Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
password za win
STRANA 1 OD 1
stcomp password za win 09.10.2007. 16:25 T5947

status: user
broj poruka: 149
softverasi jedno prosto pitanje -kojim programom iz safe moda provaliti sifre za win xp za usser naloge i.Hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC UUUUu 09.10.2007. 17:16 #29768

status: user
broj poruka: 9386
Hakerisanje za pocetnike.pdf



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Kakvo pitanje! 09.10.2007. 18:43 #29776

status: user
broj poruka: 6643
A, što iz safe-moda? Maykee ti?

Ako nije anti-hash kbxxxx update za windows instaliran na sistem, onda, programom Cain.
To ti je onaj Aveljev burazer, iz Biblije. Program je italijanski, a, dobro su radile prvobitne verzije. Kad su provalili kakav je to softwer, ms, kaspersky, moronton a verovatno i ostali, stavili su ga na blacklist-u jer je transparento pokazivao koliko je windows sa čuvenom ntfs zaštitom datoteka, enkripcijom itd. - bušan kao reket, da nije za q.

Ako ti samo treba ukokavanje lozinke, bez da saznaš koja je... dovoljan je hiren`s boot koji ima password reset program.....
A, ljukav si ko ljisica...?!?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stcomp eeeeh 10.10.2007. 00:41 #29810

status: user
broj poruka: 149
Fala tj hvala za informaciju eto tako se namestilo da mi treba iz safe-a.A za ostale mama mi je nije bila haker pa ja ne posisah mlekom znanje-seljanka uboga sta ces al znam da pisem a i pomalo citam doduse brojeve pretezno

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: eeeeh 10.10.2007. 01:46 #29815

status: user
broj poruka: 9386


:: -seljanka uboga
::
::

Eh sad, nemoj preterivati, mama je mama.

Iz safe moda, verovatno zato sto ne mozes da vidis Adminstratorski nalog na Log-In screenu. Ako je to u pitanju, 2 puta za redom pritisnes Alt+Ctrl+Del i kucas zeljeni username i password.
Ako nije to u pitanju onda ... Safe mod.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs