Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
hamahii-problem
STRANA 1 OD 1
NiKsi hamahii-problem 14.10.2007. 20:36 T6023

status: user
broj poruka: 47

E ovako :

Napravio sam mrezu i konktoao mi se drug i sija zelen tackica vidimo se ide ping i kad seruje nesto vidi se ali nisam probao kopiranje.
Problem je u tome da kad kreiramo stazu u frozen tronu on je ne vidi i obrnuto.
iskljucen je fireval i iste su nam verzije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Hamachi 15.10.2007. 05:26 #30246

status: user
broj poruka: 1261
Prijatelju spremi se za puno nerviranja. Izgubio sam mnogo živaca i vremena nebi li provalio kako sve da radi bez problema i na kraju sam odustao. Dok smo samo dvojica nakčeni još i radi ok al kad uleti treći ili četvrti onda je raspad sistema. Niko nikog ne vidi u igrama, ping katastrofa, jednom rečju užas. Jednostavno, nemamo mi dovoljan upload da bi Hamachi radio kako treba. Postoji još jedan programčić koji ima sličnu namenu i sa njim mi je kolko tolko išlo bolje. Zove se LEAF pa probaj.
Živ bio!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 15.10.2007. 14:44 #30263

status: user
broj poruka: 711
Naravno, ostaje ti i mogucnost da medju vama odaberete korisnika sa najboljim netom i da on podigne VPN server (npr PPTP) na svojoj masini pa se onda svi nakacite na njega... To je ono sto hamachi u sustini radi... Naravno UL je veoma bitan posto ce ta masina morati svima da salje podatke :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NiKsi .. 15.10.2007. 23:49 #30314

status: user
broj poruka: 47



ma nama ping nije los ne puca ide od 20-7ms , nego se ne vidimo . aj probacu da nadjem taj leaf.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NiKsi leaf 15.10.2007. 23:52 #30315

status: user
broj poruka: 47



JEL MOZES DA MI POSALJES LEAF nekako ja trzi preko googla ali sve ne ispravni linkovi. ove ti mail mozes i preko msn-a ako imas isti mi je mail
radovanovican@hotmail.com
poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs