Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Film Interstellar par pitanja
STRANA 1 OD 1
ramzesIII Film Interstellar par pitanja 25.01.2015. 20:00 T60287

status: user
broj poruka: 1017

Iako se pojavio skoro, ja ga odgledah tek juce.

Film je odlican, primetio sam da je na 18 mestu imdb top 250.

Nije mi namera da maltretiram kolege sa komentarima o filmu, ali nekako mi je nejasan na kraju.
Ako ima jos ljudi kojima se svidelo, a ne mrzi ih da mi objasne ili raspravimo sta se to desilo na kraju?
Na stranu da ostavimo teorijski nemogucu situaciju da planeta orbitira oko crne rupe i na kraju da covek ulazi u nju???
Moje pitanje bi bilo sta su oni ustvari postigli sa binarnim kodom? najblize sto mi pada na pamet je da su savladali gravitaciju i napravili stanicu blizu Saturna? ali ipak nisu otisli na drugu planetu sto je i bio cilj cele misije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 26.01.2015. 01:01 #580302

status: user
broj poruka: 2800
Porukom su preneli ocitavanja kad su prošli kroz crnu rupu koja su presudna za to što su trebali da urade.
A film mi se nije dopao.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII Re: ... 26.01.2015. 19:31 #580417

status: user
broj poruka: 1017

Ma slazem se, film je malo tugaljiv, sa sve glumom McConaughey-a.

Ali sta su to oni trebali da urade?

:: Porukom su preneli ocitavanja kad su prošli kroz crnu rupu koja su presudna za to što su trebali da urade
:: A film mi se nije dopao
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 .... 26.01.2015. 20:10 #580429

status: user
broj poruka: 2800
Problem s gravitacijom. Ona prouzrokuje probleme na zemlji a kljucni deo su dobili u ocitavanjima kad su prošli kroz crnu rupu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Simon72 26.01.2015. 20:44 #580440

status: user
broj poruka: 17084
I sta kad su dobili te neke kao podatke iz crne rupe?
Kako su zaustavili glad i bolest na zemlji, nikako,
a kako su se teleportovali u neku tu kao svemirsku stanicu, ne znamo?

Mogli su onda odavno da nasele tu svemirsku stanicu i bez tih nekih podataka, ne?

Meni se film svidja, odlican je, drzi paznju, napet je, a i tera te na razmisljanje
ali ali ali, ako krenes dublje da analiziras vidis da je busan ko sito i nevin ko goblem...

Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 27.01.2015. 01:22 #580490

status: user
broj poruka: 2800
Pa problem pravi ta crna rupa koje je kod jupitera zar ne?
Ona krivi vreme i izaziva dešavanja na zemlji zato i ne mogu da reše problem jer nemaju podatke kako da zatvore singularitet što uspevaju kad dobiju ocitavanja koje ovaj šalje kad je prošo kroz nju.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Elfusion Eto ti sad... 01.03.2015. 20:23 #585145

status: user
broj poruka: 414
svako drugacije skapirao.
Probleme stvaraju neke vasi ili sta vec, sto jede sve useve i time zemlja ostaje ogoljena i pretvara se u prasinu. Kada su usli u crnu rupu navodno je robot sakupio podatke i ti podatci su bili potrebni da bi ljudi mogli da manipulisu gravitacijom i da stanicu koju su napravili na zemlji vinu u svemir i da sa njom prenesu ostale ljude kroz crvotocinu koja se nalazi koj jupitera i odu na drugu planetu. Film nije los mada tu su neke nelogicnosti....kao sto je vec pomenuto(planeta orbitira blizu ili oko crne rupe...itd)
Elektrofusion
Powered by ReactorSuperial

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646102.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs