Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Fiksni telefon
STRANA 1 OD 1
gang1978 Fiksni telefon 24.11.2014. 13:17 T59661

status: user
broj poruka: 1661

Jel zna neko na koji broj ili kome da se zalim ?

Naime imam problem sa telefonskom linijom tj.i banderdom i kablom koji od bandre ide do moje kuce a koji je usled nekog cesanja o drugu zgradu ogoljen do zica koje su oksidirale a verovatno dolazi i do spoja, pa mi veze pucketa ili puca ili uopste ne radi.

Ja imam taj problem vec godinama, jednom sam ih nahvatao na ulici dok su nesto radili i zapisali su kvar, dosli su posle nedelju dana i zakljucili da je bandera trula i da treba da se promeni kabl, banderu su promenuli posle par dana i rekli su da kada se stegne beton doci ce da zatrpaju rupu i da ce tada da promenu i kabal medjutim vise ih nisam video od tada...sada sam u saradnji sa komsijom morao da vezem dve bandere jednu za drugu da se ne bi srusila ova trula i to tako stoji, a telefon i dalje kako kad ..nekad radi, nekad ne radi, nekada krci, pucketa..itd

jel zna neko kako da resim taj problem i koga uopste da kontaktiram ili zovem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646101.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs