Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Fiksni telefon
STRANA 1 OD 1
gang1978 Fiksni telefon 24.11.2014. 16:38 T59666

status: user
broj poruka: 1661
Jel zna neko na koji broj ili kome da se zalim ?

Naime imam problem sa telefonskom linijom tj.i banderdom i kablom koji od bandre ide do moje kuce a koji je usled nekog cesanja o drugu zgradu ogoljen do zica koje su oksidirale a verovatno dolazi i do spoja, pa mi veze pucketa ili puca ili uopste ne radi.

Ja imam taj problem vec godinama, jednom sam ih nahvatao na ulici dok su nesto radili i zapisali su kvar, dosli su posle nedelju dana i zakljucili da je bandera trula i da treba da se promeni kabl, banderu su promenuli posle par dana i rekli su da kada se stegne beton doci ce da zatrpaju rupu i da ce tada da promenu i kabal medjutim vise ih nisam video od tada...sada sam u saradnji sa komsijom morao da vezem dve bandere jednu za drugu da se ne bi srusila ova trula i to tako stoji, a telefon i dalje kako kad ..nekad radi, nekad ne radi, nekada krci, pucketa..itd

jel zna neko kako da resim taj problem i koga uopste da kontaktiram ili zovem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rynskelath Re: Fiksni telefon 24.11.2014. 17:17 #572469

status: user
broj poruka: 484
Zoves telekom na 19771 i prijavis kvar...

Cpu: Intel Q6600 @2.4Ghz @1066Mhz
CpuCooler: Cooler Master GeminII
MB: AsRock G41M-VS3
Ram: 4Gb Kingston DDR3 @1333
GPU: Msi HD 6850 OC 1gb/ddr5
Case: Chieftec
Mis: Genius Gila
Tastatura: Logitech K350
ViewSonic 24` 1920x1080

:: Jel zna neko na koji broj ili kome da se zalim
::
:: Naime imam problem sa telefonskom linijom tj.i banderdom i kablom koji od bandre ide do moje kuce a koji je usled nekog cesanja o drugu zgradu ogoljen do zica koje su oksidirale a verovatno dolazi i do spoja, pa mi veze pucketa ili puca ili uopste ne radi
::
:: Ja imam taj problem vec godinama, jednom sam ih nahvatao na ulici dok su nesto radili i zapisali su kvar, dosli su posle nedelju dana i zakljucili da je bandera trula i da treba da se promeni kabl, banderu su promenuli posle par dana i rekli su da kada se stegne beton doci ce da zatrpaju rupu i da ce tada da promenu i kabal medjutim vise ih nisam video od tada...sada sam u saradnji sa komsijom morao da vezem dve bandere jednu za drugu da se ne bi srusila ova trula i to tako stoji, a telefon i dalje kako kad ..nekad radi, nekad ne radi, nekada krci, pucketa..it
::
:: jel zna neko kako da resim taj problem i koga uopste da kontaktiram ili zovem
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: Re: Fiksni telefon 24.11.2014. 17:42 #572477

status: user
broj poruka: 1661
to je broj koji bi verovatno resio problem u nekoj uredjenoj drzavi ali taj broj meni nista ne znaci jer sam zvao i taj i onaj predhodni dok nisu uveli ove jedinice ispred ali tih ekipa koje su oni navodno slali na teren nikada nisu dosle da rese problem..meni treba neko ko je visa instanca da se zalim jer im placam nesto sto ne radi ili ograniceno radi.


:: Zoves telekom na 19771 i prijavis kvar..
::
:: Cpu: Intel Q6600 @2.4Ghz @1066Mh
:: CpuCooler: Cooler Master GeminI
:: MB: AsRock G41M-VS
:: Ram: 4Gb Kingston DDR3 @133
:: GPU: Msi HD 6850 OC 1gb/ddr
:: Case: Chiefte
:: Mis: Genius Gil
:: Tastatura: Logitech K35
:: ViewSonic 24` 1920x108
::
:: :: Jel zna neko na koji broj ili kome da se zalim
:: ::
:: :: Naime imam problem sa telefonskom linijom tj.i banderdom i kablom koji od bandre ide do moje kuce a koji je usled nekog cesanja o drugu zgradu ogoljen do zica koje su oksidirale a verovatno dolazi i do spoja, pa mi veze pucketa ili puca ili uopste ne radi
:: ::
:: :: Ja imam taj problem vec godinama, jednom sam ih nahvatao na ulici dok su nesto radili i zapisali su kvar, dosli su posle nedelju dana i zakljucili da je bandera trula i da treba da se promeni kabl, banderu su promenuli posle par dana i rekli su da kada se stegne beton doci ce da zatrpaju rupu i da ce tada da promenu i kabal medjutim vise ih nisam video od tada...sada sam u saradnji sa komsijom morao da vezem dve bandere jednu za drugu da se ne bi srusila ova trula i to tako stoji, a telefon i dalje kako kad ..nekad radi, nekad ne radi, nekada krci, pucketa..it
:: ::
:: :: jel zna neko kako da resim taj problem i koga uopste da kontaktiram ili zovem
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - 24.11.2014. 22:18 #572496

status: user
broj poruka: 1471
Hmm čudno, ja baš imam ok iskstvo što se tiče takvih problema, u mom komšiluku je pala bandera kad su bile one oluje prošle god. i kad sam nazvao, likovi su došli posle 2 dana i sve sredili. ČAk se čovek bio začudio kako da mu niko nije javio ranije pošto sam ga ja nazvao jedno mesec dana nakon što se to desilo jer je ove seljobere iz komšiluka boleo tuki da prijave jer je bandera pala u dvorište napuštene kuće. Ja sam iz NS btw.
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 24.11.2014. 22:19 #572497

status: user
broj poruka: 3529
I kod mene na poslu je ocajna ifrastruktura tih njihovih kablova, takodje od bandere do zgrade, i upravo na taj broj(19771) sam ih zvao nekoliko puta u poslednjih dve godine, uvek su se odazvali i dosli u roku od 1-2 dana, uvek sam ostavljao svoj mobilni operateru i gotovo uvek bi me neko od tih majstora kontaktirao, vrlo su ljubazni i nikada nikakav problem nisam imao sa njima. Na kraju su nam zamenili kompletan kabl i vise nije bilo problema.

Nejasno mi je sto nece da dodju kod tebe. Jednostavno da sam na tvom mestu, zvao bi ih svake nedelje dok im se ne popnem na glavu, i na kraju ne bi imali kud, dosli bi 100%. .)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs