Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Hitno office problem
STRANA 1 OD 1
krstak Hitno office problem 17.10.2007. 10:51 T6055

status: user
broj poruka: 71

Do pre par dana sam koristio office 2007 i onda je u najnezgodnijem trenutku puko. Naime, kad kod bih pokrenuo word, excel ili nesto trece, javljao mi je da nema dovoljno memorije i mesta na hardu da se pokrene (sto je smesno jer imam 1GB RAM-a i harda koliko hoces).
Reinstalirao sam ga , kad opet isto, nista ne mogu da otvorim.

Deinstaliram ga i instaliram Office 2003 kad ono, javlja mi da office 2003 ne moze da koristi trenutni korisnik i da ga reinstaliram (to je smesno jer sam ja jedini korisnik racunara i nemam druge naloge). Ne znam koliko sam puta instalirao, reinstalirao, uvek isto, ne radi.

Pomoc mi je hitna jer mi se na hardu nalazi diplomski rad koji ne mogu nikako da otvorim niti editujem, nista. Cak ne radi ni fajl konvertor koji sam skinuo sa Microsoft-ovog sajta kako bih diplomski prebacio u doc i kod nekog drugog otvorio.

Ovo sve lici na virus i ako neko ima neko resenje a da nije reinstalacija Windows-a, mnogo ce mi pomoci.

Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 17.10.2007. 11:35 #30436

status: user
broj poruka: 18940
problem je sto si fajl koji si pravio sacuvao u formatu koji radi samo u 2007-ci, tako da bih ti savetovao da probas kod nekog ortaka da instaliras taj 2007, probas da otvoris tvoj diplomski i da ga sacuvas u formatu koji radi u 2003-ci...

ja sam 2007 instalirao, otvorio exel, zatim sam ga odmah uninstall-irao i ubacio 2003...


i instaliraj NOD32 za svaki slucaj, ali novu RC1 3.14, tako nesto, samo, ne moze se update-ovati, to ti je cisto da pocistis viruse, nemoj 2.7 verziju, jer ne vidi ove nove W32 viruse...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZgY nista strasno::))) 17.10.2007. 12:51 #30440

status: user
broj poruka: 195


...Koristim office 2007 full vec duze vreme...Prezadovoljan sam...Elem, posalji mi fajl ako hocesh pa cu ti ga sacuvati kao 2003....Ete ...Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krstak Hvala na ponudi 17.10.2007. 13:03 #30441

status: user
broj poruka: 71

Slazem se sa tim da je 2007 odlican ali je problem sto ga niko ne koristi. Trenutno skeniram sistem gorepomenutim NOD-om ali za sada nista ne nalazi. Ne mogu ti poslati moj diplomski jer se bavi digitalnom zastitom dokumenata i preporuceno mi je da ga ne dajem nikom zbog mogucih zloupotreba.

Postoji li neki konvertor fajlova a da nije onaj sto sam ga naveo?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Hvala na ponudi 17.10.2007. 15:02 #30445

status: user
broj poruka: 5696
Diplomski, za koji je fax tj. sta studiras?

Probaj ovo:

http://lifehacker.com/software/microsoft-office/read-word-2007-files-with-docx-converter-219741.php


- R a v e n L o r d -

::
:: Slazem se sa tim da je 2007 odlican ali je problem sto ga niko ne koristi. Trenutno skeniram sistem gorepomenutim NOD-om ali za sada nista ne nalazi. Ne mogu ti poslati moj diplomski jer se bavi digitalnom zastitom dokumenata i preporuceno mi je da ga ne dajem nikom zbog mogucih zloupotreba
::
:: Postoji li neki konvertor fajlova a da nije onaj sto sam ga naveo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krstak Zavrsavam ETF 17.10.2007. 15:20 #30447

status: user
broj poruka: 71

Nadam se da cu ga zavrsiti sledece nedelje, ovo me usporava ali snaci cu se.
Sto se linka tice, ne svidja mi se, vise bih voleo neki samostalni program ali nema veze, reinstaliracu Win pa ce posle sve raditi kako treba(valjda).

Skoro sam ubacio nov RAM (512MB Kingston DDR 400) tako da sada imam tri modula i ukupno 1GB. Mozda to pravi problem?

Radio mi je office 2007 sa novim RAM-om (par puta sam ga pokrenuo) ali u nedelju puce i posle nista.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Znaci kolege smo! 17.10.2007. 15:31 #30448

status: user
broj poruka: 5696
Meni se oduzi (opravdano) na ETFu (RTI) ali bice diploma za godinu-dve. Nemoj da brukas ETF pa postavljas pitanja na koja MORAS da imas odgovor! Moze biti do RAMa ako ti se javlja nestabilnost ili pucanje aplikacije sa BSOD na kome su izlistane korumpirane virtuelne adrese. Pokusaj iz Knoppixa 5.0 otvoriti dokument u okviru OpenOffice koncepta...


- R a v e n L o r d -

::
:: Nadam se da cu ga zavrsiti sledece nedelje, ovo me usporava ali snaci cu se
:: Sto se linka tice, ne svidja mi se, vise bih voleo neki samostalni program ali nema veze, reinstaliracu Win pa ce posle sve raditi kako treba(valjda)
::
:: Skoro sam ubacio nov RAM (512MB Kingston DDR 400) tako da sada imam tri modula i ukupno 1GB. Mozda to pravi problem
::
:: Radio mi je office 2007 sa novim RAM-om (par puta sam ga pokrenuo) ali u nedelju puce i posle nista
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Open ofis 18.10.2007. 00:33 #30499

status: user
broj poruka: 9386
Skini open ofis i pokusaj sa njim.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krstak OpenOffice.org 2.2 i docx 18.10.2007. 20:00 #30553

status: user
broj poruka: 71

Instalirao sam OpenOffice.org 2.2 i otvara doc fajlove ali nece docx. Postoji li neki dodatak da moze da otvori i docx? Konvertovao sam kod ortaka docx u doc ali mi totalno ispremesta fontove, redove teksta a formule mi sacuva kao slike. Ako bih mogao da ga otvorim u docx formatu i posle sacuvam kao pdf, bilo bi sjajno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs