Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Gericom Hammer Intel Cleleron 2,4
STRANA 1 OD 1
Crow Gericom Hammer Intel Cleleron 2,4 10.10.2007. 15:02 T5961

status: user
broj poruka: 40

Vredi li pomenuti Lap top sa 40 gb hd i intel grafikom comboom ocuvan 250eura, dobijam ponudu za zamenu za moj kucni Athlon 3400+ sa 1gb rama MSLI nf4 p.ca ....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Socket A 10.10.2007. 16:51 #29884

status: user
broj poruka: 3737
Athlon je socket A ako se ne varam, s tim sto sam mislio da su oni pravili procesore do 2700+. Jel gresim? Za sta ti sluzi ovaj komp? Jel radis na njemu nesto konkretni ili ti sluzi za igranje? Jel si cesto van kuce, a treba ti komp? U ovom slucaju je uzimanje lap topa opravdano. Ako pak igras igre ne razumno je razmisljati o lap topu. Nikad oni nece imati grafike ko stoni racunari.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Gericom Hammer Intel Cleleron 2,4 10.10.2007. 20:24 #29905

status: user
broj poruka: 9387



::
:: Vredi li pomenuti Lap top sa 40 gb hd i intel grafikom comboom ocuvan 250eura,


To mu je cena. Gornja.

Ne isplati ti se da menjas za desktop, on je neuporedivo brzi od tog Hummera. Jedino ako ti treba prenosni komp, to onda menja stvari, ali ne narocito u tvoju korist, jer za vec oko 300 evra imas neke Centrino varijante, a za 450 potpuno nove i jace notebooke. Hummeri su najjeftinija i najosakacenija verzija Gericom laptopova. Na njemu ne manjka jedino USB portova... Njih imas na svakom koraku :))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Crow Hvala 10.10.2007. 22:48 #29920

status: user
broj poruka: 40



Ma ne igram igrice,cak i ne koristim Windows, a jedina potreba mi ej da prensem bro Linuxa kad instaliram negde i td mada to migu i na externom HD. Ok hvala sasvim ste u ravu.
Moj Athlon je socjet 754 i Clawhammer znaci 1mb kesha tak da je sve st ste reklli na mestu.
Hvala jos jednom
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646131.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs