Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Sifra
STRANA 1 OD 1
knele88 Sifra 10.03.2015. 09:41 T60724

status: user
broj poruka: 450
Da li postoji neki program ili nacin kako skinuti sifru sa win7 da se ulogujem, naime zasto mi treba, neki pametni kolega stdent ocigledno iz dosade i gluposti drugacije ne kontam, je promenio sifru na kompu u kabinetu (4 kompa koja svi koristimo), problem je sto je komp OEM neki fujitsu, probao sam sa onim nacinom da se promeni shvc fajl (tako nesto) ali nemoze jer posto je OEM ima svoj neki win repair, bio bih vam zahvalan ako bi ste mi resili ovo....

Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Pokusaj ovako 10.03.2015. 10:00 #586399

status: user
broj poruka: 4537

Iz safe moda udji u W7 ime administrator sifra ostavi prazno.

Ako uspes start run cmd pa upisi net user.
Onda mozes promeniti sifru.

Imas uputstvo na netu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Pokusaj ovako 10.03.2015. 10:11 #586401

status: user
broj poruka: 18945
Pa ako udje u admin profil, može da radi šta hoće sa ostalim userima, iz control panela, management-a..

@knele, koji je windows u pitanju?
Ako ne uspeš da uđeš kao admin, tj. ako ima šifra koju ne znaš, ima opcija na hirens boot cd-u za promenu password-a.. imaš na netu i ostalih raznih rešenja.


::
:: Iz safe moda udji u W7 ime administrator sifra ostavi prazno
::
:: Ako uspes start run cmd pa upisi net user
:: Onda mozes promeniti sifru
::
:: Imas uputstvo na netu
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
knele88 .... 10.03.2015. 10:47 #586407

status: user
broj poruka: 450
Sfira ja na tom adminu...
nista gleda cu po Hirenesu, mada zadnji put mi nesto nije uspelo sa hirenesom...
edit:
oke nasao sam tutove za menjanje sa hirenisom...


Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Andrejaboy Probaj ovo 10.03.2015. 11:32 #586411

status: user
broj poruka: 97

https://www.youtube.com/watch?v=qWLZPsyp0Gc

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 ?! 10.03.2015. 11:46 #586412

status: user
broj poruka: 455
Na kom to fakultetu studenti koriste administratorski nalog?!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
knele88 Andrejaboy 10.03.2015. 12:02 #586415

status: user
broj poruka: 450
kao sto vec napisah to ne moze jer je OEM... ima svoj repair...
@Ivan... na jednom od jacih fakulteta, sta ces kad se asistenti u to razumeju ko marica u....tj ne zanima ih....


Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 :) 10.03.2015. 12:17 #586417

status: user
broj poruka: 455
`Aj` dobro ako ne želiš da izazoveš neki vid odmazde, ali mislim da realno zaslužuju da budu isprozivani.

Nije sramota što ne znaju (ako im to nije struka), ali ako se fakultet ne bavi time, onda bi trebalo da unajmi neku firmu ili IT-jevca, a potencijalno i stalno zaposli jednog-dva čoveka. Npr Filološki nije od te struke pa ima (ili je barem imao) par ljudi. Štaviše, ETF jeste od te struke, pa opet ima nešto ljudi koji rade u RC-u. Naprosto, potcenjivačka priča da svi znaju da uštekaju kabl i upale komp i da to može da se uvali nekome da uradi za popodne ne pije vodu i takve stvarno treba javno isprozivati.

Ali dobro, lako je meni da to kažem, a ti ideš na taj fakultet i kolega koji je to napravio ide na njega.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 10.03.2015. 12:47 #586421

status: user
broj poruka: 4233
Fakulteti su smiješni što se tiče zaštite. Par puta sam im pomogao, ali ovo kod nas sve više djeluje kao da je đavo odnio šalu.
Previše njih ima koji bi trebalo da prodaju pljeskavice, a ne da se nalaze u obrazovnim ustanovama.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
knele88 ...... 10.03.2015. 15:55 #586436

status: user
broj poruka: 450
Vidis ja sam im jednom reinstalirao sistem i nesto pomogao oko jednog od tih kompova, pa me sad zivkaju za sve sto je vezano za IT, dap katedra na kojoj sam nema nikakve veze sa IT, a profe su pred penziom dok asistenti jurcaju po projektima te se i ne bave sa tim, tako da im ja ispada taj covek za IT.....
Slazem se sa operatorom smesna je zastita mada generalno kad se pogleda prosek godina zaposlenig kao profesori i fak osoblja i nije cudo sto ih nove tehnologije ne zanimaju

Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60286. Broj poslatih odgovora: 646207.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs