Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Tablet+Webcam=Parking kamera
STRANA 1 OD 1
Srdjanc Tablet+Webcam=Parking kamera 21.02.2015. 23:09 T60559

status: user
broj poruka: 3104

Interesuje me da li je ova opcija moguca? TJ, da se na Tablet preko OTG kabla nakaci prosta kamerica koja ce se nalaziti odmah iza zadnjeg stakla. Naravno kamerica da bude unutra a ne napolju izlozena vetru.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 22.02.2015. 00:43 #584167

status: user
broj poruka: 2998
Vdi ovo http://www.tomsguide.com/forum/id-1805100/external-webcam-android-device.html

Ps. Ne mogu da skracujem link, nisam za kompom, sorry.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 22.02.2015. 01:31 #584170

status: user
broj poruka: 3104

Opusteno, inace da to sam video nego sam vise mislio po pogledu slike. Kvalitet i da li ce da se trese ko ludo, da li ce biti mutno, cisto?

Ne znam, ta mi ideja pala sad kad sam video coveka kako parkira kombi u rikverc. Valjalo bi mu jedna parking kamera i ovo mi sinulo kao opcija.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 22.02.2015. 13:37 #584200

status: user
broj poruka: 1586
Ovo me podseti na scenu ispred moje zgrade pre par godina. Kamuoncina ulazi u rikverc ka maksi diskontu da istovari robu. I vozac nikako da pridje dovoljno blizu, snebiva se i u tom se pojavi mali ciga i kaze mu - ja cu da ti kazem koliko moze, samo ti vozi. Ovaj mucenik krene polako i glda u cigu i polako u rikverc.

Ciga vice `Moze, moze, jos jos jos... ` I u jednom trenutku cujes kako pucaju stop-svetla po zidu na prilaznoj rampi maksija i cigu koji se dere - DOBAAARRRR, STOOOJ!!! Joooj kakva je jurnjava pala oko kamiona, izginuli smo od smeha!!! :D :D :D

salu na stranu, vidoe sam kod komsije taksiste da je ugurao u auto neki od oih malih Vivah tft televizora koji imaju s-video in i pozadi ugurao malu kameru za video nadzor i to koristi kao kameru za voznju unazad a i lepo se stetski uklopilo nekako.


U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 22.02.2015. 13:41 #584202

status: user
broj poruka: 2998
pa misljenja sam da ako se kamera dobro pricvrsti i ako ne parkiras brzinom od 50 km/h u rikverc da nece biti mnogo problema sto se tice vibracija. :) Tj ne bi se treslo nista vise ili manje nego neki dashboard cam. Barem ja tako mislim
E sada, ne znam koliki je lag, a kvalitet slike bi zavisio od kamerice, bilo bi najbolje da prvo proveris kako sljaka sve kod nekog ortaka koji ima kamericu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Naj jeftinije.... 23.02.2015. 10:27 #584305

status: user
broj poruka: 1327
Nauči da parkiraš, ko nezna dobro da parkira nebi trebalo ni na ulicu da izađe.
https://www.youtube.com/watch?v=sIR3YcmiNNI


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 23.02.2015. 12:57 #584321

status: user
broj poruka: 9460
Ne mora da znaci da covek ne zna da se uparkirava. Nije na odmet imati pogled sa tom kamerom. Sta znas, mozda neka pijana budala lezi dole i ne vidis ga, i eto sranja.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646098.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs