Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Preporuka prekidača za kupatilo
STRANA 1 OD 1
Zdebeli Preporuka prekidača za kupatilo 23.01.2015. 02:53 T60251

status: user
broj poruka: 1372
Treba mi preporuka za neke prekidače za kupatilo koji će trajati, pošto se patim sa prekidačima koji počnu da odumiru posle 6 meseci.

Originalno su bili ugrađeni prekidači ovakvog dizajna http://skr.rs/2y2 koji su bez problema radili oko 20 godina.
Nakon toga je stavljen ovaj tip http://skr.rs/2yR i jedan prekidač je crkao posle mesec-dva (ne od struje nego se neki deo unutra slomio) a i ostali malo posle njega.
Trenutno je opet neki tip kao prvi, ali i njemu prekidači ne rade kako treba, treba čovek da se pomuči da ih pritisne, a neki su potpuno crkli.

Koju marku da tražim a da je oko 1000-2000, pošto sam video da ima i nekih bezobrazno skupih? Takođe sam našao podatak da ne odgovaraju svi prekidači na svaku ugradnu kutiju, a nemam nameru da štemujem zid da bih menjao kutiju.
Našao sam na drugim forumima kao preporuku Metalku Majur, jer valjaju oni?


Unapred hvala.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nightimer re... 23.01.2015. 12:54 #579818

status: user
broj poruka: 70
Imas mail. Da ne bi pominjao imena firmi :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 23.01.2015. 14:30 #579861

status: user
broj poruka: 1372
Da, izgleda da ne sme više nijedna firma, ovi proizvođači prekidača i utičnica prate IT forume :).
Hvala, pročitao sam. Pa izgleda da ću ipak morati da vršim prepravke u zidu ako hoću tog kvalitetnijeg proizvođača što si pomenuo, a to bih da izbegnem. Mada možda prvo odem da kupim samo taj kip prekidač pa da vidim koliko će trajati.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646104.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs