Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
satelitske kartice
STRANA 1 OD 1
pustolov satelitske kartice 30.05.2005. 13:36 T600

status: user
broj poruka: 8

Koju karticu bi mi preporucili ? Naravno cilj mi je prvenstveno gledati satelitski programe (i kodirane naravno ) , zatim satelitski internet .
Moga bih odvojiti do 100 EUR-a za pomenutu karticu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SoneX Sky 30.05.2005. 22:40 #1567

status: user
broj poruka: 55
Trenutno je best buy SkyStar 2 verzija 2.6 full pack sa daljincem ona ti je oko 70 evra,pa ces moci da uklopis i tanjir za 100 evrica nemoj da ides ispod 1,3 metra.Ubacivanjem softvera otkljucavas kanale i koji su skremblovani a ako se zanimas oko interneta imas dosta tih ponuda po casopisima. Ali mozes da se obratis na ovu adresu http://www.astrasat.net/index.php?lang=sr

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DraganS SkyStar 2 03.06.2005. 19:02 #1576

status: user
broj poruka: 15
Mogu se složiti da je SkyStar 2 kartica najbolja. Ja imam stariju verziju, kupio sam je pre oko godinu i po dana i savršeno radi (moja verzija se malo više greje, ali za 2.6 verziju sam čuo da se mnogo manje greje).
A što se tiče kodiranih kanala, često menjaju sistem kodiranja, pa ćeš ponekad morati da čekaš dosta dugo da hakeri to provale!!! Ali to je problem sa svakom karticom.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rankok oduvek sam zeleo da pitam...a nisam... 06.06.2005. 18:43 #1587

status: user
broj poruka: 11
pitanje je: vredili uzeti je?

posto nebi samo gledao na kompu ili u mojoj sobi...vec u u "susednoj"...i u dnevnoj...znaci morao bi komp uvek da radi?kako bi menjao kanale?
hm...a koliko se cekaju hakeri? imali uvek "kljuceva"...posto vecina kanala je zakljucana..?
oduvek sam zeleo da pitam...a nisam...
poz/hvala


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646143.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs