Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Programiranje
mozda nije bas tema za programiranje
STRANA 1 OD 1
dukiduledu mozda nije bas tema za programiranje 28.02.2015. 12:47 T60620

status: user
broj poruka: 826
ali mi treba pomoc,naime mojoj devojci je hakovan fejs,i adresa sa koje se kaci na fb...e sad,da li postoji neka mogucnost da se to ispravi,tj vrati na predjasnje stanje,obzirom da tu ima gomila ljudi koji su joj bitni...hvala svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nightimer re... 28.02.2015. 13:35 #584964

status: user
broj poruka: 70
Jedino da restartuje sifru na emailu preko `Security Question-a` ( Kad je pravila mail dobila je sigurnosno pitanje na koje treba da odg i koje sluzi upravo kod ovakvih slucajeva) ili ako je povezala neki broj mobilnog telefona sa mailom pa da vrati tako sto joj stigne na mob kod koji treba da ukuca. Za druge nacine ne znam :)
Edit : Naravno ako uspes da vratis mail, vratices fejs lagano :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 01.03.2015. 09:55 #585049

status: user
broj poruka: 3466


Nece moci da vrati, posto je svako pametan ko hakuje fb, otkacio taj njen mejl od naloga na fb i nema nacina za vracanje. Kada napravi novi, neka naravi verifikaciju smsom, da za svaki login sms sa pinom i tako sve polako i nema frke.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs