-7A6A-49B6-BD89-AFAD4E049C48&displaylang=en
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
matejroni odgovor 10.10.2007. 11:15 #29833

status: user
broj poruka: 33


ne pomaze ni zakrpa....radio net jedno sat vremena i opet izaslo ono sranje...:(
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs